Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Блоки декоративні і гладкі для парканів

Картинка Блок колотий Рустик 450-180-150
Новинка
Блок Рустик 450-180-150 Авеню

ціна від 180 грн.

Показано 1 по 33 з 33 (Всього сторінок 1)

Декоративні блоки для забору - цікавий елемент в будівництві

Уже не новинка для вітчизняних пристроїв, але все ще не найпопулярніший вид зведення огорожі з такого елемента, як блок забірна декоративна для стовпів і огорож, є дуже привабливим для сучасного споживача. У чому ж перевага цього продукту і чому він стає все більш затребуваним? Тут все просто - різноманіття форм, фактур, кольорів дозволяє здійснювати мрію, виконувати бажаний проект, домагатися бажаного результату в стилістичному напрямку при створенні огорож.

Саме естетична сторона і виділяє цей будівельний матеріал - декоративний блок для забору, ціна якого приваблива і заснована на якості матеріалу.

Парканні блоки (камені) дозволяють зводити як секції в огорожах, так і стовпи. Причому існують особливі стінові блоки, які мають чудовими якостями, одне з яких - теплоізоляція. Бетонні блоки для стовпів і самого паркану - це різноманітність матеріалів, вони виготовляються з бетону або глини, а також зі штучного каменю.

Декоративні блоки та інші елементи: особливості

Заборний блок має свої переваги, які легко визначити неозброєним оком. По-перше, це зовнішність елементів. Імітація під природний матеріал і різноманітність відтінків за рахунок додавання пігментів - дуже приємний момент для здійснення будь-якого проекту для конкретної території. При таких зовнішніх даних вироби відрізняються високою якістю, а співвідношення естетичних переваг з вартістю і якістю виходить дуже привабливим.

Декоративний будівельний блок - забірний елемент, який володіє такими характеристиками:

 • міцність;

 • довговічність матеріалу - він буде працювати для вас не менш як півстоліття;

 • висока швидкість монтажу паркану з блоків - установка одного еквівалентна кільком цеглин;

 • простота монтажу;

 • стійкість до природних факторів і механічних впливів;

 • вогнестійкість.

Кожен клієнт бажає знати: чи мають блоки декоративні для колон і стовпів паркану свої недоліки? Можна назвати такі особливості, які спершу не кожному сподобаються:

 • обов'язкова наявність міцного фундаменту під таку огорожу через його ваги;

 • ймовірна нездатність в самостійному монтажі (краще запросити майстрів);

 • ціна забірних блоків, яку не можна назвати доступною для всіх категорій покупців.

Однак якщо залити якісний і надійний фундамент, скористатися професійними вміннями майстрів-каменярів для установки огорожі з декоративних блоків для забору і стовпів, а також врахувати, що вартість продукту обгрунтована, виходить прекрасний результат: красива, стильна і довговічна конструкція з високим рівнем захисту від проникнення зловмисників на ділянку.

Складальні блоки для стовпів паркану: різновиди

Вібропресування - відомий метод виготовлення різних виробів з бетону. Його результат - якісні високоміцні елементи, які дуже популярні в будівництві. Заснований складу бетонної продукції на класичних складових, які можуть доповнюватися такими компонентами:

 • керамзитом;

 • гравієм;

 • відсівом гранітної крихти;

 • щебінкою;

 • бетонним боєм;

 • шлаком;

 • склом.

Керамзитові блоки - легкі парканні елементи. Їх фактура приваблива. Крихітка граніту дозволяє обходитися без пігментів при приготуванні розчину. Завдяки гравію досягається якісне зчеплення між елементами. Моделі з бетонного бою фарбуються за допомогою пігментів, що робить їх зовнішність привабливою, а колірну гамму - різноманітною. Фактура, яка виходить за рахунок щебінки, особливо цікава.

Декоративні бетонні блоки для забору і забірних стовпів можуть бути:

 • повнотілими (це важкі монолітні блоки на стовпи і секції паркану);

 • порожнистими (порожнечі заповнюються розчином бетону, арматурою).

Цікаво, що зовнішні дані деяких моделей дозволяють створювати різні декоративні складальні стовпи або огорожі за допомогою односторонніх або двосторонніх блоків. Якщо задумано в проекті зробити привабливою лише одну сторону - ви купуєте більш простий варіант.

