Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Фігурні Елементи Мощення і інші елементи благоустрою

тротуарна плитка клінкернакерамейя тротуарна плиткатротуарна плитка мандаринбудматеріали асортиментсортамент перемичоктелефонний колодязь кксобмежувачі паркувальних місцькапелюхи на стовпи парканусилікатна облицювальна цеглашамотна вогнетривка цеглалоток інженерних мережстовпи бетонні для виноградубруківка ковальськакератерм блокибруківка без фаски

У наш час Фігурні Елементи Мощення (ФЕМ) займають дуже важливу роль у благоустрої територій та є ключовим атрибутом ландшафтного дизайну.

Знижки є - заявіть про свій обьем і отримаєте персональну знижку!

Плитка тротуарнавсе товары
Плитка тактильнавсе товары
Поребрикивсе товары
Відлививсе товары
Паркувальні елементивсе товары
Блоки для парканувсе товары
Кришки для паркану та парапетивсе товары
Квітникивсе товары
Картинка Урна для сміття Модерн Софт виробництво Золотий Мандарин
Новинка
Картинка Урна для сміття Модерн Лунго виробництво Золотий Мандарин
Новинка
Картинка Урна для сміття Модерн виробництво Золотий Мандарин
Новинка
Картинка Урна для сміття Руеда 600 виробництво Золотий Мандарин
Новинка
Картинка Урна для сміття Руеда 900 виробництво Золотий Мандарин
Новинка
Картинка Урна для сміття Руеда Форест виробництво Золотий Мандарин
Новинка
Елементи сходіввсе товары
Елементи басейнувсе товары
Елементи декорувсе товары
Садові меблівсе товары
Декоративне каміннявсе товары
Ліхтарівсе товары
Картинка Ліхтар Барселона Золотий Мандарин
Новинка
Картинка Ліхтар круглий Золотий Мандарин
Новинка
Картинка Ліхтар настінний Золотий Мандарин
Новинка
Картинка Ліхтар однорожковий Золотий Мандарин
Новинка
Картинка Стовпчик Лайт Дуга виробник Золотий Мандарин, купити з доставкою по Києву та Україні, ТБК Апельсин
Новинка
Картинка Стовпчик Лайт Круг виробник Золотий Мандарин, купити з доставкою по Києву та Україні, ТБК Апельсин
Новинка
Балюстрадивсе товары
Фото Балясина з бетону ФБ Ø110*840
Новинка
Фото Балясина з бетону ФБ Ø 170*700
Новинка
Фото Балясина з бетону ФБ 170*170*870
Новинка
Фото Балясина з бетону ФБ 175*175*740
Новинка
Фото Балясина з бетону ФБ 145*145*890
Новинка
Фото Балясина з бетону ФБ Ø150*830
Новинка
Фото Балясина з бетону ФБ 115*115*840
Новинка

Фігурні елементи мощення


Такі деталі відомі ще з давніх-давен, спочатку вони були з каменю, а з двадцятого століття в наше життя увійшов бетон і зміцнився в будівництві, ландшафтному дизайні. Сучасні елементи мощення - це різноманітні за формою та призначенням конструкції з бетонного матеріалу, які повністю можуть виконувати всі бажані задуми людини в оформленні вуличного простору. Скорочено такі деталі прийнято називати ФЕМ.

Для мощення використовуються як натуральні камені, так і їх штучні види. Перший тип - це дорога продукція, яку складніше укладати. Проте це міцний матеріал природного походження. Штучний вигляд — це вироби з важкого бетону. Виготовляється цей продукт шляхом формування та подальшого затвердіння суміші на основі щебеню або гравію, піску, води та цементу. До такого матеріалу приєднуються різні добавки. З такого матеріалу зручно виготовляти готові продукти будь-якої форми. Вони можуть мати різні властивості, відрізнятися за кольором, видом поверхні та іншими характеристиками.

