Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Кришки для паркану гладкі та декоративні, парапети

суміші для кладкитротуарна плитка мандаринбудматеріали плити перекриттясортамент перемичоксортамент пальстійка лептелефонний колодязь ккссуміші бетоннітротуарна плитка бетоннаобмежувачі паркувальних місцьшлакоблоки для заборуфасадна цеглашамотна вогнетривка цеглаліфт шахтаaeroc газобетон
Показано 1 по 36 з 149 (Всього сторінок 5)

Кришки і парапети на парканКришки та парапети на забор в ассортименті

Кришки на парканні стовпи - гарні і функціональні деталі з бетону

Паркани з цегли або блоків виглядають надійно і міцно. Вони захищають простір, допомагають не тільки від проникнення на територію, але і перешкоджають вітрам. Однак з часом зовнішні чинники починають свою руйнівну діяльність. Вода поступово, але вірно вимовити розчин, від чого з'являються тріщини в кладці, а паркан, відповідно, починає руйнуватися. Уникнути цього допоможуть кришки з бетону для забору і парапети на основну поверхню конструкції.

Ці прості, але міцні елементи сприяють збереженню всіх якостей і функцій огорож. Кришки для стовпів паркану - бетонні деталі, які відрізняються своєю гидрофобностью. Вони функціонально працюють протягом всього тривалого терміну експлуатації. Переваги саме бетонного матеріалу здатні зберегти огорожу, всі інші вироби не здатні так якісно виконувати свої функції, вони швидше руйнуються, на відміну від бетонних.

Кришка на забірний стовп: все про елемент

Бетонний ковпак на стовп забору - це виріб, яка наділена високу зносостійкість. Однак моделі з цього матеріалу виглядають солідно, тобто вони виконують і естетичну функцію. Вібролітой елементи з цементу, піску, щебеню з такими перевагами дозволяють відразу вирішити 2 завдання: збільшити термін експлуатації паркану і надати йому гарний і закінчений вигляд.

До складу матеріалу для забезпечення високої міцності готового продукту вводяться такі добавки:

  • пластифікатори; фиброволокно;

  • різні спеціальні компоненти (наприклад, поліпшують морозостійкість).

Розчин з такими добавками заливається на виробництві в підготовлені для цього форми, а далі - направляється в вібраційні апарати. Таким чином виходить якісний продукт високої міцності. Кришки, капелюшки, парапети встановлюються на паркан, його цегляні стовпи, такі бетонні вироби продаються в ТБК Апельсин безпосередньо від виробника. Такий формат дозволяє нашим клієнтам економити на покупці. Ми, зі свого боку, гарантує дотримання всіх вимог до матеріалів і готових виробів, а також завжди підтверджуємо якість товару сертифікатами.

Цікаво, що існують кришки бетонні на паркан не тільки традиційного відтінку сірої гами, а й пофарбовані в інший колір. Це виходить за рахунок додавання пігментів в масу розчину під час його приготування. Різниця між пофарбованими моделями і стандартними така:

  • звичайні можна при бажанні пофарбувати фасадною фарбою, яку, правда, доведеться іноді оновлювати (приблизно через кожні три роки);

  • кольорові вироби залишаються такими весь час експлуатації.

У нашому каталозі представлено різноманіття моделей з бетону, які розрізняються по місцю монтажу (забір або його стовп), так і за формою. Купити бетонні ковпаки і кришки (шапки) на стовпи, колони паркану ви можете за допомогою замовлення на сайті з можливістю доставки по країні.

Бетонні вироби на паркани: особливості вибору

Існує безліч моделей, які відрізняються за формою і особливостям конструкції. Головний показник - це простота монтування. Кришки встановлюються на стовп або огорожу, на колону деякі моделі можна просто надіти. Важливо при виборі виробів зрозуміти, які природні умови у вашій місцевості. За формою розрізняються:

  • двосхилі;

  • сферичні;

  • пірамідальні;

  • імітують інші матеріали;

  • мають архітектурні прикраси.

Головне завдання будь-якого елементу - захисна. Найзручніше прості моделі двускатного, пірамідального або сферичного типу. З них вода стікає без проблем, а очищати з їх поверхні сніг легко. Такі форми повністю захищають стовпи огорожі та їх периметр від впливу води.

Кожна кришка на паркан або стовп забору, спеціальний парапет для основної частини може бути порожнистої або литий. Особливість конструкції деяких елементів - вузька нижня частина, яка кріпиться до стовпа. У такого виробу верхня половина ширше, що ще краще допомагає захищати від зовнішніх факторів огорожу і його деталі.

Купити ковпаки і кришки на стовпи забору з бетону варто для забезпечення довготривалого захисту загороджень для приватних територій і інших зон. Якщо вам необхідно придбати і інші вироби з бетону, то ТБК стане вашим найкращим постачальником і надійним партнером. Ми готові вислухати всі ваші побажання і пропозиції і забезпечити вашу діяльність необхідною продукцією з бетону. Не тільки кожна кришка для стовпа забору продається у нас прямо від виробника. Ми пропонуємо якісний товар, який вигідно придбати, заощадивши на зручній онлайн-покупці, а також надаємо необхідні вам гарантії.

Прайс, цены на Кришки для паркану гладкі та декоративні, парапети

Кришка на стовпчик 480х480х80 Золотий Мандарин ціна від 150 грн.
Кришка на стовпчик 380х380х70 Золотий Мандарин ціна від 140 грн.
Кришка (парапет) 500х260х60 Золотий Мандарин ціна від 120 грн.
Кришка (парапет) 500х180х60 Золотий Мандарин ціна від 110 грн.
Кришка (парапет) 500*500*80 Золотий Мандарин ціна від 150 грн.
Кришка на стовпчик ЧЗ Шар 140х140х180 ціна від 85 грн.
Кришка на стовпчик ЧЗ СТУПІНЬ 305х305х65 ціна від 55 грн.
Кришка на стовпчик ЧЗ ЧЕРЕПИЦЯ 340х340х95 ціна від 65 грн.
Кришка на стовпчик ЧЗ ПИКА 340х340х150 ціна від 85 грн.
Кришка на стовпчик ЧЗ ЧОТИРЬОХСКАТНА 400х400х60 ціна від 85 грн.
Кришка на стовпчик ЧЗ ПИКА ступінчаста 400х400х120 ціна від 105 грн.
Кришка на стовпчик ЧЗ СТУПІНЬ 400х400х95 ціна від 105 грн.
Кришка на стовпчик ЧЗ ЧОТИРЬОХСКАТНА 440х440х70 ціна від 100 грн.
Кришка на стовпчик ЧЗ ЧЕШУЯ 445х445х140 ціна від 170 грн.
Кришка на стовпчик ЧЗ ЧЕРЕПИЦЯ 445х445х130 ціна від 165 грн.

 

Фільтр