Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Лоткові системи і відливи для відведення води

будматеріали асортиментпрогони залізобетонні сортаментфундаментних блоківкільце під колодязьплити залізобетонні дорожніплити покриття теплотрасобмежувачі паркувальних місцьурни роздільного збору сміттясходи сходовіблок декоративнийцеглиутеплення ракушнякацегла білоцерківськавібролиття тротуарної плиткивеликоформатна бруківка
Показано 1 по 6 з 6 (Всього сторінок 1)

Бетонні відливи - функціональні вироби для оформлення тротуарів та інших зон

Тротуарні водостоки - це елементи, виконані з міцного бетону. Їх завдання - відведення води з зон тротуарів, парковок і пішохідних доріг. Відливи своєчасно направляють вологу - талий сніг, дощову воду - з перерахованих типів брукованої місцевості. Така функціональна особливість дозволяє якомога довше підтримувати прекрасний зовнішній вигляд і стан покладеної на території плитки або бруківки. Підбираючи бетонні відливи того ж кольору, що і матеріал мощення, або іншого, але гармонує з основним матеріалом по зовнішньому виконанню, можна домогтися не тільки функціональності, але і чудових естетичних характеристик. В результаті використання бетонних водостоків можна продовжити термін бруківки, допомагаючи їм долати не руйнуватися під впливом води.

Бетонний відлив: особливості елемента

Відливи бетонні водостічні - ландшафтне рішення, гармонує із загальним простором. Але не тільки установка водостоків сприяє перенаправлення потоків води. Важливо створювати зливову каналізацію за всіма правилами її розрахунку і установки. В такому випадку будуть правильно працювати і водовідливи, купити які ви можете прямо в нашому інтернет-магазині онлайн.

Сьогодні використовується кілька матеріалів для відливів - це недовговічний, але різноманітний за кольором і формою пластик, метал, який, зрозуміло, схильний до корозії, тому не так зручний. Бетон - високоміцний і довговічний матеріал, що не втрачає популярності та актуальності ось вже кілька десятків років.

Звичайно, пластикові елементи легко монтуються, мають невелику вагу, але вони програють за всіма характеристиками бетонним відпливи. Металеві ж вироби шумні при експлуатації. І саме бетон може відповідати всім вимогам і не руйнуватися:

 • від низьких і високих температур, погодних змін:

 • від механічних зусиль і ударів;

 • від постійного впливу води.

Відливи для тротуарної плитки встановлюються при спеціальному нахилі, що допомагає стоку і розподілу води з навколишньої території в потрібному напрямку. Правильний монтаж - це половина успіху. Перша ж частина чудового майбутнього результату - завдання купити водостічні відливи, що можна зробити у нас в місті Київ, ціна за метр виробу вказана на сторінці і є доступною для більшості споживачів. Компанія ТБК працює не тільки з юридичними особами, а й з приватними, ми пропонуємо налагодити фірмам і будівельним організаціям довгострокове взаємовигідне співробітництво, а всім клієнтам гарантуємо наявність сертифікатів і відповідність нормам.

Відливи для води: чому варто купити ЖБ-елементи в ТБК (Київ)?

Відома на весь світ міцність бетону - основна характеристика, яка завжди буде виділяти цей матеріал. І поки в масовому виробництві ще немає фантастичних полімерів, які виготовляються з перероблених матеріалів і здатні задовольняти більшість будівельних і суміжних потреб, у нас є бетон.

Відплив бетонний - комфортний, хоч і важкий, тротуарна матеріал, купити який стоїть з багатьох причин, одна з них - його ціна. Так, вартість відливів може здатися високою з першого погляду, проте це не так, якщо розглядати проект в світлі майбутніх років, адже бетонні вироби зносостійкі і довговічні, вони не вимагають особливого догляду.

Переваги покупки відливів для стоку води з доріг, тротуарів і паркувальних зон:

 • простота і краса виробів;

 • широкий вибір розмірів;

 • високий рівень міцності;

 • екологічність матеріалу;

 • продаж безпосередньо від виробників;

 • наявність гарантій та дозволів;

 • приємна колірна гамма для комфортного вибору;

 • доставка в бажане клієнтом місце; можливість робити покупки прямо тут і зараз за допомогою гаджета.

Зазначена ціна відливів повністю відповідає якості матеріалу готового продукту. ТБК Апельсін - це якість і бездоганний сервіс, завдяки якому наші клієнти стають вже після першої покупки потенційно постійними, тому що отримують позитивні враження від взаємодії з нами.

 

Фільтр