Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Гідроізоляція

Показано 1 по 22 з 22 (Всього сторінок 1)

Якісні сухі будівельні суміші для ремонту і будівництва

     Будівельні і ремонтні роботи вимагають величезної матеріальної бази, де одне з ключових місць займають будівельні суміші. Це багатокомпонентні склади, основу яких складають в'язкі речовини, наповнювачі, модифікуючі добавки, наповнювачі. У переважній частині випадків такі суміші виготовляються в сипучому вигляді. Застосування їх можливо після того, як суха суміш буде залита водою і замішана вручну або за допомогою спеціальних машин.

     Поява будівельних сумішей в свій час було справжнім проривом в будівництві. Завдяки їм зведення будинків стало набагато швидше, а ремонтні роботи набули нового характеру. Зараз виробляють різнофункціональних суміші будівельні, ціна яких залежить від призначення, складу, типу в'яжучого елемента і інших параметрів. Великий вибір даного матеріалу дозволяє вирішувати різні ремонтні та будівельні завдання з максимальною ефективністю. Компанія ТБК "Апельсин" пропонує великий асортимент даного товару, тут можна купити будівельну суміш для різних видів робіт.

Основні види будівельних сумішей, базові властивості і параметри

     Ретельно розроблений склад будівельних сумішей є одним з ключових переваг даного матеріалу. Крім того, завдяки застосуванню такого будматеріалу немає необхідності купувати і змішувати всі необхідні компоненти самостійно. Це трудомісткий процес, до того ж він вимагає більше фінансових вкладень. Існує багато видів сухих сумішей, які розподіляються за такими критеріями:

 • призначення;

 • вид в'яжучого компонента в складі;

 • умови застосування;

 • розмір зерен заповнювача;

 • функціональність;

 • метод нанесення.

     Одним з ключових параметрів при покупці виступає тип в'яжучого компонента в складі. У сучасному виробництві використовуються такі основи:

 • цемент;

 • полімери;

 • вапняк;

 • солі магнію;

 • гіпс.

     Підбираючи суміші будівельні, слід враховувати функціональне значення. В інтернет-магазині ТБК "Апельсин" пропонують такі варіанти:

 • грунтовка - спеціальний емульсійний склад, який наноситься на поверхню, підготовлювану до фарбування або іншого типу обробки, з його допомогою створюється надійне зчеплення верхніх шарів покриття;

 • стяжка - будівельна суміш, виступає проміжним шаром для чистої основи підлоги;

 • кладочна суміш - сполучний склад для кладки цегли, каменів або блоків, такі будівельні суміші в складі мають спеціальні добавки для забезпечення пластичності і безумовності при схоплюванні;

 • штукатурка - склад для обробки і вирівнювання стін, стель, цей розчин дозволяє усунути відхилення поверхні і виконати видалення можливої її кривизни, також допомагає поліпшити ізоляційні параметри;

 • грунтуюча фарба - спеціальний будівельний склад, необхідний для підготовки поверхонь під тонкошарові фарби, шпаклівки або штукатурки;

 • ремонтна суміш - будівельні суміші для усунення, тріщин, раковин, вибоїн, пустот та інших пошкоджень в бетонних поверхнях, спрямовані на відновлення несучої здатності і форми конструкцій із залізобетону і бетону.

     ТБК "Апельсин" пропонує якісні сухі суміші, продаж яких здійснюється для різних ремонтно-будівельних робіт. Тут можна підібрати різні види стяжок - для підлоги і промислових підлог. Є ремонтно-відновлювальні суміші, для кладки і штукатурки. В асортименті представлений контактний розчин і інші види будівельних сумішей. Фільтри інтернет-магазину дозволяють вибрати матеріал за призначенням, застосування, ціною, властивостям, упаковці. Також слід звертати увагу на вагу, ціна будівельної суміші також залежить від обраної упаковки і її ваги.

Як правильно вибрати будівельну суміш?