Колонний блок для забору - варіант, який можна поєднувати з іншими матеріалами. Виразні колони з красивого декоративного бетону відмінно вписуються в простір з сучасними полімерними будівельними матеріалами. Чого б ви не побажали купити - колонні блоки або шлакоблоки для забору, щоб побудувати гарне і довговічне огорожу - будь-який вид блоків знайдеться в ТБК Апельсин. Якщо ви бажаєте створити складальні стовпи для забору, то скористайтеся нашими пропозиціями.

У нас можна придбати:

 • кутові з пазами (колоті, гладкі або фактурні);

 • кінцеві (з одним пазом);

 • прямі (можуть не мати пазів);

 • кришки і капелюшки на стовпи (вони завершують конструкцію).

Купити бетонні блоки на паркан - це правильний крок у бік турботи про майбутнє. Декоративні стовпи для забору (складальні елементи) і блоки для конструкції огорожі привабливі різноманітністю. Гладкі, «рвані» (або колоті) і імітують натуральні матеріали - всі ці моделі дозволяють зробити вибір по особистим уподобанням в дизайні.

Прайс, цены на Блоки декоративні і гладкі для парканів

Блок МАЛИЙ опалубки Золотий Мандарин 510*250*235 ціна від 75 грн.
Блок декоративний (односторонній скол) Золотий Мандарин 400*200*200 ціна від 60 грн.
Блок декоративний для стовпа (чотиристоронній скол) Золотий Мандарин 400*400*200 ціна від 195 грн.
Блок опалубки Золотий Мандарин 510*400*235 ціна від 80 грн.
Блок декоративний (двохсторонній скол) Золотий Мандарин 400*200*200 ціна від 70 грн.
Блок опалубки декоративний Золотий Мандарин 510*400*235 ціна від 220 грн.
Блок МАЛИЙ опалубки ТБС 500*250*190 ціна від 49 грн.
Блок малий декоративний (двосторонній скол) Золотий Мандарин 300*100*100 ціна від 25 грн.
Блок малий декоративний для стовпа (двосторонній скол) Золотий Мандарин 300*200*100 ціна від 45 грн.
Блок опалубки ТБС 500*400*190 ціна від 53 грн.
Блок малий декоративний для стовпа (двосторонній скол) Золотий Мандарин 300*300*100 ціна від 60 грн.
Блок опалубки ТБС 500*400*190 кутовий ціна від 58 грн.
Блок малий декоративний для стовпа (чотиристоронній скол) Золотий Мандарин 300*300*100 ціна від 60 грн.
Блок опалубки СБ 500*300*250 ціна від 69 грн.
Блок Гармонія Золотий Мандарин ціна від 40 грн.

 

Блоки декоративні і гладкі для парканів - лучшая цена и удобство в использовании

Рады Вас видеть на сайте интернет-магазина строительных материалов. Здесь Вы можете подобрать и купить блоки из газобетона по хорошей цене с оперативной доставкой в Винницу и по остальным регионам. Если вас интересует канализационные кольца - цена на данный товар Вас приятно удивит. В каталоге товаров предоставлен выбор столбы для забора бетонные , а также кирпич. Следственно купить жби плиты перекрытия предлагаем по лучшей цене всего лишь сделав пару кликов и оставив заявку на сайте.

Блоки декоративні і гладкі для парканів - практичность Вашего выбора

Обращаем также внимание, что в онлайн-каталоге выгодные цены от производителей, а для постоянных клиентов действуют скидки на электрические опоры - лучшее качество в нашем онлайн-магазине. Не упустите информацию про люк канализационный , которые могут гарантировать высокое качество и надежность. Если Вам подходит бетон - купить Вы можете в нашем онлайн-каталоге. В том числе, если вас устраивает цена тротуарной плитки , то для приобретения товара необходимо добавить его в корзину покупок и указать удобный метод оплаты и доставки. Если же Вы еще на этапе выбора, то рекомендуем обратить внимание на самую актуальную позицию: плиты ограждения - цена будет доступна для каждого. Мы оперативно ответим на все Ваши вопросы.
Фільтр