Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Блоки керамічні поризовані великоформатні

керамейя тротуарна плиткабудматеріали ЖБІсортамент пальстійка лепплити покриття теплотрастеплофікаційні камеризалізобетонні вентиляційні блокиобмежувачі паркувальних місцьперегородковий керамзитоблокфундамент опалубкарядова цегластовпи для забору бетоннікерамзитобетонні блоки ковальськакератерм блокиєвротон цегла

Керамблоки, керамічні блоки
Керамічним блоком називають великоформатний будівельний матеріал, який виготовляється за допомогою формування глини та її подальшого випалу.

Картинка Блок керамічний поризований ТеплоКЕРАМ 38 П+Г (380мм) виробник Керамейя Суми
Новинка
Керамейя ТеплоКЕРАМ 38 П+Г

ціна від 54.2 грн.

Кератерм 10 П+Г

ціна від 17.4 грн.

Кератерм 12 П+Г

ціна від 21 грн.

Кератерм 25 П+Г

ціна від 37 грн.

Кератерм 38 П+Г

ціна від 37 грн.

Кератерм 44 П+Г

ціна від 45.5 грн.

Показано 1 по 25 з 25 (Всього сторінок 1)

Керамічні поризовані блоки – вироби з глиною в основі

Блоки Керамические поризованные

     Саме слово «кераміка» походить від грецької мови та означає глину. Саме вона є основним компонентом керамоблоків. На відміну від звичної цегли, яка має подібний склад, керамічні блоки доповнюються тирсою. Сформований матеріал піддається випалу. Тирса повністю вигоряє, а глина твердне. Готовий продукт відрізняється високою міцністю і має властивість хорошої теплоізоляції. За рахунок пустот, що утворюються, маса керамоблока невелика. А габарити виробу дозволяють виконувати кладку набагато швидше, ніж робити її за допомогою звичної червоної цегли.

Характеристика керамічних блоків

   Вартість керамічних блоків при покупці в ТБК Апельсин доступна будь-яким покупцям як юридичним, так і фізичним особам. Ми допоможемо вам придбати необхідну кількість матеріалу та надаємо доставку до будь-якого міста, ціна якої залежить від віддаленості вашої локації.

Кладка стен из керамических блоков

Блок керамічний: характеристики виробу  

     Пористі керамоблоки розрізняються за формою, сортом та міцністю. За допомогою фільтрів у нашому інтернет-магазині ви можете вибрати відповідний для вашого будівництва матеріал. Телефонуйте у ТБК Апельсин для отримання необхідної консультації. Ми допоможемо вам підібрати керамічні блоки для будівництва будинку у місті Київ, купити вироби з доставкою до іншого міста України.

     Керамічний поризований блок має такі характеристики:

 • низька теплопровідність за рахунок наявності порожнин;

 • (навіть) стіна з одного шару керамоблоків завтовшки 400мм не потребує утеплення;

 • високий темп кладки з допомогою габаритів;

 • відмінна довговічність матеріалу – понад п'ятдесят років;

 • за рахунок скромної ваги виробів стіни виходять не важкими, що позитивно позначається на міцності фундаменту;

 • економія розчину за рахунок меншої кількості швів;

 • завдяки порожнечам керамоблоки мають відмінну звукоізоляцію;

 • пожежостійкість; відсутність виділення шкідливих речовин при виникненні пожежі;

 • екологічність компонентів виробу.

     Керамоблок - особливий будівельний матеріал з пустотністю близько 50%, це дає готовому продукту можливість виділятися на тлі інших виробів. Така особливість дозволяє розглядати керамічний поризований блок як практичний і довговічний будівельний елемент. Виконуючи кладку з таких виробів, будівельники витрачають менше зусиль та часу. Коефіцієнт теплоізоляції – 0,018-0,22 Вт/м. Керамблоки відмінно підходять як матеріал для міжкімнатних перегородок. Примітно, що густина виробу співвідносна з цим параметром сухого дерева.

