Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Ракушняк

На наш загальний і превеликий жаль через те, що основні родовища природного каменю з черепашника знаходяться на окупованій території АР Крим, купити ракушняк в Україні є непростим завданням і часто навіть нездійсненним. Виходячи з цього рекомендуємо нашим покупцям відразу підібрати для себе інші доступні і схожі за характеристиками стінні блоки, а саме газоблок, керамічний блок, шлакоблок або керамзитоблок.

Ракушнякові будівельні блоки

Ракушняк - це матеріал, який за своїм походженням вважається аналогічним вапняку, але у нього менша щільність.

Ракушняк складається з панцирів молюсків, які один з одним дуже щільно спресовані. Існує 2 основні групи ракушняку: білий і жовтий. Жовті камені менш міцні, ніж білі, але за своїм хімічним складом вони ідентичні. У будівельних роботах зазвичай використовують матеріал, назва якого ракушнякові блоки. По суті це і є ракушняк, ціна якого доступна всім.

 

Основні сфери застосування:

  • як матеріал для малоповерхових житлових побудов (висота будинку до 3-ох поверхів);

  • як матеріал для зовнішньої стіни і перегород каркасного залізобетонного житла;

  • як матеріал для споруди підсобних огорож і будівель;

  • як матеріал для декорування (як внутрішнього, так і зовнішнього);

  • як матеріал для оформлення ландшафту саду і його дизайну.


Характеристика ракушняка

У ракушняка є пористо-капілярна структура. Він наділений величезною адгезію, іншими словами, можливістю до зчеплення з рідкими і твердими поверхнями. Також даний матеріал морозостійкий (F50-70). Щільність досягає 1150-1550 кг / м3, рівень міцності становить 15-20 кг / см2, а теплопровідність цього будматеріалу досягає 0,2-0,35 ккал.м.час.оС. Ракушняк розміри має такі: 38 на 18 на 18 см, вага його приблизно 16 кілограм, в 1м квадратному стіни знаходиться 25 блоків.

   За рахунок розвиненої системи капілярного отвори, яке наповнене повітрям, ракушняк був наділений низькою провідністю тепла і прекрасними звукоізоляційні властивості. Крім цього, якщо ракушняк купити в «ТБК Апельсин» і побудувати з нього житло, то це дозволить заощадити і гроші, і час. Необхідно також згадати і про вміст солей йоду в Ракушняк, що допомагає поліпшити стан здоров'я людей і підвищити настрій. Впливає на популярність ракушняка ціна. Київ пропонує кращі характеристики вартості.

   При зведенні побудов з цього матеріалу не потрібно використовувати додатковий матеріал для ізоляції від тепла і звуку, а якщо якісно укладати блоки і обробляти їх, то і ніякої обробки не потрібно. І це при тому, що купити ракушняк в Києві можна практично в 1,5 рази дешевше, ніж інші будівельні матеріали для стін. Для кримського ракушняка можна використовувати також гідрофобізуючи розчини, це потрібно для того, щоб матеріал довше служив, краще переносив різні погодні умови і був міцним.

 

Переваги ракушняку в використанні його при будівництві:

  • Натуральний екологічний склад (раковини молюсків);

  • Прекрасна стійкість до корозії і гниття;

  • Відмінна стійкість до вогню, то є ракушняк погано горить. При цьому він не руйнується при дуже високій температурі. Так поводяться не всі будматеріали;

  • За рахунок особливої ​​пористої структури, камінь ракушняк може «дихати», а зайва вологість завжди прибирається назовні і не дає вплив на стан даного будівельного матеріалу. Тому в будинках з ракушняка завжди комфортно і затишно, там не буває зайвої вологи. Взимку стіни зберігають тепло, а влітку - прохолоду.

 

Одне з найважливіших переваг - це те, що на ракушняк ціна не велика. Все залежить від того, де видобувається цю сировину. Якщо місце видобутку розташоване поблизу з місцем будівельних робіт, то купити ракушняк можна порівняно дешевше, ніж цегла або пінобетон.

     Низька провідність звуку і тепла, яка присутня за рахунок спеціальних пір. До речі, чим більше отворів у ракушняка, тим він міцніше і якісніше.

Ракушняк з доставкою Київ, ми готові запропонувати вам кращої якості і за привабливою ціною.

 

Ракушняк - выгодная стоимость и практичность

Рады видеть Вас в интернет-магазине строительных материалов. У Вас есть уникальная возможность купить жби плиты дорожные по хорошей цене и заказать доставку в Мелитополь и по остальным регионам. Если вас интересует железобетонная опора - цена на данный товар Вам понравится. На сайте строительный материалов ТБК Апельсин есть в наличии шлакоблочный кирпич , а также кирпич. Таким образом купить пеноблок в кривом рогу предлагаем по лучшей цене всего лишь сделав пару кликов и оставив заявку на сайте.

Ракушняк - отменное качество и доступность для каждого

Хотим также обратить внимание, что в каталоге лучшие цены от производителей, а для новых клиентов предоставляются выгодные скидки на бетонные заборные блоки - лучшее качество в нашем онлайн-магазине. Рекомендуем обратить внимание на бетонные шляпы на забор , которые могут обеспечить высокое качество и надежность. Если Вы выбрали блок столба - купить данный товар можно у нас на сайте. Также, если для Вас оптимальна цена жби колец , то для покупки товара нужно добавить его в корзину и выбрать удобный метод оплаты и доставки. Если пока не можете определиться, то предлагаем обратить внимание на одну из популярных позиций: железобетонные изделия трубы - цена будет доступна для каждого. Мы с радостью ответим на все возникающие вопросы.

В цій категорії немає товарів.

Фільтр