Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Цегла всих типів і марок

тротуарна плитка клінкерназалізобетонний бордюркільце під колодязьсекційний паркан бетоннийльох кесонтелефонний колодязь ккстротуарна плитка бетоннасилікатна облицювальна цеглашамотна вогнетривка цеглаліфт шахтастовпи бетонні для виноградумандарин золотийкерамзитобетонні блоки ковальськаstonelight газоблоквеликоформатна бруківка

 

Цегла рядовавсе товары
Цегла лицьовавсе товары
Цегла силікатнавсе товары
Цегла вогнетривкавсе товары

Цегла - традиційний будівельний матеріал 

На даний момент проводиться велика кількість різноманітних будівельних матеріалів. Частина з них - на природній основі, як, наприклад, елементи для саманного будівництва, частина - з сучасних новітніх матеріалів. Однак все настільки ж традиційним є цегла. Керамічна продукція цінується сьогодні так само, як вона цінувалася ще кілька десятиліть тому, не дивлячись на різні зміни в технологіях і впровадження нових матеріалів. Якості цегли залишаються незмінними: це відмінні зовнішні дані, висока міцність, довговічність виробів і конструкцій, що споруджуються з них. Теплоізоляція - важливий критерій, за який в будівництві все так же часто віддають перевагу цеглі. 

 Однак саме поняття «цеглина» має на увазі зовсім не єдиний метод вироблення, це різні технології, завдяки яким існують різновиди цегли. На ринку представлені такі види, як рядова, облицювальна, вогне- та кислототривка цегла. Для якісних несучих характеристик використовують чорновий загальнобудівельний рядовий вид, для облицювання - більш міцний, з відмінною теплопровідністю - лицьової. З метою будівництва камінів і печей використовують шамотні вироби, які не бояться відкритого вогню. Якщо ж виконується конструкція, яка контактує з агресивним середовищем, необхідний кислототривка цегла.

Як виробляють цеглу?

Різні методи виготовлення виробів дозволяють отримувати матеріали, які мають відмінні один від одного властивостями. При виборі будматеріалу завжди враховуються різноманітні характеристики продукції. ТБК "Апельсин" пропонує цеглу, ціна якої буде повністю залежати від виду виробів та технології його виробництва. Ми реалізуємо продукцію відомих постачальників з України і не тільки. У нас можна замовити цегл з доставкою в Київ, Одесу, Вінницю, Дніпро.

Якщо говорити про технології та методи виробництва, важливо виділити такі напрямки:

 • керамічна (продукт з натуральної глини піддається випалу з метою підвищення міцності і видалення вологи);

 • клінкерна (сланцева глина піддається посиленому випалу, виходить більш дорогий продукт, що володіє відмінною морозостійкістю, підвищеною міцністю);

 • пресована (це метод пресування, за яким обробляється не тільки глина, а й гранітний відсів, черепашник, перевага технології - отримання різних за формою і відтінку матеріалів зі строго правильною геометрією);

 • силікатна (пресування вапна і піску в якості вихідного матеріалу);

 • шамотна (завдяки цій технології і отримують шамотні цеглини з білої глини з відмінними вогнетривкими властивостями).

Виходячи з цієї інформації легко вибрати необхідний будматеріал. У ТБК "Апельсин" цегла для замовлення в міста Київської області: Буча, Ірпінь, Гостомель, Васильків, Бориспіль, Бровари, Вишневе і інши пригороди і районні центри можна купити для якісного будівництва. Ціна виробів, звичайно, повністю заснована на його характеристиках, технології виробництва, корисних даних.

Найважливіші властивості цегли

Перш ніж купити цеглу, обов'язково проводять всі розрахунки. Виходячи з особливості конструкції що споруджується отримують дані, на основі яких складають критерії відбору будматеріалу. Ось якими властивостями володіє той чи інший цегла:

 • міцність - найважливіший фактор для виконання несучих та інших конструкцій (так, наприклад, маркування М200 означає здатність вироби витримати 200 кг на 1 см²);

 • пустотність (повнотілі цеглини важкі, щільні, а пустотілі аналоги легше, з їх допомогою домагаються більш легкої ваги конструкції, її підвищеного теплоізоляційного якості, а умовно пустотілі цегли - це матеріали, кількість пустот в яких не перевищує десяти відсотків);

 • відтінок (якщо раніше існувало два-три кольори - червоний, білий - то сьогодні впровадження пігментів дозволяє отримувати багато різноманітних відтінків);

 • фактура (крім гладких матеріалів, можна купити цеглу з різною фактурою на двох або трьох гранях);

 • вологостійкість (це суттєвий фактор будівельних матеріалів, дуже важливий для визначення довговічності цегли);

 • морозостійкість (визначається кількістю циклів заморожування і розморожування, маркується літерою F і числовим показником - параметр у лицьової цегли, зрозуміло, вище, ніж у загально).