Асортимент ФЕМ у нашому каталозі


Усі вироби ФЕМ мають відповідати ДСТУ Б.В.2.7-145:2008. Ми гарантуємо, що наш товар відповідає цим нормам. Важливо лише дотримуватися правил транспортування, зберігання та безпосередньої експлуатації кожного виробу.

В асортименті нашого інтернет-магазину ви знайдете будь-які види ФЕМ та зможете купити їх з доставкою по Україні:

 • тротуарна плитка;
 • поребрики;
 • відливи;
 • елементи паркування;
 • квіткарні;
 • урни;
 • елементи сходів;
 • забірні блоки;
 • парапети;
 • кришки для огорож;
 • лавочки та лавки;
 • ліхтарі.

Наприклад, бетонні елементи мощення для тротуарів — це чудовий різновид плитки. Вона має особливу гідність — архітектурну виразність. Такий ефект досягається за рахунок різноманітності колірної гами, конфігурації та геометричних форм елементів.

Особлива перевага ФЕМ з бетону — здатність витримувати високі навантаження. При такому показнику вироби можуть застосовуватися в різних областях та повністю задовольняти потреби як у будівництві, так і садово-парковому дизайні.

Використання ФЕМ та їх переваги


Фігурні елементи мощення можна застосовувати в будь-якому просторі: у парках та на площах, вздовж проспектів, для тротуарів та паркувальних місць. ФЕМ застосовуються в дорожньому будівництві та як деталі на прибудинкових територіях. Вони задовольняють вимоги до мощення пішохідних доріжок, підходять для заправок, використовуються в промисловості та приватному господарстві. Бруківка, дорожні елементи, деталі благоустрою – все це може бути виконано з бетонних ФЕМ.

ТБК "Апельсин" пропонує купити високотехнологічні елементи мощення для реалізації ваших задумів. Ми продаємо матеріал із натуральної сировини, всі вироби не втрачають своїх властивостей з часом, залишаються функціональними та міцними. Вони стійкі до морозів та перепадів температур. Бетонні елементи не нагріваються влітку настільки сильно, як це відбувається з асфальтом, так що бруківка - приємний і вигідний матеріал. Кожен фігурний елемент мощення - це функціональна деталь, яка має естетичні якості.

Перевага фігурних елементів мощення:

 • невисока вартість;
 • різноманітність асортименту;
 • вологостійкість (а також можливість уникнути накопичення води при використанні відповідних ФЕМ);
 • зносостійкість;
 • простота в установці, заміні, зняття з локації та подальшому поверненні на місце.

Для ознайомлення з усіма видами ФЕМ, які представлені в каталозі ТБК Апельсин, ви можете скористатись функціоналом на сайті. Зробити замовлення з можливістю доставки по Києву або до іншого міста України легко разом з нами. Купуйте гарантовану якість, яка працює все життя.

Застосування Фігурних Елементів Благоустрою

 • Парки;
 • Сквери;
 • Площі;
 • Проспекти;
 • Дорожнє будівництво;
 • Парковки;
 • Тротуари;
 • Пішохідні доріжки;
 • Прибудинкові території;
 • Автозаправні комплекси;
 • та інші як промислові так і приватні об'єкти набувають вишуканий вигляд, а найголовніше дають нам з Вами такий необхідний комфорт.

Ціна на ФЕМку в Києві, і методи її укладання дозволяють використовувати цей будівельний матеріал практично в будь-якому місці, без застосування спеціальної будівельної техніки.

До поняття Фігурні Елементи Мощення ми відносимо тротуарну плитку (бруківку), дорожні елементи (бордюри, поребрики, відливи), а також всілякі Елементи Благоустрою Територій (урни, квіткарки і інше).

Про виробництво

Представлені в даному розділі елементи дизайну екстер'єру виготовлені методом напівсухого вібропресування або вібролиття, а також, якщо мова йде про клінкерну продукцію, то виготовлення відбувається шляхом пресформування глини з подальшим запіканням в печі. І ... Зовсім забули про плитку вироблену з гранітного каменю - так званий Бут (бутовий камінь) або просто гранітна бруківка

Технологічна характеристика

ФЕМи від «ТБК Апельсин» - це високотехнологічний будівельний матеріал. Укладати плитку можна ручним способом або механізованим за допомогою спеціальних машин. В останньому випадку процес проходить максимально швидко. Для цього не потрібно попередньо підганяти плитку. Необхідний зазор гарантований.

