Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Цегла всих типів і марок

Цегла рядовавсе товары
Цегла лицьовавсе товары
Цегла силікатнавсе товары
Цегла вогнетривкавсе товары

Цегла - традиційний будівельний матеріал 

     На даний момент проводиться велика кількість різноманітних будівельних матеріалів. Частина з них - на природній основі, як, наприклад, елементи для саманного будівництва, частина - з сучасних новітніх матеріалів. Однак все настільки ж традиційним є цегла. Керамічна продукція цінується сьогодні так само, як вона цінувалася ще кілька десятиліть тому, не дивлячись на різні зміни в технологіях і впровадження нових матеріалів. Якості цегли залишаються незмінними: це відмінні зовнішні дані, висока міцність, довговічність виробів і конструкцій, що споруджуються з них. Теплоізоляція - важливий критерій, за який в будівництві все так же часто віддають перевагу цеглі. 

     Однак саме поняття «цеглина» має на увазі зовсім не єдиний метод вироблення, це різні технології, завдяки яким існують різновиди цегли. На ринку представлені такі види, як рядовий, облицювальна, вогне- та кислототривкий цегла. Для якісних несучих характеристик використовують чорновий загальнобудівельний рядовий вид, для облицювання - більш міцний, з відмінною теплопровідністю - лицьової. З метою будівництва камінів і печей використовують шамотні вироби, які не бояться відкритого вогню. Якщо ж виконується конструкція, яка контактує з агресивним середовищем, необхідний кислототривкий цегла.

Як виробляють цеглу український?

     Різні методи виготовлення виробів дозволяють отримувати матеріали, які мають відмінні один від одного властивостями. При виборі будматеріалу завжди враховуються різноманітні характеристики продукції. ТБК "Апельсин" пропонує цеглу, ціна якого буде повністю залежати від виду виробів та технології його виробництва. Ми реалізуємо продукцію відомих постачальників з України і не тільки. У нас можна замовити закруглений цегла з доставкою в Одесі, Вінниці, Дніпропетровську. І якщо говорити про технології та методи виробництва, важливо виділити такі напрямки:

 • керамічне (продукт з натуральної глини піддається випалу з метою підвищення міцності і видалення вологи);

 • клінкерна (сланцева глина піддається посиленому випалу, виходить більш дорогий продукт, що володіє відмінною морозостійкістю, підвищеною міцністю);

 • пресоване (це метод пресування, за яким обробляється не тільки глина, а й гранітний відсів, черепашник, перевага технології - отримання різних за формою і відтінку матеріалів зі строго правильною геометрією);

 • силікатне (пресування вапна і піску в якості вихідного матеріалу);

 • ШАМОТНОЕ (завдяки цій технології і отримують шамотні цеглини з білої глини з відмінними вогнетривкими властивостями).

     Виходячи з цієї інформації легко вибрати необхідний будматеріал. У ТБК "Апельсин" цегла для замовлення в міста Київ, Харків і інший регіон можна купити для якісного будівництва: ціна виробів, звичайно, повністю заснована на його характеристиках, технології виробництва, корисних даних.

Найважливіші властивості цегли

     Перш ніж купити цеглу, обов'язково проводять всі розрахунки. Виходячи з особливості споруджується конструкції отримують дані, на основі яких складають критерії відбору будматеріалу. Ось якими властивостями володіє той чи інший цегла:

 • міцність - найважливіший фактор для виконання несучих та інших конструкцій (так, наприклад, маркування М200 означає здатність вироби витримати 200 кг на 1 см²);

 • пустотность (повнотілі цеглини важкі, щільні, а пустотілі аналоги легше, з їх допомогою домагаються більш легкої ваги конструкції, її підвищеного теплоізоляційного якості, а умовно пустотілі цегли - це матеріали, кількість пустот в яких не перевищує десяти відсотків);

 • відтінок (якщо раніше існувало два-три кольори - червоний, білий - то сьогодні впровадження пігментів дозволяє отримувати багато різноманітних відтінків);

 • фактура (крім гладких матеріалів, можна купити цеглу з різною фактурою на двох або трьох гранях);

 • вологостійкість (це суттєвий фактор будівельних матеріалів, дуже важливий для визначення довговічності цегли);

 • морозостійкість (визначається кількістю циклів заморожування і розморожування, маркується літерою F і числовим показником - параметр у лицьової цегли, зрозуміло, вище, ніж у загально).

     ТБК "Апельсин" реалізує всі види будівельних матеріалів цього типу. Ви можете замовити необхідні матеріали і купити цеглу в Києві або з доставкою по Україні.

 

Цегла всих типів і марок - выгодная стоимость и практичность

Рады приветствовать Вас на сайте интернет-магазина строительных материалов. Предлагаем Вам уникальную возможность выбрать и заказать железобетонные кольца для колодца по выгодной стоимости и быстрой доставкой в Мелитополь и по остальным городам. Если вас интересует перемычка жби - цена на данный товар Вас приятно удивит. На сайте стройматериалов ТБК Апельсин имеются секционные бетонные заборы , а также тротуарная плитка. Следственно купить бетонные блоки под фундамент можно по привлекательной цене сделав всего пару кликов на сайте.

Цегла всих типів і марок - практичность в использовании

Также акцентируем внимание на то, что в каталоге магазина лояльные цены на товар, а для постоянных клиентов предоставляются выгодные скидки на железобетонные ребристые плиты покрытия - лучшее качество и надежность. Хотим подчеркнуть информацию про жби кольца колодцев , которые могут гарантировать высокое качество и надежность. Если Вы выбрали жби - купить данный товар можно у нас на сайте. В том числе, если вас устраивает цена кирпича , то для приобретения товара необходимо добавить его в корзину покупок и выбрать удобный способ доставки и оплаты. Если же Вы еще на этапе выбора, то предлагаем рассмотреть одну из востребованных позиций: бетонные плиты для гаража - цена доступна каждому. Мы с удовольствием ответим на все Ваши вопросы.
Фільтр