Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Керамзитоблоки

тротуарна плитка вібропресованазалізобетонний бордюрфундаментних блоківсходи із залізобетонуплити покриття теплотрастротуарні бетонні плитителефонний колодязь кксрозчини будівельніурни роздільного збору сміттястінові блоки з бетонуутеплення ракушнякакерамейя цегламандарин золотийкерамзитобетонні блоки ковальськатротуарна плитка старе місто ковальська

Керамзитобетонні блоки

На сьогоднішній день при виготовленні зовнішньої огороджувальної конструкції присутня тенденція до витіснення керамзитобетону, керамзиту і підміні його іншими видами утеплювачів. Але все ж цей стіновий матеріал присутній на ринку і має свою особливу популярність.

Показано 1 по 7 з 7 (Всього сторінок 1)

 

   Для керамзитобетону вихідною сировиною є екологічно натуральний продукт - керамзит. Глина, яка обпечена і спінена, отримує стандартну структуру застиглої піни. Распечена оболонка, яка покриває утворену гранулу, дає їй гарну міцність, що надає керамзиту вид пористого наповнювача. За багатьма теплозвукоізоляційним критеріям керамзитні блоки не тільки не поступаються легким і звичайним бетонним, а й більшою мірою перевершують їх.

 

Де зазвичай використовується керамзитобетон: 

- Блоки з керамзитобетону вміють широке застосування як в приватному так і промисловому будівництві для зведення стін і перегородок;

- Використання керамзитобетону в формі ефективних утеплювачів;

- Використання керамзитобетону для теплової ізоляції трубопроводів в лотках теплових трас;

- Використання керамзитобетону в підлогах тваринницьких споруд.

 

Переваги керамзитобетонних блоків

Одним з основних переваг даного матеріалу вважаються його прекрасні теплоізоляційні властивості, що роблять його кращим при використанні, як в холодних, так і теплих кліматичних умовах. 

Керамзитоблок може «дихати», при цьому регулюючи вологість повітря в приміщенні. Побудови з керамзітобетонного блоку вважаються вічними і не вимагають особливого догляду. Цей будівельний матеріал не горить, не іржавіє і не гниє. При цьому він одночасно має позитивні властивості і каменю, і дерева.

Керамзитоблоки мають відмінні теплоізоляційні властивості. Випробування різного роду керамзитового гравію, який є заповнювачем, що проводилися спеціальними науково-дослідними установами, довели, що використання цього матеріалу допомагає скоротити теплові втрати більше ніж на 75%.

Керамзитоблоки, ціна яких невелика, трохи більше полуторного цегли. Але їх розміри допомагають забезпечити зручність транспортування, збереження, легкість в роботі без використання якихось додаткових пристроїв і пристосувань. Кладка керамзитобетону нічим не відрізняється від кладки із звичайної керамічної цегли, але вважається більш зручною й легкою. У «ТБК Апельсин» ви зможете купити будь-яку необхідну вам кількість керамзитоблоков.

 

Фільтр