Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Керамзитоблоки

Керамзитобетонні блоки

На сьогоднішній день при виготовленні зовнішньої огороджувальної конструкції присутня тенденція до витіснення керамзитобетону, керамзиту і підміні його іншими видами утеплювачів. Але все ж цей стіновий матеріал присутній на ринку і має свою особливу популярність.

Показано 1 по 7 з 7 (Всього сторінок 1)

 

   Для керамзитобетону вихідною сировиною є екологічно натуральний продукт - керамзит. Глина, яка обпечена і спінена, отримує стандартну структуру застиглої піни. Распечена оболонка, яка покриває утворену гранулу, дає їй гарну міцність, що надає керамзиту вид пористого наповнювача. За багатьма теплозвукоізоляційним критеріям керамзитні блоки не тільки не поступаються легким і звичайним бетонним, а й більшою мірою перевершують їх.

 

Де зазвичай використовується керамзитобетон: 

- Блоки з керамзитобетону вміють широке застосування як в приватному так і промисловому будівництві для зведення стін і перегородок;

- Використання керамзитобетону в формі ефективних утеплювачів;

- Використання керамзитобетону для теплової ізоляції трубопроводів в лотках теплових трас;

- Використання керамзитобетону в підлогах тваринницьких споруд.

 

Переваги керамзитобетонних блоків

Одним з основних переваг даного матеріалу вважаються його прекрасні теплоізоляційні властивості, що роблять його кращим при використанні, як в холодних, так і теплих кліматичних умовах. 

Керамзитоблок може «дихати», при цьому регулюючи вологість повітря в приміщенні. Побудови з керамзітобетонного блоку вважаються вічними і не вимагають особливого догляду. Цей будівельний матеріал не горить, не іржавіє і не гниє. При цьому він одночасно має позитивні властивості і каменю, і дерева.

Керамзитоблоки мають відмінні теплоізоляційні властивості. Випробування різного роду керамзитового гравію, який є заповнювачем, що проводилися спеціальними науково-дослідними установами, довели, що використання цього матеріалу допомагає скоротити теплові втрати більше ніж на 75%.

Керамзитоблоки, ціна яких невелика, трохи більше полуторного цегли. Але їх розміри допомагають забезпечити зручність транспортування, збереження, легкість в роботі без використання якихось додаткових пристроїв і пристосувань. Кладка керамзитобетону нічим не відрізняється від кладки із звичайної керамічної цегли, але вважається більш зручною й легкою. У «ТБК Апельсин» ви зможете купити будь-яку необхідну вам кількість керамзитоблоков.

 

Керамзитоблоки - выгодная стоимость и практичность

Рады видеть Вас на сайте интернет-магазина строительных материалов. Здесь Вы можете выбрать и купить кабельный колодец железобетонный по выгодной цене с доставкой в Бровары и по другим уголкам страны. Если вас интересует бетонные опоры - цена на данный товар Вас приятно удивит. В ассортименте товара можно выбрать газобетонные блоки для перегородок , а также кирпич рядовой. Например, купить керамзитоблок предлагаем по цене от производителя сделав всего пару кликов на сайте.

Керамзитоблоки - отменное качество и доступность для каждого

Обратите внимание, что в онлайн-каталоге выгодные цены от производителей, а для наших клиентов действуют скидки на облицовочные кирпичи - лучшее качество и надежность. Не упустите информацию про вентиляционные железобетонные блоки , которые предоставят высокую прочность и надежность. Если Вы выбрали кольца железобетонные для колодцев - купить данный товар можно в каталоге нашего онлайн-магазина. В том числе, если вас устраивает цена кольца для колодца , то для приобретения товара необходимо добавить его в корзину покупок и выбрать предпочитаемый тип доставки и оплаты. Если пока не можете определиться, то рекомендуем рассмотреть одну из популярных позиций: тротуарная бетонная плита - цена доступна каждому. Мы с удовольствием ответим на вопросы и предоставим консультацию.
Фільтр