Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Плитка тротуарна

Тротуарна плитка - елегантне рішення для облаштування площ, доріжок, тротуарів, алей, вулиць і дворів.

Уточніть Вашу можливу знижку при розміщенні замовлення (Чим більше замовлення - тим вища знижка)

Показано 1 по 36 з 126 (Всього сторінок 4)

Використання тротуарної плитки дозволяє придати дорожньому покриттю доглянутий і акуратний зовнішній вигляд.

Різноманітність розмірів, форм і колірних рішень дозволяє підібрати оптимальну рішення для укладання надійного і довговічного покриття. Цей матеріал, при дотриманні технології укладання, дозволяє уникнути утворення калюж на доріжках, а опір поверхі плитки до впливу низьких температур дозволяє їй легко переносити від 200 циклів заморозки-відтавання. В асортименті торгово-будівельної компанії «Апельсин» ви можете підібрати і купити бруківку від перевірених вітчизняних виробників за найнижчими цінами.

 Різновиди і переваги тротуарної плитки

У нашому інтернет-магазині ви можете купити плитку тротуарну різних форм і типів виробництва. Ці вироби відрізняються високими показниками міцності, і мають набір характеристик що володіє рядом переваг і недоліків.

Плюси клінкерної плитки:

 • Екологічно чистий матеріал. Виробництво клінкерної плитки відбувається без використання шкідливих хімічних сполук - пластифікаторів, барвників, вапна.
 • Мікрозернисті структура, що дозволяє підвищити довговічність дорожнього покриття і знизити стирання її поверхні.
 • Опір до забруднення і збереження кольору весь час експлуатації.
 • Стійкість до впливу ультрафіолетового випромінювання і температурних перепадів.
 • Легко робити монтаж дорожнього покриття.

 Мінуси клінкерної плитки:

 • Малий асортиментний ряд - як правило це кирпичик;
 • Не велика кількість колірних рішень;

 • Монтаж плитки необхідно проводити з суворим дотриманням технології укладання (з рештою як і кожного іншого виду), інакше кінцевий результат і показник довговічності покриття значно погіршаться;
 • Ціна тротуарної плитки цього різновиду - досить висока.

Плюси вибропрессованной плитки:

 • Висока зносостійкість і опору температурних перепадів.
 • Суворе дотримання всіх габаритів вироби;
 • Однорідність структури матеріалу;
 • Різноманітність колірних рішень і форм.

Мінуси вибропрессованной плитки:

 • Велика маса, що ускладнює процеси транспортування і укладання покриття;
 • Як правило це прокрас всього лише верхнього шару і можливість отримання затирів в умовах жорсткої експлуатації, на відміну від клінкерної плитки на подвір'я володіє однорідністю кольору всього вироби.

Ці різновиди тротуарної плитки - найбільш поширені. Однак існує ще два різновиди:

 • Вібролита, яка має гірші експлуатаційні характеристики серед усіх матеріалів цього типу. Вона підійде як бюджетного рішення для облаштування пішохідних зон.
 • Гранітна, яка має найкращі експлуатаційні характеристики, може бути виконана у великому розмаїтті форм. Мінусами цього виробу є висока вартість і велика вага, який безпосередньо впливає на процес монтажу.

Торгово-будівельна компанія «Апельсин» займається прямими оптовими поставками тротуарної плитки Золотий Мандарин, Ковальскої Авеню і ряда інших виробників в Києві і по всій території України з заводу-виготовлювача. Ціна плитки на подвір'я в нашому інтернет-магазині – найнижча.

 

Як вибрати

Підбір тротуарної плитка залежно від її навантажень і експлуатаційних показників

Вулична плитка підбирається не тільки виходячи з бажаного орнаменту і кольору, а також способу виготовлення і подальшої експлуатації. Вибираючи треба зважувати на її найважливішу характеристику - висоту. Цей показник безпосередньо впливає на можливість використання для вкладання дорожнього покриття в певному місці, а також на ціну за м2 тротуарної плитки. Область застосування тротуарної плитки в залежності від висоти вказана в таблиці:

 

Підбір висоти тротуарної плитки виходячи з умов експлуатації та призначення

Висота, мм

Застосовують для:

20-60мм

 • Облаштування пішохідної зони;
 • Використовується в якості плитки для двору та отмосток;
 • Мощення алей і парків

від 60м

 • Здатна витримати навантаження від легкового транспорту і підходить для мощення прибудинкової території, пішохідних зон з високим трафіком і дворових терріторій з неінтенсивним автомобільним рухом.

