Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Плити парканів

сортамент пальстійка лептеплофікаційні камерисуміші бетонніфемшлакоблоки для заборуцементна фасадна плиткастінові блоки з бетонупалета газоблокуперегородковий керамзитоблоксилікатна облицювальна цеглаблоки теплостінкерамейя цеглаstonelight газоблокплитка під дерево тротуарна
Показано 1 по 13 з 13 (Всього сторінок 1)

Залізобетонні плити парканів

    Бетонні плити огорожі - залізобетонний паркан, який може бути встановлений на надійної та стійкої грунті. Зводяться подібні конструкції на заздалегідь підготовленому фундаменті, який може складатися з залізобетонних панелей і стовпів. Секційні паркани з бетону - надійна і довговічна різновид огорожі, що має привабливий зовнішній вигляд і не вимагає особливого догляду. Бетонні парканні плити зазвичай мають висоту близько 2-4 метрів, чого цілком достатньо як для приватної території, так і для промислового підприємства або будівельного майданчика.

Особливості конструкції залізобетонних огорож

     Бетонні секційні паркани виготовляються методом віброкассетного лиття з високоякісної сировини на сучасному обладнанні. Для виробництва плити паркану використовуються такі матеріали, як цемент, сталева арматура і пісок. Властива цементно-піщаної суміші еластичність дозволяє уникнути розшаровування готової ж / б продукції. На фінальній стадії виробничого процесу бетонні блоки огородження покриваються спеціальним складом з полімерною основою, основне завдання якого полягає в підвищенні зносостійкості забору і його захисту від зовнішніх впливів.

     Паркан залізобетонний може належати до одного з двох типів:

  • цілісний - монолітна конструкція, яка не має стиків;

  • збірний - збирається з декількох бетонних плит огорожі, встановлюється на рівну, ретельно підготовлену поверхню або в спеціальні залізобетонні стакани. 

     Для максимально стійкого і надійного кріплення секцій бетонного паркану рекомендується використовувати спеціальні склянки, виробництво яких здійснюється з цементно-піщаної суміші. Такі залізобетонні вироби сприяють максимально швидкому і надійному монтажу огорожі. Склянки для бетонного паркану виробляються в формі квадрата або трапеції з горизонтальною виїмкою.

Бетонні панелі для забору: переваги

    Бетонні паркани в Україні користуються чималою популярністю. Сьогодні подібні огорожі можна зустріти практично повсюдно. Секційний бетонний паркан може бути встановлений на території приватного будинку або котеджу, складських приміщень, будівельних майданчиків, виробничих підприємств, паркових зон або дитячих майданчиків. Така популярність бетонних панелі огорожі обумовлена їх надійністю, довговічністю, зносостійкістю і зовнішньою привабливістю.

     Секційний паркан з бетону володіє наступними перевагами і перевагами в порівнянні з іншими типами огорож:

  • бюджетность рішення в порівнянні з цегляною кладкою;

  • простота і висока швидкість монтажу;

  • високі показники міцності і морозостійкості;

  • стійкість до різких температурних перепадів;

  • відмінно справляється з охоронними функціями завдяки висоті і механічної міцності;

  • довговічність і зносостійкість;

  • доступна вартість;

  • відсутня необхідність у використанні елементів спеціального кріплення.

     Купити бетонні плити для забору в Україні можна за цілком доступною для більшості споживачів ціною. Вартість бетонного паркану залежить від безлічі факторів, найбільш значущими з яких є габарити, марка використаного у виготовленні бетону та дизайнерські особливості.

Де купити секції бетонного паркану?

     На сайті t-b-k.com.ua ви знайдете великий асортимент бетонних секційних парканів, що відповідають найсуворішим вимогам і нормативам і мають відповідну сертифікацію. У нашому інтернет-магазині ви можете замовити бетонні панелі огорожі і все необхідне для їх монтажу з доставкою не тільки до Києва, але також в Дніпропетровськ (Дніпро), Харків та інші міста України.

     Досвідчені менеджери завжди готові відповісти на ваші запитання і допомогти визначитися з вибором бетонних забірних секцій, максимально відповідних вашим вимогам і побажанням. Для зв'язку з нами достатньо зателефонувати за вказаним на сайті t-b-k.com.ua телефону. Великий досвід роботи в цьому сегменті ринку дозволяє нам підібрати якісні огорожі, оптимально відповідні для вашої земельної ділянки.

Прайс, цены на Плити парканів

Забор ЗП 250 ціна від 2 696 грн.
Забор ЗП 400-2 ціна від 4 862 грн.
Забор ЗП 400-8 ціна від 4 495 грн.
Стакан ФЗП 1-1 ціна від 531 грн.
Забор ОП-22 ціна від 5 427 грн.
Стакан ОФІ ціна від 539 грн.
Забор П6-ВК ціна від 4 950 грн.
Забор П6Ва ціна від 4 395 грн.
Стакан Ф1 ціна від 692 грн.
Стакан ФС-1 ціна від 1 грн.
Стакан О-1 ціна від 504 грн.
Парканна плита в асортименті ФБ 500*2000*45 ціна від 207 грн.
Парканна плита в асортименті ФБ 250*2000*45 ціна від 144 грн.

 

Фільтр