Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Шахти ліфтів

Ліфтова шахта - це простір (тунель), в якому змонтовані системи переміщення ліфтів.

суміші для кладкибудматеріали ЖБІсортамент перемичокпрогони залізобетонні сортаментфундаментних блоківстовпи з бетонушлакоблоки для заборубудівельні піноблокицеглишамотна вогнетривка цеглакерамейя цеглакерамзитобетонні блоки ковальськаaerocцегла білоцерківськавібролиття тротуарної плитки
Наименование Довжина, мм Висота, мм Ширина, мм Маса, т Ціна:
ІШП 1 "226" 1780 2980 100 0.93 ціна від 1 586 грн. Купить
ІШП 2 "226" 1780 2980 100 1.35 ціна від 1 616 грн. Купить
ІШП 3 "226" 1710 2980 100 1.30 ціна від 1 548 грн. Купить
ІШП 4 "226" 1710 2980 100 1.30 ціна від 1 548 грн. Купить
ІШП 5 "10412" 2880 2980 100 1.60 ціна від 1 716 грн. Купить
ІШП 6 "10412" 2880 3280 100 1.95 ціна від 1 661 грн. Купить
ІШП 7 "10412" 1710 3280 100 1.43 ціна від 1 661 грн. Купить
ІШП 8 "10412" 1710 3280 100 1.43 ціна від 710 грн. Купить
Показано 1 по 8 з 8 (Всього сторінок 1)

     Є кілька відмінностей ліфтових шахт, вони можуть бути: внутрішні та зовнішні, а деякі шахти навіть можуть мати лише три стіни. Завдяки новим технологіям ліфтові шахти можна зробити практично будь-якої висоти, що дозволяє розмістити ліфти в нових висотних будинках, як житлового так і нежитлового призначення. Розрахунок та монтаж шахт проводиться відповідно до будівельних креслень та з виконанням усіх будівельних норм та вимог.

Ліфтові шахти – особливості

     Шахта ліфта має досить складний пристрій. Простір усередині неї використовується всім елементів ліфтової системи, зокрема охоронної сигналізації.

     Ліфтова шахта ДБЖ складається з маси комплектуючих. У конструкцію обов'язково повинні входити приямок, огородження, двері та проріз для неї, стельове перекриття та блочне приміщення.

Якими є шахти ліфтів?

     Ліфти призначені для встановлення у житлових та комерційних приміщеннях, існують спеціальні моделі для складів. Вони відрізняються механізмами, тому шахти облаштовуються по-різному. Вони бувають:

 • Монолітні залізобетонні. Призначені для використання в будинках, при будівництві яких задіяно сучасну монолітну технологію. Відмінна особливість конструкцій – чіткі геометричні форми, жорсткість огорож та тривалий період експлуатації.

 • блочного типу. Використовуються в будинках з невеликою кількістю поверхів. У процесі будівництва користуються цеглою чи блоками з бетону. У такому разі не використовується опалубка. Блокові шахти ліфтів використовуються у тому випадку, якщо навантаження на них планується невелике.

 • Тюбінгові. Для будівництва використовують залізобетонні елементи. Їх створюють у заводських умовах, монтаж – швидкий та легкий. Зовні шахта схожа на трубу.

 • Каркасні. Для виготовлення подібних ліфтових шахт використовуються спеціальні профілі з металу. Складання може здійснюватися в будь-якому зручному місці, тому подібні вироби відрізняються широким спектром застосування.

     У процесі монтажу будь-якої шахти ліфта по всій довжині виконується огородження. Усередині будівель для його виготовлення використовуються негорючі матеріали. На сходових майданчиках як огородження використовують скло або сітку. Важливо враховувати, що між поверхнею кабіни зовні та поверхнею стінки ліфтової шахти всередині має бути не менше 200 мм. Зазор, який розташований між кабіною та порогом, не повинен перевищувати 15-50 мм. У нижній частині шахти обов'язково має залишатися простір заввишки 200-600 мм, в якому розміщуються упори, буфери та пристрої для натягу. Також у цій частині встановлюється рубильник для відключення пристрою під час ремонту.

З яких складових складається шахта ліфта?

     Залежно від типу ліфта, у шахті розміщуються різні пристрої та механізми. Шахта використовується для розміщення:

 • вантажної чи пасажирської кабіни;

 • канатів чи ланцюгів передачі тягового зусилля кабінці;

 • противаги;

 • упорів чи буферів;

 • обмежувача швидкості;

 • електрокабелю;

 • напрямних для руху кабіни;

 • канатів, ланцюгів та тросів із гуми, які врівноважують тягові троси;

 • електричного освітлення;

 • дверних порталів;

 • обладнання для визначення розташування кабінки.

     Для фіксації каркаса шахти використовуються кронштейни. Болти прикручуються або приварюються до будівельних елементів. У шахті ліфта не допускається монтаж обладнання чи інженерних мереж, які не належать до обслуговування пристрою. Можна встановлювати охоронну та протипожежну сигналізацію, шахтову вентиляцію та опалення, системи диспетчеризації. Усі пристрої, які призначені для керування та регулювання опалення, встановлюються лише зовні шахти. Для освітлення монтується стандартна електропроводка понад 50 лк. Максимальна віддаленість освітлювальних приладів від верхньої та нижньої меж шахти не повинна перевищувати 500 мм. Якщо для огорожі застосовується сітка або скло, достатньо зовнішнього освітлення.

     Шахти ліфтів у широкому асортименті представлені на сайті t-b-k.com.ua. Будівельно-торгівельна компанія ТБК Апельсин співпрацює лише з надійними виробниками. У каталозі представлені якісні матеріали та інструменти для виконання ремонту та будівництва. Фахівці компанії в телефонному режимі допоможуть підібрати все, що необхідно, дадуть відповіді на всі питання. Оформлення заявки займає мінімальну кількість часу, для цього достатньо заповнити просту форму. За потреби співробітники інтернет-магазину організують доставку до будь-якого регіону країни відповідним перевізником.

 

Фільтр