Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Цемент. Всі види

тротуарна плитка клінкернафундаментних блоківкільце під колодязьтруби з бетонуребристі панелі перекриттяфундаментні плити залізобетонні плоскітелефонний колодязь кксзалізобетонні вентиляційні блокиобмежувачі паркувальних місцьвуличні квіткарні з бетонуфундамент опалубкацегливідливи для тротуарної плиткиaerocaeroc газобетон
Показано 1 по 6 з 6 (Всього сторінок 1)

Всі види цементу: опис, особливості

     Цемент являє собою універсальний сполучний матеріал, який є незамінним в процесі створення розчинів і інших сумішей для будівництва. Цемент, вода, пісок - це «основа» будь-якого будівництва. Якщо потрібно залити фундамент, вирівняти стіни, покласти цеглу, в будь-якій випадку потрібен цемент. Якісний розчин кладки володіє різними в'яжучими компонентами і наповнювачами, за рахунок чого є просто незамінним в будівельній сфері.

     Виробництво стройматеріла полягає в дробленні, змішуванні і нагріванні вапнякових порід, глини. Для того щоб контролювати процес схоплювання, до складу вводять невеликий відсоток гіпсу, а для поліпшення певних показників, зниження ціни виробники додають спеціальні домішки. 

Який цемент замовити?

     У нашому інтернет-магазині пропонуються наступні будівельні матеріали:

  • ПЦ - це класичний варіант портландцементу, який в складі має найчистіший цемент; 

  • ШПЦ - шлакопортландцемент, в складі якого присутні не більше 20% різних добавок і домішок; 

  • БЦ - це особливий вид цементу, який має білий колір, він відрізняється досить високими показниками міцності;

  • ПЛ - пластифікований цемент, здатний переносити навіть досить різкі перепади температур; 

  • ВРЦ - водонепроникний склад, що відрізняється оперативної сутичкою, може використовуватися в умовах підвищеної вологості;

  • СС - матеріал, стійкий до сульфатів, його можна застосовувати навіть в агресивному середовищі; 

  • ГФ - гідрофобний матеріал, який не вбирає в себе вологу перші 5 хвилин і відрізняється високою пластичністю, морозостійкістю. 

     Крім цих позначень, слід звертати увагу ще й на показники міцності, які мають різні маркування, - М200-М600. Найчастіше використовуються в промисловому і приватному будівництві марки М400 і М500. Цей будівельний магазин витримує відповідне навантаження - 400 і 500 кг / см². Звичайно ж, можна замовити цемент М600. Але його зазвичай застосовують тільки в оборонній сфері, для того щоб зводити ракетні шахти, бункери і т.д.  

     Від усіх показників, наведених вище, залежить вартість будматеріалів. Якщо ви бажаєте заощадити, тоді відразу ж розраховуйте на те, що самий бюджетний цемент відрізняється низькими показниками міцності і має безліч добавок. Такий цемент підійде лише для будівництва певних конструкцій. Тому перед тим, як купувати, слід чітко розуміти характеристики цементу і чи можна його використовувати у вашому проекті. У будь-якому випадку, чим менше добавок і домішок, тим чистіше цемент і вище його вартість. 

Купівля цементу за вигідною ціною в магазині будматеріалів

     Бажаєте купити будматеріали? В такому разі скористайтеся послугами нашого інтернет-магазину. У нас пропонуються цемент та інші товари оптом і в роздріб. Залежно від підібраного вами виду матеріалу, ціна може значно варіюватися. Для постійних клієнтів та оптових покупців ми завжди надаємо знижки та вигідні ціни, але все залежить від обсягів закупівлі. 

     Якщо у вас виникнуть якісь складнощі з вибором матеріалу, ви завжди можете зв'язатися з нашими співробітниками по телефону. Вони безкоштовно проконсультують, допоможуть прийняти правильне рішення. Доставка проводиться за допомогою спеціальної, сучасної техніки за вказаними адресами. Ми можемо транспортувати замовлення навіть на будівельний об'єкт, за рахунок чого у вас не виникне ніяких складнощів з перевезенням матеріалів. 

     За рахунок бездоганної якості, грамотно підібраного цементу конструкції і покриття вийдуть максимально довговічними і міцними. Обов'язково звертайте увагу на упаковку перед покупкою - на ній повинні бути вказані такі дані: вага, ГОСТ, характеристики, контакти виробника. Упаковка, звичайно ж, не повинна бути пошкоджена, так як від цього залежить захист від вологи. Свіжий будівельний матеріал - розсипчастий, без грудок. Намагайтеся вибирати цемент, який не досягли 6 місяців, так як матеріал має властивість злежуватися. 

 

Фільтр