Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Гаражи

  Бетонні гаражі - це швидкий і простий спосіб спорудити накриття для свого автомобіля, його простота монтажу дозволяє розмістити гараж практично в будь-якому місці. Конструкція гаража із залізобетону передбачає його закріплення на місці за допомогою закладних металевих пластин улитих в моноліт гаража, що дозволяє без проблем приварити кілька боксів в одне ціле. Таким чином за дуже короткий проміжок часу можливо спорудити цілий гаражний кооператив, для приватного або промислового використання. Для того що б атмосферні опади не потрапляли в сам бокс або не застоювалася на його даху, передбачено, що бічні станів мають форму трапеції з ухилом в 30 градусів.

тротуарна плитка вібропресованакерамейя тротуарна плиткабудматеріали асортиментбудматеріали ЖБІпрогони залізобетонні сортаментсходи із залізобетонуобмежувачі паркувальних місцьфасадна цеглашамотна вогнетривка цегластовпи бетонні для виноградукерамейя цеглаaeroc газобетонкератерм блокибруківка без фаскиплитка під дерево тротуарна
Наименование Довжина, мм Ширина, мм Висота, мм Отвір, мм Маса, т Ціна:
Гараж 6600 3580 3400/2400 2650/2100 24.070 ціна від 50 000 грн. Купить
Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)

Збірні і монолітні залізобетонні гаражі - довговічне притулок для вашого авто


Власники автотранспорту часто стурбовані пошуком місця парковки і зберігання свого транспорту, адже нерідкі випадки псування залишених під будинком машин. Крім того, вуличне зберігання негативно позначається на працездатності багатьох механізмів і може привести до їх передчасного виходу з ладу. Один з найбільш грамотних виходів із ситуації - бетонний гараж. Купити таку конструкцію в місті Київ або іншому населеному пункті країни за доступною ціною можна без проблем. Вартість залізобетонного гаража залежить як від його розміру, так і від кількості використовуваного будматеріалу. Така будова надійно зберігає машину від зазіхань зловмисників і надає можливість виконувати будь-який необхідний ремонт.

Завдяки продуманій конструкції гараж бетонний (з б, зб, ЗБВ) збірний або монолітний можна встановити в будь-якому місці, купити його можна в місті Київ або інших населених пунктах, кожен постачальник пропонує свою ціну. Бетонні плити для гаража можуть мати різну товщину і розмір, умови придбання обумовлюються в індивідуальному порядку, відповідно до побажань замовника. В цілому, як збірний, так і монолітний залізобетонний гараж - розумне придбання, адже ціна питання - збереження вашого засобу пересування.

Гаражі залізобетонні - які існують пропозиції від постачальників?


На будівельному ринку можна знайти багато пропозицій купити гараж залізобетонний (бетонний), всі їхні види можна умовно розділити на дві великі групи:

  • гараж з збв панелей (плит);
  • монолітний гараж.

Монолітні конструкції виготовляються безпосередньо на заводі і поставляються замовникам в зібраному вигляді. Встановити їх можна дуже швидко, скориставшись послугами фахівців. Обов'язково попередньо готують майданчик, на якому укладають гравійно-піщану подушку. Залізобетонний гараж збірний включає залізобетонний комплект, ціна якого в містах Харків, Київ та інших залежить від кількості використовуваного матеріалу. Це відмінний варіант для тих, хто хоче поєднати збірний бетонний гараж із залізобетону з будинком або зробити його частиною інших будівель. В цьому випадку можна узгодити розміри всіх складових частин, щоб в готовому спорудженні ви могли розмістити все, що потрібно. Зручність з б (зб) гаража з бетонних блоків полягає в тому, що в багатьох випадках не потрібно матеріалів для його скріплення, отже, ціна монтажу знижується. За рахунок великої ваги плити прекрасно стоять. Іноді для установки необхідна наявність зварювального апарату.

Переваги бетонних з б гаражів


Якщо виникла необхідність купити бетонний гараж, в Україні (Харкові, Києві, Дніпрі) з цим проблем не буде. Варто врахувати, що для установки монолітної конструкції будуть потрібні спеціальні дозвільні документи, тоді як залізобетонний жб гараж збірний (залізобетонний комплект) можна ставити без фундаменту і зайвої паперової тяганини. Також купити залізобетонний (жб) гараж з бетонних плит за прийнятною для вас ціною в місті Київ і по всій Україні ви можете відразу для декількох автомобілів. Розмістити зі зручністю весь транспорт і мати можливість його відремонтувати в відмінних умовах - хороший стимул для покупки. Такі споруди відмінно тримають тепло, тому навіть в зимовий час в приміщенні можна спокійно займатися ремонтом або іншими справами.

Гараж залізобетонний збірний або монолітний купити з доставкою в Київ і по Україні надає можливість інтернет-магазин ТБК Апельсин. Ми маємо великий досвід роботи в даній галузі, тому гарантуємо бездоганну якість реалізованої продукції. Продаж бетонних гаражів здійснюється в онлайн-режимі, при цьому ви значно економите свій час і гроші. Будь-які питання, що виникають допоможуть вирішити наші досвідчені фахівці, можете не сумніватися у високій якості нашого сервісу. Будь-гараж - збірний залізобетонний, з монолітного бетону, залізобетонних блоків або плит, представлений в каталозі, може бути доставлений по Україні, ціна виробу залежить від його габаритів і типу конструкції.

   У нас Ви можете купити або замовити гаражі залізобетонні, збірні, цільні всіх типів і розмірів за вигідними цінами, можливі індивідуальні знижки. Практично вся номенклатура в наявності, вартість може трохи відрізнятися від заявленої за більш точною інформацією зв'яжіться з нашому менеджером по телефону.

 

Фільтр