Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Двері вхідні металеві з МДФ накладками квартирні і вуличні

тротуарна плитка мандаринфундаментних блоківтруби з бетонуплити залізобетонні дорожніребристі панелі перекриттязалізобетонні вентиляційні блокитротуарна плитка бетоннавуличні квіткарні з бетонупаркова лавочкапорізований керамічний блокблоки теплостінбруківка ковальськакератерм блокицегла білоцерківськавібролиття тротуарної плитки

Двері металеві вхідні з МДФ фасадами від провідних виробників України    

З питань придбання звертайтеся 050-443-84-59, 067-336-20-16 Олексій

Двері Троявсе товары
Троя T-17 двоколірна

ціна від 18 000 грн.

Троя T-17

ціна від 18 000 грн.

Троя T-15 двоколірна

ціна від 18 000 грн.

Троя T-15

ціна від 18 000 грн.

Троя T-1

ціна від 18 000 грн.

Троя T-18 двоколірна

ціна від 18 000 грн.

Троя T-3

ціна від 18 000 грн.

Троя T-6

ціна від 18 000 грн.

Двері CONEX (КОНЕКС)все товары
Двери Украинывсе товары
Троя T-17

ціна від 18 000 грн.

Троя T-15

ціна від 18 000 грн.

Троя T-1

ціна від 18 000 грн.

Троя T-3

ціна від 18 000 грн.

Троя T-6

ціна від 18 000 грн.

Троя T-8

ціна від 18 000 грн.

Троя T-10

ціна від 18 000 грн.

Троя T-20

ціна від 24 000 грн.

Троя T-11

ціна від 18 000 грн.

Троя T-15 Престиж

ціна від 10 000 грн.

Троя метал/метал

ціна від 10 400 грн.

Троя метал/мдф

ціна від 10 400 грн.

Показано 1 по 36 з 52 (Всього сторінок 2)

Купити вхідні двері в інтернет-магазині для квартири або приватного будинку: важливі нюанси і основні критерії вибору

Вхідні двері в будинок або квартиру - складна конструкція, яка повинна бути прикрасою вашого житла. Але не це найголовніше, адже не менш важливо для комфорту мешканців їх безпеку. Вибираючи вхідні двері, ціна і достаток яких на сучасному ринку можуть збити з пантелику будь-якого покупця, варто враховувати критерії і нюанси, від яких буде залежати і специфіка експлуатації.

Які купити вхідні двері в Україні: функціонал

Перш ніж замовити вхідні двері, варто ознайомитися з функціями, які вона повинна виконувати. Пам'ятайте, обрана вами двері повинні надійно прослужити довгі роки. Тому звертаючись в магазин вхідних дверей, ви повинні чітко знати, чого хочете.

Основні функції цього багатофункціонального елемента:

  • Безпека. Двері металеві вхідні з МДФ фасадами від провідних виробників України відповідають всім сучасним стандартам безпеки.

  • Вхідні двері повинні виконувати теплоизолирующую функцію. Цей пункт особливо важливий для власників приватних будинків. Але і в квартирах термоізоляція має принципове значення. Дуже важливо, щоб вуличний холод не потрапляв всередину вашого житла, одночасно і витік тепла на вулицю теж небажана. З цією проблемою відмінно справляються якісні утеплювачі та ущільнювачі.

  • Вхідні двері, купити яку ви маєте намір, повинна бути зносостійкого.

  • Вхідні двері в Києві, Харкові, Житомирі, Вінниці та інших великих містах повинні виконувати буферну функцію. Звукоізоляція завжди в пріоритеті. Та й не хотілося б відчувати неприємні аромати, чути сварки або радісні свята сусідів, помічати запах сигарет і все інше.

Двері вхідні повинні також виконувати представницьку функцію. Київ, Біла Церква, Харків, Миколаїв, Кривий Ріг, Суми, Вінниця, Дніпро, Черкаси або інше місто ставлять перед своїми жителями високу планку, адже саме вхідні двері вказує на добробут і фінансове становище господарів житла.

Двері вхідні: технічні характеристики

Головні критерії, за якими кожен вибирає вхідні двері, - безпека і надійність. Виходячи з цього, перше, на що слід звернути увагу, - товщина зовнішнього листа і основи. Також варто розглянути ребра жорсткості в конструкції. Але надмірне ускладнення може негативно позначитися на стані петель.

