Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Фарби

будматеріали асортиментсортамент перемичоксходи із залізобетонуфундаментні плити залізобетонні плоскітротуарні бетонні плитильох кесонсходи сходовікапелюхи на стовпи парканустінові блоки з бетонурядова цегладвері вхіднілоток інженерних мережліфт шахтавібролиття тротуарної плиткибруківка без фаски
Показано 1 по 19 з 19 (Всього сторінок 1)

Фарба для будинку: все, що вам потрібно знати

     Фарбування будинку часто є важливим етапом процесу переїзду. Якщо вашому будинку або орендованої власності потрібно свіжий шар (або два) фарби, вам потрібно буде вирішити, як ви хочете діяти. Ви наймаєте професійного маляра або самі розбираєте сходи і купуєте зовнішню фарбу будинку? Залежно від масштабу проекту, ваших тимчасових рамок і того, чи буде це робота з фарбування будинку або інтер'єру, відповідь може бути різним. Прочитайте наші поради і рекомендації з фарбування будинку, щоб дізнатися, який варіант краще всього підходить для вас.

     Один з найбільш важливих питань, з яким стикається кожна людина при плануванні проведення ремонту або ж будівництва, - грамотний вибір фарби. Зараз пропонується безліч видів фарб практично для кожного виду матеріалів. Однак через надмірно великого асортименту клієнти часто губляться у виборі, не можуть прийняти рішення, яку купити фарбу. Тому дуже важливо вивчити всі можливі варіанти для ремонту і будівництва, для того щоб приступити до роботи якомога швидше.

     В асортименті магазину ТБК «Апельсин» можна купити фарбу в Києві: для стін, по дереву, склу, пластику, бетону і т.д. На цьому наш асортимент не обмежується, тому варто розглянути кожен варіант докладніше.

Найпоширеніші види фарби для будинку

     Існує так багато різних типів фарби для будинку, і коли справа доходить до початку нового проекту за забарвленням, знати, з чого почати, може бути приголомшливим. Пропонуємо вашій увазі керівництво по найбільш поширених типів фарб для будинку.

 

Ґрунтова фарба

     Строго кажучи, грунтовка - це не різновид фарби, але вона необхідна для багатьох проектів по фарбуванню, і ви, ймовірно, стикалися з нею, переглядаючи проходи з фарбою в вашому місцевому господарському магазині. Праймер - це те, що ви наносите насамперед. Він допомагає фарбі прилипати до поверхні і забезпечує природний колір. Грунтовка буває на водній або масляній основі - використовуйте ту ж основу для грунтовки, що і обрану фарбу.

 

 

Фарба для будинку на масляній і водній основі

     Як випливає з назви, олійні фарби виготовляються з використанням олії, а фарби на водній основі - з використанням води. Як правило, олійні фарби міцніші, блискучі і довше сохнуть, а фарби на водній основі більш тонкі, матові і вимагають менше часу для висихання.

 

 

 

Емалева фарба      

     Фарби на масляній основі іноді називають «емаллю» через їх стійкості. Емалеві фарби можна знайти в різних варіантах обробки, включаючи глянсову і напівглянсову, і часто використовуються для оздоблення вікон і дверей. Одним з недоліків емалевої фарби є те, що з часом вона знебарвлюється.

 

 

 

Латексна фарба

      Латексна фарба відноситься до фарби на водній основі, хоча в фарбі немає латексу. Використовується для різних проектних поверхонь всередині і зовні приміщень, включаючи дерево, метал, штукатурку, кладку або неглазуровану кераміку. Глянсова обробка надає поверхні новий свіжий вигляд, плавно лягає і забезпечує відмінне покриття.

 

 

Акрилова фарба

Акрилова фарба - це ще одна назва фарби на водній основі з додаванням акрилу в якості сполучного речовини. Акрилова фарба буває декількох різновидів:

 • Акриловий латекс;
 • Акрилова емаль;
 • Акрилова латексна емаль;

 

 Вищезазначені типи фарб для будинку можуть містити добавки, які надають їм певні властивості. Деякі включають:

 • Проти цвілі;
 • Антипірени;
 • Антіконденсація;

Купити фарбу: який варіант вибрати? 