Зручність

Плитка ФЕМ - це дуже зручний будівельний матеріал. Навіть після проливного дощу на ній не залишається калюж. Дощова волога проходить в наявні зазори а решта легко випаровується з поверхні. Під плиткою не утворюється скупчення води. Шорсткість поверхні дозволяє на ній не ковзати підошвами взуття в несприятливу погоду.

Цей будівельний матеріал має довговічний термін експлуатації, високу стійкість до механічних, фізичних і хімічних впливів. Тому її можна класти на будівельних об'єктах і при суворих кліматичних умовах - при жорсткому температурному режимі.

Екологічність

Сировина для виробництва фігурних елементів мощення є натуральною і продукція має всі необхідні сертифікати якості, а укладання абсолютно не шкідливе для людини. У природних кліматичних умовах ФЕМка не деформується, не стає м'якою і, отже, не виділяє в атмосферу шкідливих для дихання речовин. Укладання плитки на відміну від асфальтового покриття не призводить до порушення природного балансу. У літні спекотні дні плиткова поверхню сильно не нагрівається в порівнянні з асфальтом.

Термін експлуатації

Плитка для тротуарів (ФЕМ) довговічний будматеріал. Її можна експлуатувати протягом більше 25-ти років. Пористість плиткової структури дозволяє водному потоку просочуватися через шви в спеціальну підкладку, що тримає цілісность плиткової поверхні.

Ремонтні роботи

Якщо необхідно провести демонтаж при прокладці комунікаційної системи, то бруківка легко піддається розбиранню і повторному укладанні. Класичний, вишуканий вигляд надає міським вулицям ФЕМ Старе місто.

Естетична спрямованість

Конкуренція, яка існує на ринку елементів ландшафтного дизайну змушує виробників шукати все нові і нові екстер'єрні рішення для задоволення потреб покупців. Різноманітність форм і розмірів, матеріалів і відтінків - навіть найвитонченіший покупець знайде собі ідеальне за смаком рішення і зуміє здивувати сусідів. В інтернет-магазині «ТБК Апельсин» можна купити елементи благоустрою широкого асортиментного ряду і різної кольорової палітри. Яскравість кольору не змінюється від терміну експлуатації довгий час.

Економічна вигода

Покриття тротуарів плиткою за ціною обходиться дешевше ніж асфальтове покриття і має ряд значних переваг. Вона міцна і довговічна, її не потрібно часто ремонтувати і відновлювати. Це вигідна економія коштів. В наш час плиткове покриття повсякденно витіснення асфальт. Власники приватного житла також набувають ФЕМів і облагороджують її на прибудинкові території.

Ціна на нашу продукцію знаходиться в прямій залежності від деяких нюансів і факторів технологічного виробництва та дозволяє потенційному споживачеві вибирати потрібний будівельний товар. При покупці матеріалів для мощення слід купувати квадратуру трохи більше передбачуваної площі, так як певна кількість плиток буде витрачено при будівельному різанні. Щоб заощадити, потрібно вибрати вигідний спосіб укладання плиткового покриття, наприклад пряме укладання набагато економічніше, ніж діагональне.

У Києві товари для благоуствройства території представлені в будівельних компаніях в великому асортименті. У «ТБК Апельсин» клієнтам пропонуються такі брендові лінії як «Золотий Мандарин», «Авеню», «Керамейя». Наші фахівці з радістю проконсультують Вас і допоможуть здійснити правильний вибір.

До регіонів продажів і доставки цієї продукції можна віднести всю територію України: Київ, Чернігів, Харків, Суми, Дніпро, Черкаси, Одесу, Вінницю, Житомир і інші дальші області від Карпат до Чорного і Азовського морів.

 

Фільтр