Основні технічні характеристики дверей з металу:

  • Товщина листа. Вхідні двері, купити які ви можете в нашому інтернет-магазині, повинні бути виготовлені з середньолегованих або середньовуглецевого сплаву металу. Товщина листа зазначена в тех. паспорті. Пам'ятайте, не кожна металеві двері - вхідні. Товщина листа металу для якісної вхідних дверей квартири повинна бути не менше 1,5 мм. Для приватного будинку необхідна товщина може бути такою ж за умови використання зовнішньої МДФ або іншого виду фільонки. Хороші двері вхідні, купити які ви вирішили, повинні важити в межах від 100 кг.

  • Замки повинні бути відповідної якості, як і вхідні двері. Київ, Вінниця, Миколаїв, Кривий Ріг, Черкаси, Харків та інші міста України, з якими ми співпрацюємо, славляться відмінною якістю врізних дверних замків. При бажанні двері можна доукомплектувати засувками. Стандартно на двері встановлено 2 замку, але для перестраховки рекомендуємо купити двері вхідні з замками різних конструкцій. Наприклад, один замок - циліндровий, а другий - сувальдний.

  • Лиштви і петлі також вкрай важливі. Для квартир і приватних будинків досить 2-3 петлі, які доповнені кульковими опорами. Ціна вхідних дверей з прихованими лиштвами буде трохи вище, але виглядають вони більш естетично.

  • Ціна дверей вхідних також буде залежати від дизайну. Зовнішнє виконання дуже важливо, адже кожен намагається підібрати двері, яка ідеально впишеться в конкретний інтер'єр будинку. Деякі виробники пропонують вхідні двері купити зі знімними панелями (внутрішніми), щоб при повторному ремонті не обмежувати себе у виборі колірної гами.

  • Щоб купити вхідні двері, які вірою і правдою прослужать вам довгі роки, належну увагу необхідно приділити кріпленню дверної рами до стіни. На дверну раму випадає велике навантаження, отже, її сталь повинна бути більш товстою, ніж самі двері.

«Апельсин» - торгово-будівельна компанія, яка пропонує купити вхідні двері в Києві, Вінниці, Харкові, Житомирі, Дніпрі, Черкасах, Миколаєві, Кривому Розі та інших містах від кращих виробників України. Двері вхідні, ціни яких більш ніж демократичні, відповідають всім вищеописаним вимогам.

Двері вхідні, ціна і якість: основні міфи

Вхідні двері, ціна і якість якої відповідає ГОСТу, повинна бути довговічною і надійною. Нагадуємо, вхідні двері, купити яку ви можете у нас, повинна бути надійно захищена від злому, з посиленою ізоляцією від холоду, запахів, шуму.

Вхідні двері купити можна буде від кращого виробника. Щоб не хвилюватися, що двері вас підведе, потрібно вибирати фірми, які мають відповідні сертифікати якості, використовують тільки висококласні матеріали. З такими дверима у вас не виникне проблем ні з монтажем, ні з подальшою службою.

Купити двері вхідні (Київ, Харків та ін.), Які прослужать вам довгі роки, - не проблема, якщо ви звернетеся до нас. Весь асортимент, його якість і ціни, - це унікальна пропозиція на ринку України, адже ми вітаємо довгострокове співробітництво з кожним нашим клієнтом.

Прайс, цены на Двері вхідні металеві з МДФ накладками квартирні і вуличні

Троя T-17 двоколірна ціна від 18 000 грн.
Троя T-17 ціна від 18 000 грн.
Троя T-15 двоколірна ціна від 18 000 грн.
Троя T-15 ціна від 18 000 грн.
Троя T-1 ціна від 18 000 грн.
Троя T-18 двоколірна ціна від 18 000 грн.
Троя T-3 ціна від 18 000 грн.
Троя T-6 ціна від 18 000 грн.
Троя T-8 ціна від 18 000 грн.
Троя T-10 ціна від 18 000 грн.
Троя T-20 ціна від 24 000 грн.
Троя T-11 ціна від 18 000 грн.
Троя T-15 Престиж ціна від 10 000 грн.
Троя T-15 Престиж двоколірна ціна від 9 500 грн.
Троя T-19 Престиж двоколірна ціна від 10 000 грн.

 

Фільтр