Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Клейові суміші

тротуарна плитка вібропресованафундаментних блоківсортамент пальплити перекриття балконнізбірний залізобетонний гаражбетон товарнийфемтротуарна плитка бетоннапоребрикиобмежувачі паркувальних місцьцементна фасадна плиткадвері вхідніутеплення ракушнякаaeroc газобетонбруківка без фаски
Показано 1 по 31 з 31 (Всього сторінок 1)

Будівельний клей: як досягти високої якості робіт?

   Завдяки конкуренції різних виробників будівельних складів сьогодні існує велика кількість клеїв, кожен з яких має корисні властивості для конкретного застосування. Сьогодні всі подібні склади промарковані, вибрати їх вже просто. По суті, потрібно знати лише відповіді на три основні питання. Перший: який матеріал застосовується? Другий: за яких умов клей буде наноситися і потім експлуатуватися? І третій: з чого буде виконуватися підставу облицювання? Власне, цього цілком достатньо, щоб визначити, який потрібно купити будівельний клей. Розміри використовуваних матеріалів теж обов'язково враховуються.

     Отже, ось що ховається під питаннями. Відповідаючи на перший, важливо розуміти, що матеріал володіє конкретним показником водопоглинання. Потім звертають увагу на такі параметри, як зовнішні впливи. Для вулиці і приміщень, стін або підлог, житлових і господарських місць з різною вологістю, а також приміщень, в яких будуть визначені навантаження на обговорювану в конкретному випадку поверхню, - все це і є умови зовнішніх впливів. 

     І останній - будівельне підставу. Універсальний будівельний клей може відмінно впоратися з кількома типами поверхонь. Найефективніше купити клейовий матеріал для конкретного виду - гіпсу, бетону, дерева або інших поверхонь в якості підстави. 

Який клей будівельний вибрати: різновиди

     Перше, що дізнаються споживачі, які не мають професійними знаннями, - це класифікація клейових сумішей. Перший клас - С0. Це продукція виключно для внутрішніх оздоблювальних робіт. При використанні такого клею підбирають облицювання, яка не перевищує показник водопоглинання в 5%. С1 - по суті, це клей будівельний універсальний, який придатний для внутрішніх і зовнішніх робіт. А С2 - особливий клас. Продукція такого типу має підвищеними характеристиками.

     Подальше знайомство з клейовими сумішами призводить до того, що потрібно знати про види клеїв. Ось три основних:

  • цементні - популярні сухі суміші для кераміки, скла, натурального каменю, універсальний варіант, доповнюється пластифікаторами та іншими добавками;

  • дисперсійні - це зручні у використанні мастики або пасти, вони створені на основі акрилової, клеї, розбавляти які не потрібно (підійдуть для плитки, дерева, кераміки, гіпсокартону і так далі);

  • реактивні - з'єднують плитку зі склом, деревом, металом, пластиком, гідроізоляцією (подібного роду будівельний клей необхідний для експлуатації облицювання в особливих умовах). 

     Останній різновид має відмінну пластичністю і міцністю. Якщо перший вид традиційний, другий комфортний і широкий у використанні, то третій - рішення для складних умов. У ТБК "Апельсин" можна купити будівельний клей будь-якого типу від найпривабливіших на ринку виробників. Вартість продукції нашого інтернет-магазину вигідна для споживачів в Україні. У нас немає неадекватних націнок, так як всі поставки здійснюються безпосередньо. 

Важливі якості клейових сумішей

     Будівельний клей - ціна не тільки основного компонента, а й додаткових елементів, що поліпшують якість кінцевого продукту. Так як в різних умовах потрібні відповідні показники складу, то його вибір буде визначатися на них. Суміші маркують, щоб визначити їх властивості. F - швидко тверднуть, E - повільно, що дає можливість працювати тривалий період. Т - стійкі клеї. S - еластичні і високоеластичні. 

     З огляду на різні відповіді на перші три питання, про які ви вже знаєте, потрібно конкретизувати такі якості:

  • адгезія;

  • час роботи;

  • час коригування;

  • життєздатність;

  • морозостійкість;

  • стійкість. 

     Остання якість називається тиксотропністю. Воно визначає стійкість складу до сповзання. Адже плитку доводиться класти на вертикальні або навіть похилі поверхні. 

     ТБК "Апельсин" завжди пропонує споживачам відмінний вибір. У нас можна замовити будівельні клейові суміші від таких виробників: Поліпласт, Kleyzer, Аерок, Ореол, Силтек, Стоунлайт. Клей будівельний, ціна якого залежить від кількості (доступні як роздрібні, так і оптові закупівлі), сьогодні дуже активно використовується в обробних роботах, так що у нас завжди є хороший асортимент. 

Прайс, цены на Клейові суміші

Клей для керамічної плитки Поліпласт ПП-09 STANDART 25кг ціна від 77 грн.
Клей для керамічної плитки та природного каменю Поліпласт ПП-010 PROFESSIONAL 25кг ціна від 85 грн.
Клей для керамічної плитки та природного каменю Поліпласт ПП-010 PROFESSIONAL 10кг ціна від 49 грн.
Клей для керамогранітної плитки Поліпласт ПП-011 GRES 25кг ціна від 111 грн.
Клей еластичний Поліпласт ПП-011 ELAST 25кг ціна від 149 грн.
Клей для мармуру і натурального каменю Поліпласт ПП-015 BLANCO 25кг ціна від 234 грн.
Клей тонкослойний для мармуру і мозаїки Поліпласт ПП-016 BLANCO ULTRA 10кг ціна від 141 грн.
Клей еластичний тиксотропний армований фіброволокном Поліпласт ПП-019 FLEX 25кг ціна від 238 грн.
Клей еластичний тиксотропний для великоформатної плитки Поліпласт ПП-020 BIG FORMAT 25кг ціна від 383 грн.
Клей еластичний товстошаровий для великоформатних плит Поліпласт ПП-021 MAXI 25кг ціна від 253 грн.
Клей швидкотвердіючий універсальний Поліпласт ПП-022 EXPRESS 25кг ціна від 197 грн.
Універсальний акриловий клей Поліпласт S7 1,4 кг ціна від 84 грн.
Універсальний акриловий клей Поліпласт S7 7кг ціна від 334 грн.
Еластичний акриловий клей Поліпласт S9 1,4кг ціна від 97 грн.
Універсальний акриловий клей Поліпласт S9 7кг ціна від 391 грн.

 

Фільтр