Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Блоки вентиляційні бетонні

Наименование Довжина, мм Ширина, мм Висота, мм Маса, т Ціна:
ВБ55 550 550 250 0.037 від 95 грн.
ВБ30 910 300 2980 1.025 від 1 750 грн.
ВБ3-30 910 300 2980 0.950 від 1 750 грн.
Блок для вентиляційних каналів 660*250*250 Блоки бетонні (шлакоблоки) - Вібропрессування Гладке Гладка М75 - - 660*250*250 660 250 250 54.3 250 - - 15 50 - - - - 15 -/- - - - від 90 грн.
Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)

Блоки для вентиляційних каналів - обов'язковий елемент в багатоповерхових будинках

Відразу варто зауважити, що такі конструкції використовуються тільки в будівлях, які передбачають не більше 25 поверхів. Вони забезпечують природну вентиляцію і при цьому також дозволяють значно заощадити на будматеріалах. Що стосується обов'язкових умов, в будівлі, будь воно житлове, громадського або промислового призначення, повинні бути опалювані і неопалювані горища. Купити блоки вентиляційні для вентиляційних каналів і димоходів можна з різних матеріалів - залізобетонні, керамзитобетонні, бетонні.

Пустотілий блок вентиляції відрізняється простою конструкцією і високою надійністю. Функцією цих елементів є створення постійної циркуляції повітря і забезпечення оптимального мікроклімату. Саме природним шляхом відбувається видалення відпрацьованого повітря, газів і сторонніх запахів. Бетонний вентиляційний блок, ціна якого варіюється в широких межах, користується стабільно високим попитом і представлений на ринку в широкому асортименті. Купити вентблок в будь-якій кількості можна на сайті t-b-k.com.ua.

Різновиди вентиляційних блоків з бетону

Для різних видів будівель застосовують стандартні типорозміри вентблоків, проте є можливість замовити блок вентиляційний залізобетонний, виготовлений за індивідуальними вимірами. Перш ніж вентблок для будівництва купити в необхідній кількості, варто трохи докладніше розібратися у всіх трьох їх видах:

  • бетонні вентблокі виготовляються з легкого бетону з додаванням гіпсу, такі вентиляційні блоки досить легко монтуються і не вимагають особливої ​​техніки;
  • вентиляційні блоки залізобетонні всередині посилені металевим каркасом, тому вони значно надійніше і міцніше, ЗБВ вентблокі чудово підійдуть для будівель будь-якого типу;
  • керамзитобетонні варіанти в складі мають глину, завдяки чому значно підвищуються їх теплоізоляційні властивості і показники міцності.

Незалежно від виду, все вентблокі представляють собою порожню панель, з боків якої розташовуються вентиляційні вертикальні канали. Зазвичай розмір панелей співвідносять з висотою будівлі. Зараз купити блоки для вентиляції можна через інтернет, при цьому ціна їх залежить від обсягу закупівлі - чим більше опт, тим вона нижче.

Переваги застосування вентблоків при обладнанні природної вентиляції

Конструкційно вентиляційні залізобетонні блоки можуть бути монолітними або збірними, від цього також залежить ціна виробу, яке без проблем можна купити з доставкою в Київ і по Україні. Відзначаючи самі явні переваги таких конструкцій, не можна обійти найважливіший фактор - забезпечення природної повноцінної незалежної системи вентиляції без необхідності контролю при найменших фінансових витратах. До того ж вентблокі легко монтуються, відрізняються дуже тривалим експлуатаційним ресурсом і ефективністю.

Купити залізобетонні (ж/б, ЗБВ) вентиляційні блоки з найбільшою вигодою можна на сайті інтернет-магазину ТБК Апельсин, все вентблокі поставляються із заводу. Ми гарантуємо відповідність виробів всім заявленим виробником характеристикам, можемо запропонувати широкий асортимент стандартних блоків або приймемо замовлення на індивідуальне виготовлення по вашим параметрам. Вентблокі залізобетонні та інші ЗБВ будматеріали купити з оптимальним співвідношенням ціна/якість ви можете на нашому сайті. Будь-які питання, що виникають допоможуть вирішити наші професійні співробітники.

Фільтр