Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Пінобетонні блоки (піноблок)

тротуарна плитка вібропресованапрогони залізобетонні сортаментзалізобетонний бордюрстійка лепсекційний паркан бетоннийтротуарні бетонні плититротуарна плитка бетоннацементна фасадна плиткафасадна цегласилікатна облицювальна цегластовпи для забору бетоннікерамейя цегламандарин золотийтротуарна плитка старе місто ковальськаstonelight газоблок

Пінобетонні блоки - це будівельний матеріал для зовнішніх несучих стін будівлі. Піноблоки відносять до розряду легкого пористого бетону, який представляє собою пористий штучний камінь з чітким геометричним розміром.

Тенденції сучасного ринку будівельних матеріалів призвели до того, що продукцію зі спіненого бетону в даний момент в наше країні не виробляють, тому нашим покупцям доводиться використовувати альтернативний матеріал з категорії блоки або аналогічний за властивостями високоточний газоблок.

Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)

Пінобетонні блоки отримують після затвердіння розчину з піску, цементу, піноутворювача і води і використовують його для будівництва малоповерхових будівель. За зовнішніми ознаками піноблок має поверхню, яка сильно нагадує пемзу або камінь черепашник. Усередині пенобетонний блок складається з закритих повітряних бульбашок. У нашому будівельному магазині «ТБК Апельсин» можна купити піноблоки в будь-якій кількості і за розумну ціну.

 

Історичні факти про піноблоках

   Пенобетонная історія почалася в 20-му столітті. Саме тоді шведський архітектор А.Еріксон спробував винайти метод отримання штучного каменю, властивості і характеристики якого схожі на дерево. У 1924 році видали патент на даний будівельний матеріал. З 50-х років і в СРСР почалося використання пінобетонних блоків як будівельного матеріалу. Але через маленьку тріщиностійкості пінобетонні блоки віддали перевагу іншим матеріалам для стінових будівель.

   Піноблок, ціна якого стабільна, використовують і сьогодні. На піноблок ціна в Києві завжди була прийнятна. У 90-і роки зі зростанням ціни на енергоносії і збільшенням вимог щодо теплоізоляції споруд, щільність пінобетону зросла, необхідність додаткових утеплений будівель стала просто неминучою. За результатами цього піноблокам вдалося поступитися місцем більш щільним і міцним керамзитобетонним блокам. На сьогоднішній день купити піноблок можна практично скрізь, в «ТБК Апельсин» вам продадуть піноблок, ціна якого повністю відповідає якості.

 

Використання піноблоків

   Піноблоки, ціна яких багатьом людям доступна, використовуються для зведення несучої стіни виробничого і житлового будинку. Далі йдуть утеплення і зведення додаткових перегородок. Також піноблок використовується для звуко- та теплоізоляції підлог, стін, перекриттів, плит. Піноблок, Київ пропонує цей продукт в великому асортименті. Зателефонуйте в «ТБК Апельсин» і замовте необхідну партію.

   Піноблок, розміри якого бувають різними, на сьогоднішній день популярний як ніколи раніше. Застосування пінобетонних блоків для виконання утеплювальних функцій і функцій несучих стін одночасно ключова перевага у виборі даного стінового матеріалу.

   Монтаж блоків здійснюють або на пескоцемений звичайний розчин, або на спеціальний клей. Обробляються піноблоки за допомогою інструментів легко, їм не складно надати необхідну форму. З таких блоків можна створити будь-яку архітектурну споруду. У будинку з піноблоку можна легко прорізати отвір під розетку, труби, електропроводку.

 

Фільтр