Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Блоки нез'ємної опалубки

Показано 1 по 7 з 7 (Всього сторінок 1)

Блоки незнімної опалубки - сучасний якісний матеріал для будівництва

     Основу будівництва будинку становить фундамент, від якості якого залежить надійність і довговічність всієї конструкції. Незнімна опалубка виступає революційним матеріалом сучасного будівництва і необхідна для формування фундаменту будинків і парканів. Бетонна незнімна опалубка виступає в якості основи при зведенні стін і фундаменту. При завершенні будівництва цей елемент стає частиною конструкції об'єкта.

     Блоки незнімної опалубки активно використовуються в прогресивних методах зведення фундаменту. Це простий, але зручний елемент конструкції, монтаж таких матеріалів максимально простий. Опалубка для фундаменту дозволяє швидко, надійно і якісно виконати важливу частину будівництва будівлі. При цьому ціна незнімної опалубки після монтажу і заливки, як заявлено заводом виготовлення, буде нижче фундаменту на базі класичних моноблоків або ФСБ. Придбати опалубні блоки хорошої якості можна в компанії ТБК "Апельсин", де представлений великий вибір матеріалів для будівництва.

Різновиди і застосування блоків для опалубки

     Незнімної опалубкою є конструкція з панелей і арматури, яка виступає в якості робочої форми. Вона служить для заповнення бетоном при монолітному зведенні споруд і будівель, після чого її залишають як постійну частину конструкції. Застосування даного матеріалу досить широко, оскільки блоки для опалубки виконують ряд корисних функцій:

 • гідроізоляція;

 • зовнішнє армування;

 • утеплення;

 • декоративне оздоблення та інше.

     Сфера застосування опалубних блоків в будівельному секторі передбачає такі напрямки:

 • застосовується незнімна опалубка для фундаменту;

 • будівництво підпірних стін;

 • спорудження льоху;

 • зведення фундаменту для заборів;

 • в якості основи для кладки підвальних стін;

 • спорудження штучних водойм (басейнів);

 • будівництво септиків.

     Великі можливості для використання визначаються також наявністю декількох видів таких будматеріалів. Блок бетонний для незнімної опалубки розподіляють за видами бетонованих конструкцій, типу базового матеріалу, оборотності в будівництві, ефекту впливу на бетон і за іншими параметрами.

     В каталозі будівельної компанії ТБК "Апельсин" представлені такі види опалубки:

 • блок опалубочний 510*250*235;

 • декоративна бетонна опалубка 510*400*235;

 • опалубка для фундаменту ТБС 500*400*190;

 • мала опалубка під фундамент ТБС 500*250*190 и другие.

На сайті компанії ТБК "Апельсин" можна підібрати якісні матеріали згідно з технологічними вимогами будівництва. Всі необхідні параметри відображені для ознайомлення. 

Переваги опалубки під фундамент і способи їх доставки на об'єкт будівництва

     Незнімна опалубка для фундаменту застосовується в монолітному будівництві через низку переваг:

 • прискорюється процес будівництва - простота перенесення і установки блоків;

 • можна вести будівництво в морози - бетон не замерзає, що дозволяє працювати при низьких температурах;

 • доступна вартість опалубки для фундаменту - економія на більш дорогих матеріалах будівництва (брус, цегла);

 • відсутня необхідність демонтажу - блоки опалубки стають частиною конструкції.

     Також в залежності від того, які були використані матеріали для опалубки, змінюються їх властивості. Блоки з пінополістиролу або арболита дозволяють знизити витрати на утеплення приміщень, оскільки вони добре утримують тепло.

     Купівля опалубки для фундаменту в будівельному інтернет-магазині ТБК "Апельсин" також має свої переваги. Передбачена доставка даного матеріалу на об'єкт будівництва кількома способами. Можна транспортувати матеріал за допомогою бортової вантажної машини за умови, що у клієнта є кран для здійснення вивантаження. Найбільш зручним способом виступає транспортування маніпулятором. Машина з краном-маніпулятором забезпечує максимальний комфорт для клієнта, так як здійснюється доставка і вивантаження нашими співробітниками. Обговорити це питання можна з менеджерами компанії ТБК "Апельсин".

 

Блоки нез'ємної опалубки - лучшее качество и надежность

Приветствуем Вас в интернет-магазине строительных материалов. Здесь Вы можете выбрать и купить бетонные кольца жби по хорошей цене и быстрой доставкой в Славянск и по Украине. Если вас интересует блоки железобетонные фундаментные - цена на данный товар Вам понравится. Среди всех товаров Вы также сможете приобрести фундаментные железобетонные блоки , а также тротуарная плитка. Следственно купить кольца на канализацию рекомендуем по доступной стоимости всего в несколько кликов.

Блоки нез'ємної опалубки - практичность в использовании

Также акцентируем внимание на то, что на сайте самые лучшие цены, а для новых клиентов работают выгодные скидки на столбы опоры лэп - лучшее качество в нашем онлайн-магазине. Рекомендуем обратить внимание на забор бетонный секционный , которые помогут обеспечить высокое качество и надежность. Если Вам подходит жби - купить этот товар можно у нас на сайте. В том числе, если вас устраивает цена кирпича облицовочного , то для покупки необходимо добавить товар в корзину и указать удобный способ оплаты и доставки. Если же Вы еще на этапе выбора, то предлагаем рассмотреть одну из популярных позиций: плиты балконные - цена будет доступна каждому. Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы.
Фільтр