Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Фігурні Елементи Мощення і інші елементи благоустрою

У наш час Фігурні Елементи Мощення (ФЕМ) займають дуже важливу роль у благоустрої територій та є ключовим атрибутом ландшафтного дизайну.

Знижки є - заявіть про свій обьем і отримаєте персональну знижку!

Плитка тротуарнавсе товары
Плитка тактильнавсе товары
Поребрикивсе товары
Відлививсе товары
Паркувальні елементивсе товары
Квітникивсе товары
Елементи сходіввсе товары
Блоки для парканувсе товары
Кришки для паркану та парапетивсе товары
Ліхтарівсе товары

Застосування

 • Парки;
 • Сквери;
 • Площі;
 • Проспекти;
 • Дорожнє будівництво;
 • Парковки;
 • Тротуари;
 • Пішохідні доріжки;
 • Прибудинкові території;
 • Автозаправні комплекси;
 • та інші як промислові так і приватні об'єкти набувають вишуканий вигляд, а найголовніше дають нам з Вами такий необхідний комфорт.

Ціна на ФЕМку в Києві, і методи її укладання дозволяють використовувати цей будівельний матеріал практично в будь-якому місці, без застосування спеціальної будівельної техніки.

До поняття Фігурні Елементи Мощення ми відносимо тротуарну плитку (бруківку), дорожні елементи (бордюри, поребрики, відливи), а також всілякі Елементи Благоустрою Територій (урни, квіткарки і інше).

Виробництво

Представлені в даному розділі елементи дизайну екстер'єру виготовлені методом напівсухого вібропресування або вібролиття, а також, якщо мова йде про клінкерну продукцію, то виготовлення відбувається шляхом пресформування глини з подальшим запіканням в печі. І ... Зовсім забули про плитку вироблену з гранітного каменю - так званий Бут (бутовий камінь) або просто гранітна бруківка

Технологічна характеристика

ФЕМи від «ТБК Апельсин» - це високотехнологічний будівельний матеріал. Укладати плитку можна ручним способом або механізованим за допомогою спеціальних машин. В останньому випадку процес проходить максимально швидко. Для цього не потрібно попередньо підганяти плитку. Необхідний зазор гарантований.

Зручність

Плитка ФЕМ - це дуже зручний будівельний матеріал. Навіть після проливного дощу на ній не залишається калюж. Дощова волога проходить в наявні зазори а решта легко випаровується з поверхні. Під плиткою не утворюється скупчення води. Шорсткість поверхні дозволяє на ній не ковзати підошвами взуття в несприятливу погоду.

Цей будівельний матеріал має довговічний термін експлуатації, високу стійкість до механічних, фізичних і хімічних впливів. Тому її можна класти на будівельних об'єктах і при суворих кліматичних умовах - при жорсткому температурному режимі.

Екологічність

Сировина для виробництва фігурних елементів мощення є натуральною і продукція має всі необхідні сертифікати якості, а укладання абсолютно не шкідливе для людини. У природних кліматичних умовах ФЕМка не деформується, не стає м'якою і, отже, не виділяє в атмосферу шкідливих для дихання речовин. Укладання плитки на відміну від асфальтового покриття не призводить до порушення природного балансу. У літні спекотні дні плиткова поверхню сильно не нагрівається в порівнянні з асфальтом.

Термін експлуатації

Плитка для тротуарів (ФЕМ) довговічний будматеріал. Її можна експлуатувати протягом більше 25-ти років. Пористість плиткової структури дозволяє водному потоку просочуватися через шви в спеціальну підкладку, що тримає цілісность плиткової поверхні.

Ремонтні роботи

Якщо необхідно провести демонтаж при прокладці комунікаційної системи, то бруківка легко піддається розбиранню і повторному укладанні. Класичний, вишуканий вигляд надає міським вулицям ФЕМ Старе місто.

Естетична спрямованість

Конкуренція, яка існує на ринку елементів ландшафтного дизайну змушує виробників шукати все нові і нові екстер'єрні рішення для задоволення потреб покупців. Різноманітність форм і розмірів, матеріалів і відтінків - навіть найвитонченіший покупець знайде собі ідеальне за смаком рішення і зуміє здивувати сусідів. В інтернет-магазині «ТБК Апельсин» можна купити елементи благоустрою широкого асортиментного ряду і різної кольорової палітри. Яскравість кольору не змінюється від терміну експлуатації довгий час.

Економічна вигода

Покриття тротуарів плиткою за ціною обходиться дешевше ніж асфальтове покриття і має ряд значних переваг. Вона міцна і довговічна, її не потрібно часто ремонтувати і відновлювати. Це вигідна економія коштів. В наш час плиткове покриття повсякденно витіснення асфальт. Власники приватного житла також набувають ФЕМів і облагороджують її на прибудинкові території.

Ціна на нашу продукцію знаходиться в прямій залежності від деяких нюансів і факторів технологічного виробництва та дозволяє потенційному споживачеві вибирати потрібний будівельний товар. При покупці матеріалів для мощення слід купувати квадратуру трохи більше передбачуваної площі, так як певна кількість плиток буде витрачено при будівельному різанні. Щоб заощадити, потрібно вибрати вигідний спосіб укладання плиткового покриття, наприклад пряме укладання набагато економічніше, ніж діагональне.

У Києві товари для благоуствройства території представлені в будівельних компаніях в великому асортименті. У «ТБК Апельсин» клієнтам пропонуються такі брендові лінії як «Золотий Мандарин», «Авеню», «Керамейя». Наші фахівці з радістю проконсультують Вас і допоможуть здійснити правильний вибір.

До регіонів продажів і доставки цієї продукції можна віднести всю територію України: Київ, Чернігів, Харків, Суми, Дніпро, Черкаси, Одесу, Вінницю, Житомир і інші дальші області від Карпат до Чорного і Азовського морів.

Фільтр