Купити керамоблок - це вигідно, але варто звертати увагу на нюанси транспортування та експлуатації:

 

 • навантаження та переміщення матеріалу варто проводити обережно, так як стінки блоків досить тонкі;

 • поризовані керамічні блоки можуть вбирати вологу, відповідно під час зберігання їх необхідно захищати від води та атмосферних опадів;

 • міцність блоків залежить від марки, що підтверджується сертифікатами, тому можна вибрати той матеріал, який вам підходить.

     Блоки керамічні поризовані, тобто пустотілі, — це екологічно чисті вироби, які економлять фінанси замовника та час будівельника-укладача! Вартість кладки керамічного блоку дуже приваблива, ми можемо допомогти вам її розрахувати. Керамоблок ТБК Апельсин - Київ варто купити з розрахунком, що ціна продукту за куб дуже вигідна в порівнянні з цеглою або іншими будматеріалами. При правильному транспортуванні та правильному зберіганні на вашому складі матеріал повністю відповідатиме всім перерахованим якостям у кладці.

 

Розміри та призначення керамічних блоків   

     Для різноманітних цілей підбираються керамоблоки відповідного розміру. Для несучої стіни підходять вироби 380 мм завширшки. Товщина 120 мм - оптимальний варіант для кладки перегородок та міжкімнатних стін. Блоки розміру 250мм застосовуються для монтажу зовнішніх стін з утепленням, якщо необхідно у проекті створити тонкостінну споруду.

     Вартість кладки керамоблоку розраховується інакше від цегли, адже товщина стінки залежить від довжини блоку. Його укладають поперек лінії, що важливо розуміти будівельникам-початківцям або особам, які ще не мали досвіду з матеріалом, проте бажають купити саме керамічні блоки, адже його ціна за куб коливається в доступних усім межах.

     Пустотілі керамблоки можуть бути різними за призначенням:

 • рядовими - для кладки стін;

 • лицьовими - для облицювання (щоправда, зустрічаються рідко).

     Другий вид блоків відрізняється поверхнею — гладкою або має текстуру. Такі вироби можна пофарбувати за допомогою додавання пігментів. Це приваблива характеристика робить облицювальний блок із порожнечами ще цікавішим для сучасного будівництва. Порізований керамічний блок – це вигідна ціна, чудові дані та простота кладки. Такі особливості роблять вироби популярними та широко використовуються.

     Цілісні керамоблоки застосовуються для кладки стін, а додаткові — для кутів. Ви можете замовити у ТБК Апельсин необхідний комплект згідно з вашим будівельним проектом. Просто опишіть ваші потреби, продемонструйте розрахунки, а ми підберемо необхідну кількість та види матеріалу. Керамблок в ТБК-Київ, бетонні вироби, цегла та інша продукція від нашої компанії - це гідна ціна, висока якість та стабільні гарантії.

Блоки керамічні поризовані пустотілі для будівництва та ремонту

     Керамічні поризовані блоки є камінь з кераміки зі складними формами. Цей вид будівельного матеріалу відноситься до штучних, ідеально підійде для зведення огорож, перегородок, різних перекриттів і буде незамінним за необхідності зведення стіни. Матеріал проводиться за методом формування з подальшим обпалюванням в печі за певної температури, завдяки чому отримує свої високі показники щільності та стійкості. Він стане відмінною заміною звичайної пустотілої цегли, тому вважається будівельним матеріалом високотехнологічного типу.

     Стандартна цегла менша за керамоблок в 2, а іноді і в 14 разів, це залежить від порівняння конкретних моделей. Пустотілість одного блоку коливається в межах від 50 до 70 відсотків, тоді як порожнеча стандартної пустотілої цеглини може досягати рекордних 42 відсотків. Завдяки характеристикам порожнечі такий матеріал має щільність, яка досягає 1000 кг на один метр кубічний, що також залежить від конкретної моделі та виробника.