     Всі види фарб діляться на дві основні категорії:

 • Для внутрішніх робіт. В даному випадку особлива увага приділяється саме показниками безпеки. Такі вироби обов'язково сертифікуються виробником, виходячи з положень законодавства та вимог. Найчастіше для приміщень застосовуються водоемульсійні склади, які не включають в себе токсичні речовини і не мають ніякого специфічного аромату. При цьому склади швидко сохнуть і вже через кілька годин не липнуть і не брудняться. Склади, призначені для внутрішніх робіт, також можуть бути виготовлені на основі латексу, силікону або ж акрилу. Такі вироби характеризуються довговічністю, стійкістю. Поверхні, покриті такою фарбою, можна мити, відповідно, купити таку фарбу можна навіть для приміщень з надмірно високою вологістю. Особливу увагу виробники приділяють саме естетичним характеристикам, так як покриття повинне бути красивим, щоб прикрашати інтер'єр приміщення.

 • Для проведення зовнішніх робіт. Фасадні фарби повинні бути максимально стійкими, які не бояться впливу агресивного навколишнього середовища. Саме тому виробники підходять відповідально до процесу виготовлення та створюють фарби, що відрізняються наступними перевагами: стійкість до вітру, вологи, морозів, впливів УФ променів. Замовити фарби для зовнішніх робіт можна для фарбування дахів, труб, фасадів. Їх слід наносити в кілька шарів, тому при покупці фарби за вигідною ціною врахуйте збільшена витрата. Для виготовлення таких матеріалів застосовуються органічні розчинники, за рахунок чого вони не бояться навіть показників температури на вулиці більш -10 градусів. Але існують окремі види, здатні витримувати температуру навіть нижче -20 градусів. Якщо ви проживаєте в досить суворому кліматі, не варто замовляти фарбу на основі води, так як вона просто перемерзає. 

    Якщо ви вибираєте фарбу саме для фасаду, тоді краще зупинитися на розчинах, в основі яких силікон або акрил. Такі матеріали не бояться вологи, зберігають показники навіть при дуже низьких рівнях температури. Деякі варіанти взагалі характеризуються «пластиковим ефектом». Наприклад, якщо розкрити такий фарбою деревину, вона стане схожа з сайдингом із пластику.

     Є і особливі фарби: для металу - з добавками проти корозії, для дерева - з антисептичними компонентами, для теплоізоляції - з керамічними мікросферами. 

     Кожен має можливість в режимі онлайн підібрати собі краще рішення, враховуючи всі тонкощі і нюанси, а також тип поверхні і бюджет. 

5 головних переваг фарбування для вашого будинку

     Зараз більшість з нас закінчили генеральне прибирання своєї території. З більш теплою погодою багато людей звертають увагу на зовнішній вигляд свого будинку, думаючи про те, щоб очистити, відремонтувати або перефарбувати його зовні. Зовнішня фарбування не тільки додає красу вашого будинку, але і захищає ваш будинок. Ми любимо так говорити ... Зовнішня забарвлення - це захист. Внутрішня забарвлення схожа на те, що вона прикрашає і прикрашає ваші стіни і інші пофарбовані поверхні в інтер'єрі. Рекомендується кожні кілька років оновлювати свій інтер'єр свіжим шаром фарби, щоб підтримувати здоров'я і зовнішній вигляд вашого будинку, а також підтримувати або підвищувати цінність вашої місцевості. Ми склали список з п'яти основних переваг використання підрядника з фарбування інтер'єру вашого будинку в цьому році.

