Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Рядова цегла: Марка - m100

керамейя тротуарна плитказалізобетонний бордюрстовпи з бетонуплити залізобетонні дорожнісуміші бетонніліфт шахтавідливи для тротуарної плиткикерамейя цеглатротуарна плитка старе місто ковальськакератерм блоки

Цегла М100 - найпопулярніший і універсальний матеріал для кладки.

Показано 1 по 5 з 5 (Всього сторінок 1)

Міцна червона рядова цегла М100 в асортименті
Бажаєте купити цеглу?

У такому випадку зверніть увагу на рядову цеглу М-100. Цей будівельний матеріал є одним із найпопулярніших та затребуваних на сучасному ринку. Його застосовують не тільки для зведення приватних, але навіть промислових та багатоповерхових об'єктів. Причому найзатребуваніший вид цієї цегли – рядова червона, яка пропонується у нас за найоптимальнішою ціною. Стандартні параметри та відповідні для більшості завдань характеристики цього виробу дозволяють експлуатувати її в різних сферах життя. Назва марки вказує на те, що матеріал легко витримує навантаження в 100 кг/см2. Найчастіше вибирають цеглу М-100 не через зовнішні параметри, а саме за рахунок характеристик. Стіни, створені з цього матеріалу, слід піддавати додатковому оздобленню, за рахунок шорсткої поверхні штукатурні та облицювальні матеріали мають гарне зчеплення.

Матеріал, запропонований у нас, має наступні параметри:

 • розміри – 250х120х65 мм;
 • вага – 3-3,5 кг.

Готові оформити покупку будівельного матеріалу? У такому разі у нас ви можете залишити заявку онлайн або ж по телефону на оптове або навіть максимально велике оптове замовлення.

Цегла М100 - інформація


Майже кожна людина стикається з труднощами вибору будівельних матеріалів. Від цього процесу залежить довговічність споруди та особистий комфорт споживача. Часто використовується саме цегла. Ще з давніх-давен цей матеріал демонстрував свої позитивні якості. З розвитком технологій параметри тільки покращилися. Тому виріб користується таким попитом у споживачів.

Цегла М 100 - це виріб, який виготовляють з одного або двох видів глини, і обпалюють при температурі 1000°С. Який витримує масу 100 кілограм на сантиметр квадратний.

Основу виготовлення добувають у спеціалізованих кар'єрах відкритим способом. Глину формують через екстудер або в прес-формах та запікають у спеціалізованих печах.

Головною перевагою такого виробу є міцність і здатність витримувати вагу в 100 кг/см2.


Різновидів цієї категорії багато. Крім порожнистих та повнотілих, це керамічні, силікатні, гіперпресовані. За розмірами виділяють одинарні та полуторні. Нестандартні параметри виготовляються на замовлення.

М100 цегла - особливості
 

На світовому та українському ринку представлені тисячі варіантів будівельної продукції. І перед початком будівництва кожна людина може мати справу з проблемою при виборі. Щоб підібрати для себе максимально якісну цеглу, за доступною ціною, варто ознайомитися з перевагами перед покупкою:

 • Марка міцності на стиск М 100 – визначається із самої назви;
 • Технологія виробництва – керамічний, силікатний, пресований;
 • Порожнеча. Повнотілий - найпопулярніший, порожнистий і умовнопустотілий - мають кращі показники теплопровідності;
 • Колір – як правило червоний та його відтінки, а також теракотовий та жовтий, пісочний;
 • Розмір цегли марки 100 - найпопулярніший 250*120*65 – так званий одинарний, так само виробляються полуторні та подвійні форми;
 • Теплопередача. Характеристика цегли, яка інформує покупця про можливі втрати тепла. Виходячи з цього показника визначають необхідну товщину стіни та доцільність застосування утеплювачів.  Чим більше пустот у камені, тим він тепліший: Коефіцієнт теплопровідності пустотілої керамічної цегли марки M100 становить 0,35-0,50 ВТ/м*К, повнотілої – 0,55-0,65 ВТ/м*К;
 • Щільність. Від цього показника залежать ключові параметри сотої цеглини – а саме його міцність, теплопровідність та вага. Середній показник зазвичай 1200-1800 кг/м3;
 • Морозостійкість для сотки – F 25-35 циклів – цей виріб потребує подальшого облицювання;
 • Водопоглинання - здатність вбирати вологу, що з часом призводить до руйнування структури. У цегли сотої марки показник досить високий 10-15%, повторимося - вимагає захисної штукатурки або облицювання.

