Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Стяжки

будматеріали ЖБІстійка лепребристі панелі перекриттяфундаментні плити залізобетонні плоскіплити перекриття балконнізбірний залізобетонний гаражзалізобетонні вентиляційні блокипоребрикивуличні квіткарні з бетонуфундамент опалубкабудівельні піноблокирядова цеглавідливи для тротуарної плиткибруківка ковальськаaeroc газобетон
Показано 1 по 16 з 16 (Всього сторінок 1)

Якісні сухі будівельні суміші для ремонту і будівництва

     Будівельні і ремонтні роботи вимагають величезної матеріальної бази, де одне з ключових місць займають будівельні суміші. Це багатокомпонентні склади, основу яких складають в'язкі речовини, наповнювачі, модифікуючі добавки, наповнювачі. У переважній частині випадків такі суміші виготовляються в сипучому вигляді. Застосування їх можливо після того, як суха суміш буде залита водою і замішана вручну або за допомогою спеціальних машин.

     Поява будівельних сумішей в свій час було справжнім проривом в будівництві. Завдяки їм зведення будинків стало набагато швидше, а ремонтні роботи набули нового характеру. Зараз виробляють різнофункціональних суміші будівельні, ціна яких залежить від призначення, складу, типу в'яжучого елемента і інших параметрів. Великий вибір даного матеріалу дозволяє вирішувати різні ремонтні та будівельні завдання з максимальною ефективністю. Компанія ТБК "Апельсин" пропонує великий асортимент даного товару, тут можна купити будівельну суміш для різних видів робіт.

 

Основні види будівельних сумішей, базові властивості і параметри

     Ретельно розроблений склад будівельних сумішей є одним з ключових переваг даного матеріалу. Крім того, завдяки застосуванню такого будматеріалу немає необхідності купувати і змішувати всі необхідні компоненти самостійно. Це трудомісткий процес, до того ж він вимагає більше фінансових вкладень. Існує багато видів сухих сумішей, які розподіляються за такими критеріями:

 • призначення;

 • вид в'яжучого компонента в складі;

 • умови застосування;

 • розмір зерен заповнювача;

 • функціональність;

 • метод нанесення.

      Одним з ключових параметрів при покупці виступає тип в'яжучого компонента в складі. У сучасному виробництві використовуються такі основи:

 • цемент;

 • полімери;

 • вапняк;

 • солі магнію;

 • гіпс.

     Підбираючи суміші будівельні, слід враховувати функціональне значення. В інтернет-магазині ТБК "Апельсин" пропонують такі варіанти:

 • грунтовка - спеціальний емульсійний склад, який наноситься на поверхню, підготовлювану до фарбування або іншого типу обробки, з його допомогою створюється надійне зчеплення верхніх шарів покриття;

 • стяжка - будівельна суміш, виступає проміжним шаром для чистої основи підлоги;

 • кладочна суміш - сполучний склад для кладки цегли, каменів або блоків, такі будівельні суміші в складі мають спеціальні добавки для забезпечення пластичності і безумовності при схоплюванні;

 • штукатурка - склад для обробки і вирівнювання стін, стель, цей розчин дозволяє усунути відхилення поверхні і виконати видалення можливої її кривизни, також допомагає поліпшити ізоляційні параметри;

 • грунтуюча фарба - спеціальний будівельний склад, необхідний для підготовки поверхонь під тонкошарові фарби, шпаклівки або штукатурки;

 • ремонтна суміш - будівельні суміші для усунення, тріщин, раковин, вибоїн, пустот та інших пошкоджень в бетонних поверхнях, спрямовані на відновлення несучої здатності і форми конструкцій із залізобетону і бетону.

     ТБК "Апельсин" пропонує якісні сухі суміші, продаж яких здійснюється для різних ремонтно-будівельних робіт. Тут можна підібрати різні види стяжок - для підлоги і промислових підлог. Є ремонтно-відновлювальні суміші, для кладки і штукатурки. В асортименті представлений контактний розчин і інші види будівельних сумішей. Фільтри інтернет-магазину дозволяють вибрати матеріал за призначенням, застосування, ціною, властивостям, упаковці. Також слід звертати увагу на вагу, ціна будівельної суміші також залежить від обраної упаковки і її ваги.

Як правильно вибрати будівельну суміш?

     Велика кількість видів і найменувань будівельних сумішей бентежить. Тому при покупці даного будівельного матеріалу потрібно враховувати такі критерії:

 • для якої конкретно завдання купується будівельна суміш;

 • властивості - стійкість до вологи, морозостійкість, пластичність, міцність, еластичність та інше;

 • поверхню, на яку буде наноситися складу;

 • використання - зовнішні, внутрішні роботи або комбінований тип;

 • основа - в'язка речовина;

 • вага і об'єм упаковки;

 • вартість будівельної суміші.

     Підбирати сухі будівельні суміші в Запоріжжі, Києві, Харкові чи інших містах України зручно на сайті компанії ТБК "Апельсин". Тут можна отримати допомогу менеджерів, щоб купити саме той товар, який необхідний для проведення ремонтних робіт.

Прайс, цены на Стяжки

Мурувальна суміш універсальна Поліпласт ПСМ-075 25кг ціна від 68 грн.
Мурувальна суміш універсальна Поліпласт ПСМ-075 25кг (Зима -5) ціна від 68 грн.
Розчин будівельний монтажний Поліпласт ПСМ-100 25кг ціна від 74 грн.
Самовирівнююча суміш для підлоги тонкошарова Поліпласт ПСВ-015 25кг ціна від 158 грн.
Швидкотвердіюча самовирівнююча суміш для підлоги підвищеного розтікання Поліпласт ПСВ-017 25кг ціна від 179 грн.
Самовирівнююча суміш для підлоги товстошарова Поліпласт ПСП-030 25кг ціна від 129 грн.
Стяжка для підлоги армована високоміцна Поліпласт ПСП-031 25кг ціна від 81 грн.
Стяжка для підлоги Поліпласт ПСП-033 25кг ціна від 71 грн.
Зміцнювальне полімерцементне покриття - топінг для промислових підлог Поліпласт ПСВ-045 25кг ціна від 194 грн.
Високоміцна еластична самовирівнююча суміш для підлоги Поліпласт ПСВ-400 25кг ціна від 391 грн.
Зміцнювальне полімерцементне покриття - топінг на основі корунду Поліпласт ПСВ-046 25кг ціна від 349 грн.
Еластичний контактний розчин Поліпласт ПРР-211 25кг ціна від 477 грн.
Швидкотвердіюча суміш для ремонту горизонтальних підстав Поліпласт ПРР-216 25кг ціна від 456 грн.
Dops (Допс) UNIVERSAL 25кг Універсальна цементно-піщана суміш ціна від 64 грн.
Dops (Допс) Basis 25кг Стяжка для підлоги армована ціна від 71 грн.

 

Фільтр