Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Газобетонні блоки

Газобетонні блоки

Вибір певного будматеріалу - занадто важке завдання, і кожен будівельник їй приділяє максимум своєї уваги. Цегла або газоблок від «ТБК Апельсин» удостоєний глибокого вивчення і аналізу всіх використовуваних якостей.

Показано 1 по 24 з 24 (Всього сторінок 1)

  

   На сьогоднішній день ніздрюватий газобетон вважається одним з найпопулярніших матеріалів в будівництві. Обґрунтовано використання газоблоку в Києві не тільки при будівництві малоповерхових будівель, але і при зведенні монолітних висоток.

 

Основні якості, якими володіють газобетонні блоки:

1. Стійкість до впливу зовнішнього агресивного середовища і вогнестійкість.

Використання газобетону будівельниками виправдовується також в тій непростій ситуації, коли потрібно зберегти житло від підвищеної вологи, або ж коли будівництво буде проходити в посушливому районі. За рахунок своїх унікальних властивостей і параметрів, газоблок, ціна якого не висока, витримує дію прямого вогню більше 3-4 годин без зниження експлуатаційних якостей. Крім цього, цей будівельний матеріал не піддається іржавінню і гниттю, навіть без попередніх зовнішніх оздоблень зберігає свої унікальні якості на протязі довгого часу.

2.Теплоізоляція.

Основною причиною, по якій безліч забудовників хочуть придбати газобетонні блоки, вважається підвищені теплоізоляційні якості даного матеріалу. Завдяки газобетонним блокам будинок перетвориться в затишне й комфортне житло.

3. Звукоізоляція.

Газобетон також користується популярністю за рахунок своїх високих звукоізоляційних властивостей. Купити газоблок можна в будь-якому будівельному магазині, зокрема у нас, в «ТБК Апельсин» після чого в побудованому будинку можна насолоджуватися спокоєм і тишею.

4. Міцність.

Існуюча на сьогоднішній день ситуація з продажем блоків дала покупцеві широкий вибір будівельних матеріалів. Наприклад, для будівництва малоповерхових будівель зазвичай потрібно купити газоблоки, міцність яких 400-500 кг / см3, в той момент, як для багатоповерхових будівель потрібно газобетон з міцністю 600 кг / см3 і більше.

5. Виробництво.

Виробництво газоблоків на відміну від блоків з пінобетону вимагає високих матеріальних витрат і технологія виробництва газобетону має високопродуктивних характер. Завдяки масовості виробництва виходить низька собівартість, і це дозволяє купити газоблоки, ціна якого доступна всім.

Способи виробництва газобетону

Головні інгредієнти, які увійшли до складу газобетону - це кварцовий пісок, алюмінієва пудра, вапно. Виробництво даного матеріалу є процес змішування його складових до появи розчину потрібної консистенції. Після первинного затвердіння газобетон розрізається на формочки необхідного розміру. На завершальній стадії виробництва газоблоки «гартуються» в автоклавної печі, де вони набирають необхідну жорсткість і міцність. Таким чином, отриманий автоклавний газобетон отримує безліч унікальних властивостей, за рахунок яких набирає все більшу і більшу популярність. Робить популярним газоблок ціна. Київ активно використовує даний матеріал при будівництві.

Крім спеціальної автоклавної технології, газобетонні блоки виготовляють за допомогою методу пропарювання, або ж методом повітряного твердіння. У кожного з цих методів присутні певні переваги і недоліки, які, врешті-решт, наділяють особливими властивостями і параметрами газоблоки. Київ це вже давно оцінив всі плюси і переваги цього стінового матеріалу.

Виробництво такого газобетону вважається одним з найбільш рентабельних і доступних методів отримання універсального будматеріалу, який можна використовувати як для будівельних робіт нових споруд, так і для реконструкцій вже наявної споруди. У «ТБК Апельсин» ви зможете купити газоблоки в будь-який час і за доступною ціною.

Фільтр