Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Рядова цегла

тротуарна плитка клінкернафундаментних блоківплити залізобетонні дорожнісекційний паркан бетоннийльох кесонзалізобетонні вентиляційні блокиобмежувачі паркувальних місцьурни роздільного збору сміттякапелюхи на стовпи паркануцементна фасадна плиткафасадна цегласилікатна облицювальна цеглаліфт шахтатротуарна плитка старе місто ковальськаaeroc газобетон
Показано 1 по 32 з 32 (Всього сторінок 1)

Рядовf цегла - основа будівництва

При зведенні цегельних стін основоположним елементом є один з видів - рядовий. Відомо, що лицьові цеглини необхідні для кладки зовнішньої сторони, зовнішньої частини конструкції. Але її тіло - стрижень - обов'язково викладається рядовими цеглою. 

Робочий, стандартний, забутовочний - як тільки не називають цей матеріал. Як він виглядає - неважливо. Невеликі відколи не впливають на використання. Цей будматеріал все одно буде ховатися під утеплювачем і облицювальним шаром. Робочий цегла насамперед використовують для кладки стін, дещо рідше, але теж - для виготовлення фундаментів.

Купити рядову цеглу можна в залежності від технології його виробництва, яка позначається на кінцевих характеристиках продукції. Як правило, застосовують керамічні, силікатні і клінкерні вироби. Також важливими для будівництва особливих об'єктів є вогнетривкі вироби та бетонні елементи. Всі вони - родом із загального сімейства цегли. Традиційний матеріал, який навряд чи коли-небудь втратить привабливість і популярність.

Цегла рядовий: виробництво і застосування будівельного матеріалу

Top 30 Brik GIFs | Find the best GIF on GfycatЧотири основні методи виготовлення цегли дозволяють домагатися певного успіху. Це означає, що кожен із способів виробництва буде давати конкретні характеристики кінцевого продукту, на основі яких він йде на будівництво в потрібну сферу. Пластичне і напівсухе пресування, силікатне та шамотна виробництво - ось ці методи. Перший включає в себе підготовку, формування, сушку і випалення. Продукт морозостійкий, з нерівномірною фактурою, що неважливо для будівництва. Більш гладкий рядовий цегла отримують другим з цих методів. Однак такий матеріал менш стійкий до заморозків. Третій спосіб дарує людям міцний силікатна цегла, а четвертий - вогнетривка шамотна. Всі вони важливі, всі потрібні ось для яких цілей:

 • повнотілі цеглини необхідні для кладки стін, виконання фундаментних робіт, виготовлення колон, цоколів і інших конструкцій;

 • пустотілі - для спорудження зовнішніх і внутрішніх стін малоповерхових будівель (кількість пустот в такому матеріалі може бути від 10 до 50%, також існують напівпустотілі рядові цеглини, вони ближче до повнотілою за характеристиками);

 • цеглини напівсухого пресування, а також силікатна - дуже довговічні, однак не застосовуються для кладки стін в приміщеннях із заздалегідь відомою високою вологістю, це міцний матеріал для внутрішніх робіт (морозостійкість у них нижче);

 • шамотні цеглини переносять як нагрів, так і охолодження, відмінно зберігають і передають тепло, тому їх спеціально виробляють для печей, камінів і димових каналів.

Будь-який з перерахованих цеглин - рядовий робітник матеріал, який необхідно купити для будівництва конкретного об'єкта у Київі або іншому місті. І зробити це краще за все від надійних постачальників в ТБК "Апельсин", тим більше що у нас можна без проблем замовити будматеріали з доставкою по Україні. Якщо вам потрібен цегла рядова в місті, наприклад, Харків, але вам хочеться співпрацювати з нашою компанією, - немає проблем, телефонуйте нам!

Переваги рядових цегли

Як і раніше, так і сьогодні цегла рядовий - це розумно вкладена ціна, яка в ТБК "Апельсин" в місті Київ, до речі, буде дійсно привабливою. Адже у нас прямі постачальники - виробники будматеріалів. Їх продукція має всі важливими властивостями: міцністю, морозостійкість, щільністю. У кожного виду виробу може бути своя пористість і теплопровідність, відповідно. А загальними перевагами рядових цегли без сумнівів можна назвати такі якості:

 • традиційний матеріал для будови як нежитлових, так і житлових споруд;

 • через століття цегла залишився популярним, причому його якості сильно підвищилися;

 • матеріал виготовляється з природних компонентів;

 • міцність виробу дозволяє будувати багатоповерхові будівлі;

 • відмінна довговічність (перевищує століття);

 • протистояння зовнішнім факторам (морозам, спеці, вологи, вогню);

 • відмінні показники теплопровідності (пустотіла матеріал забезпечує потреби без впровадження утеплювачів);

 • відмінна збереження при багаторічної експлуатації, відсутність ремонту протягом декількох десятків років.

Ці якості і оптимальна вартість виробів і сьогодні привертають будівельні компанії. Цегла рядова купують як приватні замовники, так і будівельні організації, комунальні господарства, сільгосп кооперації. Рядовий цегла - це розумна ціна, відмінні якості і незаперечна довговічність.

 

Фільтр