Якісні керамічні блоки в Україні з доставкою

     Якісний поризований керамічний блок, представлений у нашому каталозі, ще можна назвати похідною керамічного виготовлення, так як всі ці вироби виготовляються за спеціальною технологією зі справжньої глини. На сьогоднішній день цей матеріал широко застосовується на забудовах, за його допомогою можна зводити промислові та житлові приміщення, але до 9 поверхів (оптимальна поверховість для характеристик щільності виробу). Він підходить для перегородок між кімнатами або для створення стіни, що несе. Технологія виробництва:

 • У глину додаються спеціальні поризатори - це добавки, які допомагають знизити щільність готового будівельного виробу, їх додають приблизно в рівній кількості, тобто 50 на 50. Як поризатори часто використовують лушпиння з рису, солому, тирсу з дерева або торф.

 • При змішуванні виходить шихта, це все вирушає на повторну обробку, машини розтирають таку глину та зволожують її. Структура повинна бути однорідною, тому все лушпиння або інші матеріали повинні пройти етапи дробарки.

 • Шихта розливається за заготовками і вирушає під прес. Тут необхідно видалити все повітря, що накопичилося, яке надійшло при змішуванні матеріалів. Далі під пресом виріб піддається тиску, що досягає 25 бар.

 • Після цього вироби проходять етап просушування, це іноді займає 72 години, після чого готові бруски відправляють у піч для випалювання та надання необхідної густини.

     Слід розуміти, що керамічні блоки для будівництва будинку не є морозостійкими, тому завжди потрібно запланувати додатковий захисний шар зовні – для цього підійде штукатурка, цегла для лицьового облицювання та інші рішення для облаштування фасадів.

Порізований керамічний блок за ціною від надійного постачальника

     Придбати керамічний блок зручно за допомогою каталогу нашого інтернет-магазину. Ми надаємо найширший асортимент необхідних матеріалів для проведення будівельних та ремонтних робіт. У каталозі ви зможете вибрати все необхідне та замовити з доставкою по всій Україні. Наша фірма співпрацює як із роздрібними, так і з оптовими покупцями. Всі матеріали проходять необхідну перевірку та мають необхідні сертифікати якості. Купуйте сертифіковані будівельні матеріали у надійного та відповідального постачальника. Вартість кладки керамічного блоку набагато нижча, ніж проведення робіт зі звичайною або пустотілою цеглою, тому таке придбання істотно заощадить ваш бюджет і час, витрачений на роботу, тому що з блоком робота проходить набагато легше і швидше.

Прайс, цены на Блоки керамічні поризовані великоформатні

Керамейя ТеплоКЕРАМ 2НФ М100* ціна від 11.15 грн.
Керамейя ТеплоКЕРАМ 2НФ М100 ціна від 11.4 грн.
Керамейя ТеплоКЕРАМ 2НФ М125 ціна від 12.55 грн.
Керамейя ТеплоКЕРАМ 2НФ М150 ціна від 12.25 грн.
Керамейя ТеплоКЕРАМ 25 ЕКО П+Г ціна від 40.68 грн.
Керамейя ТеплоКЕРАМ 25 П+Г ціна від 53.2 грн.
Керамейя ТеплоКЕРАМ 38 П+Г ціна від 54.2 грн.
СБК Керамкомфорт 2НФ М100 ціна від 13.9 грн.
СБК Керамкомфорт 2НФ М125 ціна від 14.1 грн.
СБК Керамкомфорт 2НФ М150 ціна від 14.3 грн.
СБК Керамкомфорт 10 П+Г ціна від 15 грн.
СБК Керамкомфорт 20 П+Г ціна від 33.18 грн.
СБК Керамкомфорт 25 П+Г ціна від 34.5 грн.
СБК Керамкомфорт 38 П+Г ціна від 33 грн.
Кератерм 10 П+Г ціна від 17.4 грн.

 

Фільтр