Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Ракушняк

фундаментних блоківсортамент пальплити залізобетонні дорожніфундаментні плити залізобетонні плоскітеплофікаційні камерибетон товарнийсходи сходовіблок будівництвоперегородковий керамзитоблокбудівельні піноблокисилікатна облицювальна цеглатротуарний поребрикстовпи бетонні для виноградубруківка ковальськаплитка під дерево тротуарна

На наш загальний і превеликий жаль через те, що основні родовища природного каменю з черепашника знаходяться на окупованій території АР Крим, купити ракушняк в Україні є непростим завданням і часто навіть нездійсненним. Виходячи з цього рекомендуємо нашим покупцям відразу підібрати для себе інші доступні і схожі за характеристиками стінні блоки, а саме газоблок, керамічний блок, шлакоблок або керамзитоблок.

Ракушнякові будівельні блоки

Ракушняк - це матеріал, який за своїм походженням вважається аналогічним вапняку, але у нього менша щільність.

Ракушняк складається з панцирів молюсків, які один з одним дуже щільно спресовані. Існує 2 основні групи ракушняку: білий і жовтий. Жовті камені менш міцні, ніж білі, але за своїм хімічним складом вони ідентичні. У будівельних роботах зазвичай використовують матеріал, назва якого ракушнякові блоки. По суті це і є ракушняк, ціна якого доступна всім.

 

Основні сфери застосування:

  • як матеріал для малоповерхових житлових побудов (висота будинку до 3-ох поверхів);

  • як матеріал для зовнішньої стіни і перегород каркасного залізобетонного житла;

  • як матеріал для споруди підсобних огорож і будівель;

  • як матеріал для декорування (як внутрішнього, так і зовнішнього);

  • як матеріал для оформлення ландшафту саду і його дизайну.


Характеристика ракушняка

У ракушняка є пористо-капілярна структура. Він наділений величезною адгезію, іншими словами, можливістю до зчеплення з рідкими і твердими поверхнями. Також даний матеріал морозостійкий (F50-70). Щільність досягає 1150-1550 кг / м3, рівень міцності становить 15-20 кг / см2, а теплопровідність цього будматеріалу досягає 0,2-0,35 ккал.м.час.оС. Ракушняк розміри має такі: 38 на 18 на 18 см, вага його приблизно 16 кілограм, в 1м квадратному стіни знаходиться 25 блоків.

   За рахунок розвиненої системи капілярного отвори, яке наповнене повітрям, ракушняк був наділений низькою провідністю тепла і прекрасними звукоізоляційні властивості. Крім цього, якщо ракушняк купити в «ТБК Апельсин» і побудувати з нього житло, то це дозволить заощадити і гроші, і час. Необхідно також згадати і про вміст солей йоду в Ракушняк, що допомагає поліпшити стан здоров'я людей і підвищити настрій. Впливає на популярність ракушняка ціна. Київ пропонує кращі характеристики вартості.

   При зведенні побудов з цього матеріалу не потрібно використовувати додатковий матеріал для ізоляції від тепла і звуку, а якщо якісно укладати блоки і обробляти їх, то і ніякої обробки не потрібно. І це при тому, що купити ракушняк в Києві можна практично в 1,5 рази дешевше, ніж інші будівельні матеріали для стін. Для кримського ракушняка можна використовувати також гідрофобізуючи розчини, це потрібно для того, щоб матеріал довше служив, краще переносив різні погодні умови і був міцним.

 

Переваги ракушняку в використанні його при будівництві:

  • Натуральний екологічний склад (раковини молюсків);

  • Прекрасна стійкість до корозії і гниття;

  • Відмінна стійкість до вогню, то є ракушняк погано горить. При цьому він не руйнується при дуже високій температурі. Так поводяться не всі будматеріали;

  • За рахунок особливої ​​пористої структури, камінь ракушняк може «дихати», а зайва вологість завжди прибирається назовні і не дає вплив на стан даного будівельного матеріалу. Тому в будинках з ракушняка завжди комфортно і затишно, там не буває зайвої вологи. Взимку стіни зберігають тепло, а влітку - прохолоду.

 

Одне з найважливіших переваг - це те, що на ракушняк ціна не велика. Все залежить від того, де видобувається цю сировину. Якщо місце видобутку розташоване поблизу з місцем будівельних робіт, то купити ракушняк можна порівняно дешевше, ніж цегла або пінобетон.

     Низька провідність звуку і тепла, яка присутня за рахунок спеціальних пір. До речі, чим більше отворів у ракушняка, тим він міцніше і якісніше.

Ракушняк з доставкою Київ, ми готові запропонувати вам кращої якості і за привабливою ціною.

 

В цій категорії немає товарів.

Фільтр