Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Бетонні суміші і розчини

тротуарна плитка клінкернабудматеріали ЖБІсортамент перемичоксортамент пальплити залізобетонні дорожнітротуарні бетонні плитителефонний колодязь кксурни роздільного збору сміттяпаркова лавочкашамотна вогнетривка цеглаліфт шахтастовпи бетонні для виноградумандарин золотийтротуарна плитка старе місто ковальськаплитка під дерево тротуарна

На сьогоднішній день одним з найбільш поширених матеріалів в цивільному та індустріальному будівництві є бетон. Бетон або бетонні суміші - це штучний матеріал кам'яного типу, який виготовляють з в'язкої речовини (цементу), наповнювачів, води і різних добавок.

Бетон, бетонні суміші і розчиниГалузь застосування


Бетон використовується при заливці фундаментів, облаштування підлог, виготовлення бетонних конструкцій, дорожніх покриттів і багатьох інших роботах.

Для різних етапів будівельних чи ремонтних робіт, для різних конструкцій використовуються різні марки бетону. Тому, приступаючи до будівництва або капітального ремонту, необхідно попередньо уточнити, яку марку бетону слід вибрати для монтажу певного виду конструкцій і виробництва окремих видів робіт.

 

Марки бетону


Залежно від призначення, до бетонних сумішей пред'являється ряд вимог:

  • коефіцієнт міцності;
  • водонепроникність;
  • морозостійкість.

Всі ці якості знаходяться в прямій залежності від щільності бетонної суміші.

Розрізняють марки бетону від 50 до 1000. Чим вище марка використовуваного бетону, тим вище якість, щільність суміші.

Цифра, що позначає марку, вказує межа міцності застиглої маси на стиск (кгс/см2).

Перевірка відповідності стандартним параметрам для кожної марки проводиться поміщенням під спеціальний прес елементів, відлитих з бетону і витриманих до остаточного затвердіння протягом 28 діб.

  • Бетон М100 відноситься до найнижчих сортыв і використовується для підготовчих робіт, таких як укладання з ущільнення грунту або піску бетонних підлог, підготовка дорожнього полотна під асфальтове покриття, установка малих архітектурних форм, підлива при укладанні поребрика, герметизація при установці конструкцій для запобігання витікання цементного розчину .
  • Бетон М200 має досить високу міцність для використання його в індивідуальному будівництві. Цю марку широко використовують як бетон для фундаментів, а також для бетонної стяжки підлог, мощення доріжок і отмостков. В облаштуванні доріг ця марка використовується для створення бетонної подушки під основне покриття.
  • Бетон М300 - найбільш поширена у покупців марка. При відносно невисокій ціні він є універсальним і надійним для виробництва більшості видів будівельних робіт. Це кращий бетон для фундаментів стрічкового і монолітного типу під приватний будинок.

Купити в Києві бетон зазначених марок можна в ТБК Апельсин. Вартість бетону в Компанії - одна з найнижчих. Доставка Замовнику здійснюється транспортом Компанії.

 

Фільтр