 

Таблиця основних показників цегли марки М100

Міцність на стискання

100кг/см2

Технологія виробництва

Керамічна

Силікатна

Пресована

Порожнеча

Повнотіла

Пустотіла

Умовнопустотіла

Розміри, мм

250х120х65 - одинарна

250х120х88 - полуторна

250х120х138 - подвійна

Коефіцієнт теплопровідності, ±0,01 Вт/м2К

0,35-0,50ВТ/м*К - для порожнистого

0,55-0,7ВТ/м*К - для повнотілого

Водопоглинання ±1,0, %, до

10.0-15.0

Морозостійкість, циклів (не менше)

25

Щільність, кг/м3

1200-1900

Вага ±0,1 кг.

3.00-3.50кг - для повнотілого

2.30-2.80кг - для порожнистого

Штук у м3. З розчином: так/ні

250х120х65 – одинарний

250х120х88 - полуторний

250х120х138 - подвійний

 

400/512

302/378

200/242

 

"Сотка" має ряд необхідних якостей для створення правильного мікроклімату всередині приміщення, має звукоізоляційні властивості та захищає при мінусових температурах.

Сировина можна задіяти при будівництві зовнішніх, внутрішніх стін, фундаменту, влаштування стовпів та перегородок.

Цегла М100 купити вигідно!
 

Якщо Ви вирішили придбати будівельні товари, варто звернути увагу на інтернет-магазин t-b-k.com.ua. До асортименту входять десятки видів цегли, а також матеріали для будівництва.

Кожна людина купуючи, хоче придбати максимально якісну продукцію за доступною ціною. Наша компанія надає послуги з продажу будівельних матеріалів лише 100% якості та надійності. Товари представлені на сайті пройшли перевірки та мають сертифікати, також ретельне обстеження проходять постачальники продукції.

Для оформлення замовлення потрібно перейти на сайт, ознайомитися з асортиментом і зробити вибір. Додаткова реєстрація не є обов'язковою.

При здійсненні покупки кожен покупець повинен бути впевнений у своєму виборі. Здійснюючи замовлення в нашому інтернет-магазині, покупець отримує консультацію служби підтримки. Виходячи з побажань та переваг, головним завданням наших консультантів є допомога у правильному виборі товару. Звернутися за консультацією можна в будні дні по телефону, також використовуючи електронну пошту, і сервіс зворотного зв'язку.

На представлену продукцію доступні ціни, також залежно від категорії, є можливість отримати знижки. Детальна інформація про акції, на які групи товарів поширюється розміщена на сайті або інформується менеджером.

Доставка сотої цеглини здійснюється довгомірами, як відкритими бортовими так і тентованими машинами. Зона доставки – вся Україна. Жителі міста Київ та Київської області при замовленні зі складу невеликими партіями зазвичай замовляють автомобілі з краном-маніпулятором, що самостійно здійснює розвантаження.

В каталоге строительных материалов ТБК Апельсин мы рекомендуем выбрать Цегла М100 рядова и самые прочные стройматериалы по лучшей цене. Хороший выбор в категории Цегла всих типів і марок от качественных производителей. На сайте интернет магазина строительных материалов представлены только самые лучшие бренды: СБК, СтоунЛайт и есть возможность купить кольцо железобетонное и другие товары с быстрой доставкой по Днепропетровску, Луцку и остальным городам Украины А специальные предложения на блок для заборного столба и урны мусорные уличные будут Вас возращать к нам вновь. Покупайте также пеноблоки и лоток водоотводной бетонный - купить стройматериалы в Украине можно за секунду!
Фільтр