1. Підвищуйте цінність вашого будинку

     Фарбування будинку - один з найпростіших і найменш дорогих способів підвищити загальну вартість вашого будинку. Це вірно як для ваших внутрішніх, так і для зовнішніх поверхонь. Хороша фарба може повідомити потенційним покупцям, що ви добре подбали про свій будинок. Це також може допомогти продати будинок, який продається на ринку швидше, навіть за запитуваною ціною. Навіть якщо ви не плануєте продавати свій будинок в найближчому майбутньому, якісна внутрішня фарбування у професійного підрядника з фарбування може тривати до 7 років. Це дійсно окупається інвестиція в ваш будинок.

2. Підніміть настрій будинку

     Оскільки внутрішня фарбування - це відносно недорогий спосіб оновити ваш будинок, вона може бути одним з кращих інструментів, щоб зробити ваш будинок більш комфортним і щасливим місцем. Якщо ви недавно не фарбували свій будинок і у вас є старі кольору, які вам більше не подобаються або ви не вибираєте, ваш будинок може не здаватися місцем, де ви дійсно відчуваєте себе комфортно. Крім того, багато людей працюють з дому або частіше залишаються вдома, тому створення привабливих квітів у вашому будинку є більш важливим пріоритетом. Залежно від того, яку колірну схему ви виберете, новий колір фарби може допомогти вам відчути себе по-різному - спокійним і розслабленим (синій і зелений), енергійним і продуктивним (жовтий і оранжевий) або навіть відчувати себе комфортно і задоволеним (нейтральні кольори ). Якщо у вас виникли проблеми з вибором кращого (-их) кольору (-ів) для вашого будинку, поговоріть з нашим консультантомі. У компанії ТБК-Апельсин ми працюємо з неймовірно талановитими дизайнерами інтер'єрів і консультантами. Дізнайтеся більше про те, що ми можемо зробити для вашого будинку!

3. Захистіть і уникнете пошкодження вашого будинку

     Фарбування вашого інтер'єру захищає ваш будинок зараз і запобігає майбутні пошкодження всередині і зовні ваших стін. Більшість внутрішніх стін зроблені з матеріалів, які природним чином вбирають вологу. Згодом занадто велике поглинання може привести до пошкодження стін, що може бути небезпечно для структурної цілісності вашого будинку. Волога всередині стін є каталізатором зростання цвілі, яка може викликати проблеми зі здоров'ям. Фарба призначена для запобігання попадання вологи в пористі стіни вашого будинку. Крім того, високоякісна фарба, захистить ваші стіни від повсякденного зносу. Фарба діє як бар'єр між вами і вашим будинком - від тертя стільця об стіну до пошкоджень, нанесених дітьми або домашніми тваринами.

4. Поліпшення якості повітря у вашому будинку і навколо нього.

     Перевага фарбування інтер'єру полягає в використанні фарб без ЛОС або з низьким вмістом летких органічних сполук. Якість фарби значно покращився за останні кілька десятиліть. Завдяки технологіям і зростаючому інтересу до нашого здоров'я багато фарби для внутрішніх робіт тепер виробляються з низьким або нульовим вмістом ЛОС (летючих органічних сполук). Леткі органічні сполуки - це «вуглець речовини, які легко перетворюються в пари або гази». Згодом, а не тільки під час висихання фарби, ці речовини виділяються в атмосферу і можуть викликати респіраторні захворювання і проблеми зі здоров'ям. Фарби з низьким і нульовим вмістом летких органічних сполук виділяють менше газів в ваш будинок або взагалі не виділяють їх. Якщо ви або ваші близькі страждаєте на алергію, астму або чутливі до хімічних речовин, це величезна перевага і відмінний варіант для вашого будинку. Свіжий шар фарби також зводить до мінімуму кількість пилу та інших алергенів, що ще більше поліпшить якість повітря у вашому домі.