від 70мм

 • Підходить для мощення автомобільних дорог, стоянок і вже витримує навантаження не тільки легкового автотранспорта а ще й середньогабаритних вантажних машин.

від 80мм і більше

 • Для облаштування дорожнього покриття, призначеного як для пішоходів, так і для руху транспорту - легкового і вантажного.

 

Ціна м2 тротуарної плитки залежить не тільки від її висоти, а й складності форм, кольору. Наша компанія займається продажем і доставкою Ковальської тротуарної плитки, Золотий Мандарин і Керамейя.

Асортимент продукції

Широкий вибір і різноманітність цін, за якими можна придбати тротуарні покриття дозволяє нашим клієнтам підбирати оптимальний варіант для вирішення будь-яких будівельних завдань. У нашому каталозі ви зможете підібрати бруківку:

 • Різноманітної форми - класичну прямокутну, соти, ромб, плити і неправильних геометричних форм.
 • У будь-якому колірному рішенні, яких налічується понад 50.
 • Для виконання різних функцій - облаштування пішохідних зон, проїжджих частин і парковок, а також прибудинкових територій.
 • З підвищеними показниками водо- і морозостійкості.

Вартість тротуарної плитки, представленої в нашому інтернет-магазині вас приємно здивує, а вигідні умови і короткий термін доставки - дозволять виконувати будь-які будівельні завдання вигідно і швидко.

Купити тротуарну плитку в Україні

Торгово-будівельна компанія «Апельсин» пропонує своїм клієнтам вигідні умови продажу за цінами виробника. Ми виконуємо доставку оптових і роздрібних замовлень на будь-який об'єкт, допоможемо скласти кошторис і підберемо не тільки необхідну кількість самого виробу, а й потрібні обсяги допоміжних матеріалів. Ви можете оформити замовлення онлайн і вибрати зручний спосіб оплати - готівковий або безготівковий, а також отримання замовлення:

 • Самовивіз;
 • Доставка бортовою машиною;
 • Доставка машиною з краном-маніпулятором.

Ціна тротуарної плитки у нас завжди низька, а вигідні умови співпраці та постійно діючі персональні пропозиції - дозволять заощадити на будівельних матеріалах без економії на якості.

Оформіть замовлення сьогодні, і ви отримаєте високоякісний будівельний матеріал в найкоротші терміни.

 

Плитка тротуарна - доступная цена и высокое качество

Рады Вас видеть на сайте сторительного магазина. Здесь Вы можете выбрать и купить блок вентиляционный по лучшей стоимости и заказать доставку в Каменское и по другим городам Украины. Если вас интересует тротуарная плитка клевер - цена на данный товар Вам подойдет. Среди всех товаров можно выбрать и найти столбы бетонные для винограда , а также товарный бетон Таким образом купить крымский ракушняк предлагаем по лучшей цене всего в несколько кликов.

Плитка тротуарна - отменное качество и доступность для каждого

Также акцентируем внимание на то, что на сайте самые лучшие цены, а для постоянных клиентов существуют выгодные предложения на бетонные отливы - лучшее качество и надежность. Обратите внимание на столбы железобетонные , которые предоставят высокое качество и надежность. Если Вы выбрали колодезные кольца - купить данный товар можно у нас на сайте. Также, если для Вас оптимальна цена уличной плитки , то для покупки товара нужно добавить его в корзину и указать предпочитаемый метод доставки и оплаты. Если же Вы еще на этапе выбора, то предлагаем рассмотреть одну из популярных позиций: жби железобетонные изделия - цена доступна каждому. Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы.
Фільтр