Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Фундаментний Лего Блок

керамейя тротуарна плиткатеплофікаційні камеризбірний залізобетонний гаражсуміші бетоннісходи сходовіпаркова лавочкапалета газоблокурядова цегласилікатна облицювальна цеглалоток інженерних мережліфт шахтаблоки теплостінстовпи бетонні для виноградустовпи для забору бетоннітротуарна плитка старе місто ковальська
Картинка Блок бетонний Лего блок 2400*600*600
Новинка
Картинка Блок бетонний Лего блок 1200*600*600
Новинка
Картинка Блок бетонний Лего блок 600*600*600
Новинка
Картинка Блок бетонний Лего блок 2400*400*600
Новинка
Картинка Блок бетонний Лего блок 1200*400*600
Новинка
Картинка Блок бетонний Лего блок 2400*300*600
Новинка
Картинка Блок бетонний Лего блок 1200*300*600
Новинка
Картинка Блок бетонний Лего блок 1600*800*800
Новинка
Показано 1 по 16 з 16 (Всього сторінок 1)

ФБС Лего - блок для будівництва фундаменту Вашого будинку.

Еволюція у сфері будівельних матеріалів не стоїть на місці. І одним із таких яскравих прикладів є модульні блоки, які набирають популярності у багатьох європейських країнах.

Фундаментний блок лего – залізобетонний виріб модульного типу, який широко застосовується як у приватному, так і промисловому будівництві. Завдяки своїй формі, монтаж таких блоків здійснюється за принципом конструктора Лего, що безумовно полегшує процес стикування та центрування секцій.

​​​​​​Використання Лего Блоків ФБС

Переваги будівництва з Лего ФБС

 

  • Універсальність – крім зведення фундаментів, ще часто застосовує для будівництва стін, перегородок, підпірних стінок, різного виду загорож у тому числі і від води;
  • Легкість монтажу – завдяки виступам на верхній частині блоків та отворам у нижній вони самі центруються і, стикування завжди відбувається ідеально.
  • Міцність зв'язку – зачіп за принципом "лего" забезпечує міцність конструкції при впливі навантажень у горизонтальних напрямках;
  • Відсутність розчину – здебільшого монтаж проводиться на суху, без використання будівельної суміші. При необхідності основи та стики можна обробити клей-піною або іншими клейовими сумішами для будівельних блоків. При цьому товщина шва вийде мінімальною;
  • Мобільність - через те, що монтаж не вимагає з'єднання кладочним розчином, конструкція з даного типу будівельних блоків може неодноразово розбиратися, перевозитися і збиратися в новому місці.

ФБС Лего Блок Стіна


Розміри та основні характеристики


Виробництво Лего блоків нічим принциповим не відрізняється від класичних ФБС, крім форми. І враховуючи їхнє призначення, то й розміри максимально відповідають їм. Так чи інакше в характеристиках кожної окремої товарної позиції детально описано.

Де придбати фундаментний блок Лего за доступною ціною?


Компанія ТБК Апельсин вже більше 10 років є надійним помічником у питанні як комплексного постачання, так і роздрібного продажу будівельних матеріалів. І ми рекомендуємо Вам купити ФБС Блок Лего. Ціна на цей виріб варіюється від типорозміру, марки бетону і форми оплати. Найвигіднішою є вартість без урахування ПДВ.

Доставка ФБС Лего блоків

Також наша компанія здійснює доставку продукції по всій Україні: Чернігів, Житомир, Черкаси, Львів, Тернопіль, Вінниця та інші міста та їх області.

Мешканці та забудовники Києва та Київської області, як правило, замовляють доставку вантажівками, що мають кран-маніпулятор. Це зручно і, на невеликі партії, вигідніше. Такий автомобіль після приїзду сам здійснює розвантаження товару. Замовнику необхідно лише забезпечити при цьому стропальників.

 

Фільтр