 ТБК "Апельсин" реалізує всі види будівельних матеріалів цього типу. Ви можете замовити необхідні матеріали і купити цеглу в Києві або з доставкою по Україні.

 

Яка цегла буває?


Цегла - багатофункціональний будівельний матеріал, який призначений для будівництва та поєднання з іншими компонентами. Його одержують із мінералів, які за властивостями нагадують камінь. Представлено багато різновидів, що відрізняються кольором, матеріалом, властивостями, призначенням та довговічністю.

Під розміром мається на увазі довжина, ширина та товщина виробу. Крім цього, бувають різні формати: одинарний, полуторний, європейський варіант, подвійний, одинарний, модульний. Зазвичай використовують стандартні параметри, але трапляються винятки. Найменша грань - бічна (тичок).

Вибираючи цеглу, необхідно звертати увагу на порожнечу. Деякі будівлі можуть споруджуватися виключно з повнотілою цеглою, а інші використовують їх комбінацію з пустотілими. Наприклад, при облицювання будівлі. Він не навантажує фундамент та інші частини за рахунок того, що характеризуються найкращим показником теплопровідності та невеликою вагою. Повнотілі модифікації відрізняються структурою. Така цегла має високу міцність, звукоізоляцію та знижену теплопровідність.

Марка міцності позначається літерою «М» і говорить про можливе навантаження. Кожен випадок вимагає індивідуального підходу, але у високих будинках маркування має бути вищим, оскільки навантаження на фундамент більше.

Різновиди цегли


Цеглини ділять на кілька категорій за їх характеристиками та призначенням.

Залежно від матеріалу бувають:

 • керамічні;
 • силікатні;
 • пресовані;
 • вогнетривкі;
 • кислототривкі.

Кожен матеріал призначений для технічного застосування. Недотримання правил може призвести до негативних наслідків, оскільки компоненти не зможуть впоратися із наданими завданнями.

Керамічна цегла виготовляється з глини високої якості. Важливо те, що у складі не повинно бути мергелю та сульфатних домішок. Його виготовлення складається з кількох етапів - формування форми цегли, сушіння та випал при дуже високих температурах. Характерно напівматовий відтінок, дзвінке звучання та пористий зміст.

Силікатний виготовлений з очищених кварцових порід, і невеликого відсотка вапна та води. Виключено додавання інших домішок, включаючи марганець та глину, що входить до складу керамічних виробів. Також силікатний вигляд відрізняється підвищеною теплотою.

Пресований складається із порід, які утворюються на кар'єрах. Всього 10% решти складу включає портландцемент, що виконує в'яжучу роль. Після правильного пресування, цегла набуває остаточної форми та параметрів. Зазвичай верхня поверхня гладка. Завдяки красивому вигляду та різнобарвності використовується як облицювальний матеріал будівель.

Вогнетривка цегла виготовляється шляхом випалу в печі сирця з використанням вогнетривкої глини та шамоту. Це поєднання дозволяє витримувати високі температури до 1800 градусів.

У виробництві кислототривкої цегли використовується суміш з багатокомпонентним складом, яка дає готовій продукції можливість протистояти впливу кислот, лугів і бути застосованою в умовах агресивних середовищ.

Як купити будівельний матеріал серед різновидів цегли?


Цегла ще ділять за метою використання:

Будівельний або рядовий варіант використовується для облаштування зовнішніх та внутрішніх будівель. Він не характеризується привабливим виглядом та може мати сколи. Але залишається міцним.

Лицьова цегла не має дефектів, тому підходить для прикраси зовнішнього вигляду будівель. Коштують зазвичай дешевше, ніж декоративні матеріали. Облицювальний виріб може бути фактурним та фасонним.

Пічний має підвищені ізоляційні властивості. Підходять для будівництва камінів та печей, оскільки можуть працювати з високими температурами.

Клінкерна цегла - це та ж керамічна, але при її виготовленні застосовують більш тугоплавку глину і температура випалу вище звичайного. Використовується цегла для облицювання стін, мощень доріжок в саду і т.д.

Придбати якісну цеглу будь-якого кольору, матеріалу та призначення можна у нашій торгово-будівельній компанії t-b-k.com.ua. Одна з основних переваг — доступна ціна, оскільки ми є як виробниками, так і офіційними дилерами низки заводів.

Доставка по Україні. Консультуємо з питань у телефонному або смс режимі. Замовити безкоштовний дзвінок можна у вікні зворотного зв'язку. Для цього впишіть своє ім'я та мобільний. Потім підтвердьте введення даних. Оформити замовлення можна на веб-сайті.

Ми ведемо блог з корисною інформацією, тому слідкуйте, щоб дізнатися більше про будівництво.

 

Фільтр