Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Тротуарні плити бетонні

тротуарна плитка клінкернатротуарна плитка вібропресованатротуарна плитка мандаринбудматеріали плити перекриттястовпи з бетонуплити залізобетонні дорожнісекційний паркан бетоннийпоребрикиобмежувачі паркувальних місцькапелюхи на стовпи паркануцементна фасадна плиткабудівельні піноблокикерамзитобетонні блоки ковальськабруківка ковальськакератерм блоки

Тротуарні плити використовують для створення красивих, а головне міцних поверхонь на великих територіях.

Показано 1 по 15 з 15 (Всього сторінок 1)

Тротуарні плити – актуальна класика!

Широкоформатні бетонні плити для мостіння тротуарів дозволяють дуже швидко і якісно викласти великі площі а також доріжки в скверах і парках, при цьому можуть витримувати досить великі навантаження, що дозволяють навіть організувати рух автотранспорту.

Сходи із тротуарних плитТротуарні плити в екстер'єріДорожка із тротуарної плитиДоріжка з тротуарних плит

Виготовляють плити шляхом вібропресування або вібролиття, при необхідності використовують арматуру, що додає плитам необхідну міцність. Дані плити дозволяють зробити замощення поверхонь без особливих проблем, а їх доставка дуже проста і мобільна.

Також можливий продаж з доставкою в містах України та Київської області - Обухів, Бровари, Васильків, Фастів, Бориспіль, Вишневе, Боярка, Ірпінь, Вишгород, Іванків

Плити бетонні тротуарні - вигідно, надійно, довговічно


При облагородженні громадських пішохідних зон, паркувань, парків, дитячих майданчиків, зупинок, садових доріжок, алей та багатьох інших зон найчастіше використовують тротуарні бетонні плити, купити які у Києві та Україні — не проблема. Залізобетонні вироби цієї категорії мають цілу низку переваг, завдяки яким їх популярність на ринку залишається стабільно високою, незважаючи на великий вибір інших видів будматеріалів. В основі плита бетонна тротуарна, ціна якої в місті Харків залежатиме від точки продажу, вона містить бетон, а також залізну арматуру. Такий тандем визначає максимальну міцність і стійкість до різноманітних зовнішніх факторів.

Бетонна тротуарна плита випускається у досить великих розмірах, тому нею зручно облицьовувати великі площі. Це займає мінімум часу, проте результат задовольняє всіх. Купити тротуарну плиту можна і для особистих потреб, поверхня її гладка і рівна, її легко доглядати, вона тривалий час зберігає привабливий зовнішній вигляд. Завдяки морозостійкості та низькій здатності поглинати рідину, тротуарна бетонна плита, купити яку у місті Київ можна онлайн, абсолютно несприйнятлива до перепадів температур. Таке покриття витримає сильні морози та не втратить своїх властивостей.

Які тротуарні плити пропонує компанія ТБК Апельсин?


Щоб бути впевненим у належній якості цього матеріалу, варто обирати постачальника. Український бренд ТБК Апельсин має великий досвід роботи на будівельному ринку, співпрацює виключно з перевіреними виробниками безпосередньо, завдяки чому вартість тротуарних плит є прийнятною для широкого кола споживачів. З огляду на різну купівельну спроможність наших замовників ми пропонуємо як бюджетні матеріали, так і преміальні. Однак у будь-якому випадку вони виготовлені з дотриманням усіх норм та мають документи, що підтверджують відповідність стандартам. У нас можна купити товар для облагородження різних зон, знайти його можна в категорії "тротуарна плита", за найкращою в Україні ціною. Якщо говорити про форму такого матеріалу, можна виділити такі різновиди:

  • квадратні - виробники маркують їх літерою К;
  • шестикутні - у прайсах такі варіанти позначені літерою Ш;
  • прямокутні - визначаються за буквою П;
  • фігурні з елементами мощення - позначені літерою Ф.

Також можна зустріти маркування, що включає абревіатуру ЕДД (відповідно, спеціальні декоративні елементи), Д (добротні, призначенням яких є обрамлення основних плит) та інші. Крім літерних позначень, маркування включає також цифри, завдяки яким ви можете дізнатися про товщину, номер типорозміру і фігуру виконання матеріалу. Купити бетонні плити тротуарні за наявності досвіду можна самостійно, інакше завжди допоможуть наші менеджери.

Чому варто купити тротуарні плити на сайті t-b-k.com.ua?


Перш ніж позначити основні переваги співпраці з нашою компанією, варто зайвий раз переконатися в тому, що тротуарна плита бетонна (залізобетонна, з/б), купити яку пропонує ТБК Апельсин (Київ) з ​​кращим співвідношенням якість/ціна, — саме те, що вам потрібно. Крім міцності, зносостійкості, морозостійкості та довговічності, цей матеріал витримує значні механічні навантаження, простий у укладанні, дешевше за той же асфальт. Вирішивши купити таке облицювання, як тротуарна плита, ви отримуєте естетичний зовнішній вигляд при мінімальних фінансових витратах. Часто таке покриття є тимчасовим, важливо і те, що демонтаж проводиться без особливих зусиль.

 Бетонні тротуарні плити, купити які ми надаємо можливість онлайн у містах Київ, Харків та ін., доступні в ціні та застосовуються повсюдно. Вібропресовані варіанти дешевші за армовані, зважаючи на більшу тяжкість, останні оснащуються спеціальними петлями для зручного транспортування. Якщо дотримуються правил укладання і застосовується стабільна подушка, покриття служить тривалий період без видимих ​​змін. Завдяки промисловому виготовленню досягається точна геометрія кожної плити, це виключає появу вад та полегшує підрахунок необхідної кількості матеріалу. Якісні та довговічні плити тротуарні бетонні залізобетонні, а також інші види ЗБВ ми пропонуємо купити з доставкою у Київ, Дніпропетровськ, Харків, ціна залежить від обсягу замовлення та типу матеріалу.

 

Фільтр