Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Лего Бетонний Блок

фундаментних блоківкільце під колодязьсходи із залізобетонуплити покриття теплотрастеплофікаційні камеризбірний залізобетонний гаражзалізобетонні вентиляційні блокитротуарна плитка бетоннаурни роздільного збору сміттярядова цегласилікатна облицювальна цегладвері вхідніутеплення ракушнякабруківка ковальськаєвротон цегла
Картинка Блок бетонний Лего блок 2400*600*600
Новинка
Картинка Блок бетонний Лего блок 1200*600*600
Новинка
Картинка Блок бетонний Лего блок 600*600*600
Новинка
Картинка Блок бетонний Лего блок 2400*400*600
Новинка
Картинка Блок бетонний Лего блок 1200*400*600
Новинка
Картинка Блок бетонний Лего блок 2400*300*600
Новинка
Картинка Блок бетонний Лего блок 1200*300*600
Новинка
Картинка Блок бетонний Лего блок 1600*800*800
Новинка
Показано 1 по 16 з 16 (Всього сторінок 1)

Бетонний Лего Блок для будівництва будинку і не тільки

А чому б і ні – подумали архітектори та впровадили ідею дитячого конструктора у велике будівництво! І таки так! Завдяки своїм властивостям даний модульний блок з виступами має ряд унікальних переваг і в Європі вже активно використовується для виконання різноманітних завдань. Потихеньку ця продукція перебирається і до нас в Україну.

Будівельний Блок Лего – бетонний виріб прямокутної або квадратної форми з характерними монтажними виступами та поглибленнями, що служать напрямним та скріплюючим елементом при їх монтажі. Так само їх ще називають - модульний блок.

Основною особливістю Стінових Лего Блоків є те, що при «кладці насухо» їх можна легко демонтувати і зібрати знову таку ж чи іншу конструкцію, а її використання може мати як постійний, так і тимчасовий характер.

Стіна із бетонного блока лего

Застосування лего у приватному та промисловому будівництві

 1. Фундамент будинку або огорожі;
 2. Несучі стіни;
 3. Перегородки;
 4. Паркани;
 5. Підпірні стіни;
 6. Як постійні, так і тимчасові склади, ангари, бокси;
 7. Стіни та перегородки для силосних ям та ангарів у сільському господарстві;
 8. Зміцнення берегів водойм;
 9. Тимчасові загородження від води, пожежі і навіть у разі війни

Будівельні блоки Лего – переваги

Завдяки системі шип-паз монтаж даних блоків відбувається максимально легко, при цьому міцність зв'язку забезпечується навіть без застосування будівельного розчину, а зміщення блоків у горизонтальному напрямку виключено.

 1. Універсальність;
 2. Легкість монтажу та центрування;
 3. Мобільність;
 4. Міцний зв'язок між блоками;
 5. Можливість багаторазового використання;
 6. Для тимчасових будівель немає необхідності використовувати суміші для кладки.
При будівництві стаціонарних конструкцій з метою герметизації швів використовуються  кладочні розчини, клей-піни та інші клейові будівельні суміші.

Підпірна стіна із блока лего

Виробництво Лего блоків з бетону

Даний вид виробів за способом виробництва координально ні чим не відрізняється від інших видів бетонних блоків. Основне - це форма, яка дозволяє отримати шип та паз. Розміри лего блоків багато в чому повторюють розмірну сітку тих самих ФБС. Більш детально всі характеристики розписані у таблиці кожного окремого товару.

Лего блок купити для будівництва стін

Формування цін на дану ЗБ продукцію залежить від кількості та марки використаного бетону, вартості робочої сили та інших витрат як на електроенергію та обслуговування лінії. Можете бути впевнені, що Лего блоки, ціна яких вказана на сторінках нашого сайту, є однією з найнижчих на території України. Наша компанія вже більше десяти років успішно займається постачанням залізобетонної продукції та, широкого спектру інших матеріалів, і ми звичайно ж надамо Вам найкращі умови покупки!

Укріплення берегів лего блоками

Доставка блоків Лего

Здійснивши замовлення на сайті t-b-k.com.ua або зателефонувавши нашим менеджерам, ми допоможемо Вам з підбором продукції та запропонуємо оптимальний варіант доставки будь то Житомир, Львів, Вінниця, Черкаси, Івано-Франківськ чи інший епіцентр будівництва України.

Покупці Києва та Київської області вважають за краще купувати будівельні блоки відразу з доставкою та вивантаженням. Для цих потреб використовуються вантажні автомобілі із встановленими на них кранами-маніпуляторами.

 

Зробіть і Ви свій правильний вибір – Купуйте Лего блоки у нас!

 

Фільтр