5. Прикрасьте свій інтер'єр

     Одна з переваг внутрішнього фарбування в тому, що вона прикрашає ваш будинок. У всіх будинках є недоліки і вади. На стінах часто з'являються вм'ятини, вм'ятини і сліди від використання вашого будинку з плином часу. Фарбування інтер'єру вашого будинку усуває ці недоліки і може зробити ваш будинок свіжим і чистим. Новий колір фарби для вашого інтер'єру також може модернізувати ваш будинок. Щоб оновити свій будинок, зверніть увагу на популярні кольори. Темно-синій, шавлієво-зелений і яскраві відтінки дорогоцінних каменів очолили список для багатьох домовласників і ентузіастів кольору домашнього декору і задали тон фарбам на найближче майбутнє. 

     В інтернет-магазині ТОВ ТБК Апельсин ми хочемо допомогти вашому дому або будівлі виглядати і функціонувати саме так, як ви цього хочете. Таким чином, ви зможете користуватися всіма перевагами - захищеними стінами, більш здоровим диханням, підвищеною вартістю будинку або будівлі і т. Д.

 

Вигідне співробітництво з інтернет-магазином ТБК «Апельсин»

     Наш магазин створений спеціально для того, щоб гарантувати всім клієнтам максимальний рівень зручності. Здійснюючи замовлення у нас, ви зможете помітити цілий спектр позитивних моментів: 

 • можна підібрати і купити будівельні фарби для найрізноманітніших цілей і завдань, так як асортимент неймовірно широкий; 

 • прийнятна цінова політика, надання регулярних акцій і знижок; 

 • оперативне оформлення покупки будь-яким зручним способом: замовлення онлайн або через телефон; 

 • зручна оплата: накладений платіж, на банківську карту; 

 • доставка продукції здійснюється в усі регіони країни і навіть найвіддаленіші.

     Наші фахівці завжди на зв'язку і допоможуть в процесі складання кошторису. Крім того, вони готові надати підтримку при виборі сировини, в залежності від певних завдань і цілей. Також ми гарантуємо доступні ціни. Постійним клієнтам і оптовим покупцям надаються знижки. 

Прайс, цены на Фарби

Green Line INTERIOR CLASSIC 1л/3л/5л/10л Акрилова фарба для стін та стель ціна від 34 грн.
Green Line INTERIOR OPTIMA 1л/3л/5л/10л Акрилова фарба для стін та стель ціна від 42 грн.
Green Line INTERIOR PROFESSIONAL 1л/3л/5л/10л Акрилова фарба для стін та стель ціна від 50 грн.
Green Line INTERIOR LATEX 1л/3л/5л/10л Латексна фарба для стін та стель ціна від 70 грн.
Green Line INTERIOR BATISTE 1л/3л/5л/10л Латексна шовковисто-матова фарба модифікована силіконом ціна від 101 грн.
Green Line INTERIOR PLATINUM 1л/3л/5л/10л Силіконова шовковисто-матова фарба для стін та стель ціна від 909 грн.
Green Line FASAD CLASSIC 1л/3л/5л/10л Фасадна акрилова фарба ціна від 40 грн.
Green Line FASAD CLASSIC PLUS 1л/3л/5л/10л Фасадна акрилова фарба ціна від 49 грн.
Green Line FASAD STANDARD 1л/3л/5л/10л Акрилова фарба для зовнішніх робіт ціна від 67 грн.
Green Line FASAD PLATINUM 1л/3л/5л/10л Фасадна силіконова фарба ціна від 909 грн.
Green Line FASAD PREMIUM 1л/3л/5л/10л Силікон-модифікована фарба фасадна ціна від 88 грн.
Green Line FASAD SILICAT 1л/3л/5л/10л Фасадна силікатна фарба ціна від 450 грн.
Green Line STRUCTURA CLASSIC 10л Структурна акрилова фарба ціна від 650 грн.
Green Line STRUCTURA PLATINUM 10л Структурна силіконова фарба ціна від 1 012 грн.
Green Line UNIVERSAL RUBBER CLASSIC 1л/3л/5л/10л Гумова акрилова фарба ціна від 427 грн.

 

Фільтр