Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Бетонні суміші і розчини

На сьогоднішній день одним з найбільш поширених матеріалів в цивільному та індустріальному будівництві є бетон. Бетон або бетонні суміші - це штучний матеріал кам'яного типу, який виготовляють з в'язкої речовини (цементу), наповнювачів, води і різних добавок.

Бетон, бетонні суміші і розчиниГалузь застосування


Бетон використовується при заливці фундаментів, облаштування підлог, виготовлення бетонних конструкцій, дорожніх покриттів і багатьох інших роботах.

Для різних етапів будівельних чи ремонтних робіт, для різних конструкцій використовуються різні марки бетону. Тому, приступаючи до будівництва або капітального ремонту, необхідно попередньо уточнити, яку марку бетону слід вибрати для монтажу певного виду конструкцій і виробництва окремих видів робіт.

 

Марки бетону


Залежно від призначення, до бетонних сумішей пред'являється ряд вимог:

  • коефіцієнт міцності;
  • водонепроникність;
  • морозостійкість.

Всі ці якості знаходяться в прямій залежності від щільності бетонної суміші.

Розрізняють марки бетону від 50 до 1000. Чим вище марка використовуваного бетону, тим вище якість, щільність суміші.

Цифра, що позначає марку, вказує межа міцності застиглої маси на стиск (кгс/см2).

Перевірка відповідності стандартним параметрам для кожної марки проводиться поміщенням під спеціальний прес елементів, відлитих з бетону і витриманих до остаточного затвердіння протягом 28 діб.

  • Бетон М100 відноситься до найнижчих сортыв і використовується для підготовчих робіт, таких як укладання з ущільнення грунту або піску бетонних підлог, підготовка дорожнього полотна під асфальтове покриття, установка малих архітектурних форм, підлива при укладанні поребрика, герметизація при установці конструкцій для запобігання витікання цементного розчину .
  • Бетон М200 має досить високу міцність для використання його в індивідуальному будівництві. Цю марку широко використовують як бетон для фундаментів, а також для бетонної стяжки підлог, мощення доріжок і отмостков. В облаштуванні доріг ця марка використовується для створення бетонної подушки під основне покриття.
  • Бетон М300 - найбільш поширена у покупців марка. При відносно невисокій ціні він є універсальним і надійним для виробництва більшості видів будівельних робіт. Це кращий бетон для фундаментів стрічкового і монолітного типу під приватний будинок.

Купити в Києві бетон зазначених марок можна в ТБК Апельсин. Вартість бетону в Компанії - одна з найнижчих. Доставка Замовнику здійснюється транспортом Компанії.

 

Бетонні суміші і розчини - лучшее качество и надежность

Рады Вас видеть в каталоге интернет-магазина строительных материалов ТБК Апельсин. На нашем сайте у Вас есть возможность подобрать и купить бетонные плиты ограждения по лучшей стоимости и заказать доставку в Черновцы и по остальным регионам. Если вас интересует строительные смеси - цена на данный товар Вам подойдет. На сайте онлайн-магазина ТБК Апельсин предоставлен выбор бетонные цветники , а также кирпич. Например, купить дорожную бетонную плиту можно по ценам производителя сделав всего пару кликов на сайте.

Бетонні суміші і розчини - практичность в использовании

Хотим также обратить внимание, что в каталоге магазина лояльные цены на товар, а для постоянных клиентов работают выгодные скидки на кольца железобетонные - только качественные стройматериалы в нашем магазине. Хотим обратить Ваше внимание на ж б плиты ограждения , которые предоставят высокое качество и надежность. Если Вам подходит блоки газобетон - купить Вы можете в нашем онлайн-каталоге. В том числе, если вас устраивает цена бордюр , то для покупки необходимо добавить товар в корзину и указать предпочитаемый тип оплаты и доставки. Если же Вы еще на стадии выбора, то предлагаем рассмотреть одну из востребованных позиций: железобетонные кольца для колодцев - цена доступна каждому. Мы с удовольствием ответим на все возникающие вопросы.
Фільтр