     Велика кількість видів і найменувань будівельних сумішей бентежить. Тому при покупці даного будівельного матеріалу потрібно враховувати такі критерії:

 • для якої конкретно завдання купується будівельна суміш;

 • властивості - стійкість до вологи, морозостійкість, пластичність, міцність, еластичність та інше;

 • поверхню, на яку буде наноситися складу;

 • використання - зовнішні, внутрішні роботи або комбінований тип;

 • основа - в'язка речовина;

 • вага і об'єм упаковки;

 • вартість будівельної суміші.

      Підбирати сухі будівельні суміші в Запоріжжі, Києві, Харкові чи інших містах України зручно на сайті компанії ТБК "Апельсин". Тут можна отримати допомогу менеджерів, щоб купити саме той товар, який необхідний для проведення ремонтних робіт.

Прайс, цены на Гідроізоляція

Суміш гідроізоляційна полимерцементная "ГІДРОСТОП" Поліпласт ПРГ-01 25кг ціна від 281 грн.
Суміш еластична гідроізоляційна двокомпонентна "ГІДРОСТОП" Поліпласт ПРГ-02 15кг/ 5л ціна від 899 грн.
Мастика гідроізоляційна однокомпонентна "ГІДРОСТОП" Поліпласт ПРГ-04 7кг ціна від 546 грн.
Праймер бітумно-каучуковий Oreol 1 R-32 10л/20л/200л ціна від 368 грн.
Праймер бітумно-полімерний Oreol 1 R-33 10л/20л/200л ціна від 408 грн.
Праймер бітумно-емульсійний Oreol 1 R-2 10л/20л/200л ціна від 185 грн.
Мастика бітумно-каучукова Oreol 1 R-15 3кг/10кг/25кг/250кг ціна від 99 грн.
Мастика бітумно-емульсійна «БІЕМ» Oreol 1 R-5 10кг/20кг/200кг ціна від 210 грн.
Мастика бітумна «Фундаментна» Oreol 1 R-11 12кг/25кг/250кг ціна від 301 грн.
Мастика бітумно-полімерна «БІТЕП» Oreol 1 R-16 10кг/20кг/200кг ціна від 333 грн.
Мастика бітумно-латексна «Гідроеласт» Oreol 1 R-7 20кг/200кг ціна від 1 328 грн.
Мастика бітумно-полімерна «Поліеласт» Oreol 1 R-18 10кг/20кг/200кг ціна від 459 грн.
Мастика бітумно-каучукова «Фікс» Oreol 1 R-17 3кг/10кг/20кг ціна від 123 грн.
Мастика бітумно-масляна «МБ-50» Oreol 1 R-10 10кг/25кг/250кг ціна від 256 грн.
Мастика бітумно-алюмінієва «Захисна» Oreol 1 R-37 9кг/18кг/180кг ціна від 959 грн.

 

Гідроізоляція - доступная цена и высокое качество

Рады Вас видеть на сайте сторительного магазина. Предлагаем Вам уникальную возможность подобрать и заказать перемычки железобетонные по лучшей стоимости с доставкой заказа в Николаев и по другим регионам Украины. Если вас интересует плиты забора - цена на данный товар Вам подойдет. На сайте строительный материалов ТБК Апельсин также есть жби сваи , а также товарный бетон Следственно купить блоки бетонные стеновые можно по ценам производителя всего лишь сделав пару кликов и оставив заявку на сайте.

Гідроізоляція - практичность Вашего выбора

Также акцентируем внимание на то, что в онлайн-каталоге выгодные цены от производителей, а для постоянных клиентов действуют скидки на жб гараж - лучшая работоспособность. Рекомендуем обратить внимание на бетонные кольца для колодца , которые могут обеспечить высокое качество и надежность. Если Вам подходит заборные блоки - купить данный товар можно у нас на сайте. В том числе, если вас устраивает цена кирпич силикатный белый , то для покупки надо добавить товар в корзину и указать предпочитаемый способ доставки и оплаты. Если же Вы еще на стадии выбора, то рекомендуем рассмотреть одну из востребованных позиций: железобетонные плиты перекрытия - цена доступна каждому. Мы с удовольствием ответим на вопросы и предоставим консультацию.
Фільтр