Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Плитка облицювальна фасадна

тротуарна плитка клінкернатротуарна плитка вібропресованакерамейя тротуарна плиткабудматеріали плити перекриттясортамент перемичоктруби з бетонусуміші бетоннівуличні квіткарні з бетонупорізований керамічний блокутеплення ракушнякастовпи бетонні для виноградукерамзитобетонні блоки ковальськаstonelight газоблокєвротон цеглаплитка під дерево тротуарна

Серед безлічі матеріалів, що використовують в будівництві для оздоблювальних робіт, особливе місце займає фасадна плитка.

Форест Арабіка

ціна від 550 грн.

Форест Сільвер

ціна від 550 грн.

Форест Онтаріо

ціна від 700 грн.

Форест Нуаро

ціна від 700 грн.

Класік Б'янко

ціна від 450 грн.

Класік Грейс

ціна від 450 грн.

Класік Мускат

ціна від 450 грн.

Клінкер Гранж

ціна від 450 грн.

Клінкер Агора

ціна від 450 грн.

Клінкер Антик

ціна від 600 грн.

Леванто Антік

ціна від 800 грн.

Леванто Гранж

ціна від 650 грн.

Леванто Грейс

ціна від 650 грн.

Показано 1 по 36 з 91 (Всього сторінок 3)

Під цією назвою мається на увазі великий вибір видів і форм міцних пластин, які використовуються для внутрішньої і зовнішньої облицювання стін будівель і споруд як виробничого, так і побутового призначення.


Види облицювальної фасадної плитки


Найбільш популярна плитка облицювальна в вигляді прямокутників або квадратів, однак для деяких видів обробки використовуються пластини складних геометричних форм, наприклад, у вигляді трикутників, ромбів, шести- або восьмиугольников. Дуже модною в сучасному дизайні стало облицювання під цеглу, як зовнішніх фасадів, так і для створення особливого стилю всередині приміщення.


Залежно від призначення, для виробництва облицювальної плитки використовуються різні матеріали із застосуванням різних технологій.
За призначенням облицювальна плитка ділиться на кілька видів:

 • зовнішня облицювальна плитка;

 • облицювальна плитка для будинку: для ванною, кухні, коридорів;

 • облицювальна плитка під цеглу, наприклад, для житлових приміщень в стилі Лофт або для інтер'єрів комерційних підприємств;

 • облицювальна плитка для забору.

Крім декоративного призначення, облицювання плиткою несе захисні функції від зовнішніх кліматичних впливів. Оздоблення плиткою внутрішніх приміщень охороняє стіни від зайвої вогкості і випадкових дрібних механічних пошкоджень.


Переваги цементної плитки

В останні роки широке поширення набула цементна облицювальна плитка. Основний матеріал для її виготовлення - цемент. Вироби з нього мають властивості натурального каменю, але при цьому вигідно відрізняються доступною вартістю. Спеціальні добавки дозволяють виготовляти з цементно-бетонної суміші різну за фактурою, кольором і призначенням плитку. Виробництво облицювальних пластин здійснюється методом вібропресування, що надає виробам особливу міцність.


Крім цього, облицювальна цементна плитка має ще ряд особливостей:

 • низький коефіцієнт водопроникності і висока морозостійкість;

 • пожежна безпека;

 • надійність і тривалий термін експлуатації;

 • екологічна безпека;

 • відносно легку вагу;

 • матеріал легко кріпиться на вертикальну поверхню при використанні спеціальних клеять сумішей.

Цементна плитка не тільки за якісними характеристиками схожа на натуральний камінь, цеглу або дерево - облицювання нею не поступається натуральним матеріалам і по красі. При цьому ціна фасадної плитки з цементно-бетонної суміші значно нижче аналогів з природних матеріалів.

 

Особливості клінкерної плитки


Клінкерна плитка для облицювання є різновидом керамічної, виготовляється з червоної жаростійкої глини і після випалу зберігає свій природний колір. За технологією основа клінкеру проходить обов'язковий одноразовий випал при температурі 1200-1400 ° С, що надає їй особливу міцність.


Поверхня плитки може бути різною:

 • глазурована;

 • матова (неглазурована).

При виготовленні клінкерної плитки застосовується технологія екструзії, коли глиняна маса продавлюється через фігурні насадки формуючої частини екструдера. Цей спосіб дозволяє виготовляти з клінкеру плитки різної за складністю форми.
Ціна клінкерної плитки відносно невисока, завдяки використанню дешевого природного сировини і високій технологічності виробництва. Однак за своїми якостями вона не поступається натуральному каменю, і найчастіше використовується як облицювальна плитка для фасаду. Глазурований клінкер застосовують для обробки басейнів, а привабливий вигляд клінкеру дозволяє використовувати його також як облицювальної плитки для стін всередині приміщень.

 

Де купити плитку облицювальну


Торгово-будівельна компанія Апельсин, офіс якої знаходиться в Києві, здійснює продаж і доставку фасадної плитки від декількох виробників по найприємнішою вартості. Купити облицювальну плитку можна, зателефонувавши нам або зробивши заявку на офіційному сайті компанії.

Перед тим, як зробити свій вибір, уточніть, де призначене використовувати плитку, і уточніть її характеристики. А ТБК Апельсин доставить ваше замовлення в будь-який куточок України.

Прайс, цены на Плитка облицювальна фасадна

Каліфорнія Ваніль ціна від 30 грн.
Каліфорнія Россо Колор ціна від 30 грн.
Каліфорнія Онтаріо ціна від 30 грн.
Каліфорнія Маррон ціна від 30 грн.
Бельгійська Цегла Россо ціна від 650 грн.
Бельгійська Цегла Капучино ціна від 650 грн.
Бельгійська Цегла Візе Гранж ціна від 750 грн.
Бельгійська Цегла Візе Ред ціна від 750 грн.
Бельгійська Цегла Камбіо ціна від 800 грн.
Бельгійська Цегла Кастелло ціна від 800 грн.
Бельгійська Цегла Танжерин ціна від 800 грн.
Бельгійська Цегла Брюгге ціна від 800 грн.
Форест Арабіка ціна від 550 грн.
Форест Сільвер ціна від 550 грн.
Форест Онтаріо ціна від 700 грн.

 

Фільтр