Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Блоки для будівництва

тротуарна плитка вібропресованафундаментних блоківстійка лепстовпи з бетонузбірний залізобетонний гаражпоребрикивуличні квіткарні з бетонублок декоративнийкапелюхи на стовпи парканупалета газоблокуфундамент опалубкацегликерамзитобетонні блоки ковальськакератерм блокицегла білоцерківська
Газоблокивсе товары
Керамічні блокивсе товары
Картинка Блок керамічний поризований ТеплоКЕРАМ 25 ЕКО П+Г (250мм) виробник Керамейя Суми
Новинка
Картинка Блок керамічний поризований ТеплоКЕРАМ 38 П+Г (380мм) виробник Керамейя Суми
Новинка
Керамейя ТеплоКЕРАМ 38 П+Г

ціна від 54.2 грн.

СБК Керамкомфорт 2НФ М100

ціна від 13.9 грн.

Бетонні блоки (шлакоблоки)все товары
Керамзитоблокивсе товары
Опалубний блоквсе товары
Блоки декоративнівсе товары
Піноблокивсе товары
Димохідний блоквсе товары

Якісні блоки для будівництва по самій вигідною ціною

     Кам'яний будинок - це не просто житло, а якась «фортеця», яка в більшості відносин дасть фору каркасних конструкцій і дерев'яним. Будинок з каменю максимально міцний, що не пожежонебезпечний, здатний служити сотні років. Крім того, блоки для будівництва в рази скорочують період зведення будівлі. Будівельні блоки - це спеціальні конструкції, які користуються зараз особливою популярністю. При їх застосуванні будівельні шви - мінімального розміру, можна навіть сказати, що вони практично непомітні. Різновидів таких блоків велика кількість, головне з цього розмаїття підібрати для себе оптимальний варіант, виходячи з вимог і бюджету. 

Які вибрати блоки будівельні?

     Найчастіше вибирають класичні стінові блоки. Вони міцні і здатні служити століттями.

     Також до переваг таких виробів можна віднести: 

  • високі експлуатаційні характеристики;

  • чудові показники теплоізоляції і звукоізоляції; 

  • екологічну чистоту матеріалів - в процесі виробництва блоків застосовується тільки найбезпечніше, натуральне, абсолютно чиста сировина; 

  • значну вигоду з економічного боку - блоки стінові в рази знижують фінансові витрати на процес зведення архітектурних конструкцій; 

  • різні варіанти монтажу. 

     Будівельний блок зараз застосовують досить часто, наприклад, при зведенні котеджів, гаражів для транспортних засобів, будь-яких господарських будівель, складів, заборів і загороджень. Крім того, блок будівельний чудово підходить для створення перегородок в квартирі і між ними. З його допомогою також можна в рази збільшити загальну площу квартири для життя. 

     У будівельній промисловості пропонуються і інші блоки за найвигіднішою вартості. Вироби з пористого бетону для будівництва представлені наступні: 

  • Газосилікатні. В процесі виготовлення таких конструкцій застосовується вапно і пісок. В цей склад спеціальним чином додається специфічний газообразователь, вода в певній кількості. В результаті виникає хімічна реакція, за рахунок якої відбувається затвердіння матеріалу, виникає пориста структура блоку. Фахівці ставлять під сумнів цей матеріал теплою і вологій обробці в особливих пристроях, щоб збільшити його показники міцності. 

  • Пінобетонні. В процесі виготовлення таких виробів в суміш з цементу додають спеціальний образователь піни. Найчастіше це тваринний клей. Також до складу додаються воду, розчинне скло. Потім отриману суміш розливають в спеціальні форми і просушують.

  • Газобетонні. Для їх виробництва потрібна вапно і якісний цемент. Також до складу додають пісок, алюмінієву пудру, воду. Для того щоб отримати готовий блок, суміш також розливають по формах і просушують в автоклаві. У підсумку виходить максимально міцний і довговічний будівельний матеріал, що піддається обробці. 

     Для того щоб визначити, який варіант підходить саме вам, можете зв'язатися з нашими співробітниками по телефону. Вони проконсультують, розкажуть детальніше про всі особливості і характеристиках виробів. 

Які можна купити блоки будівельні?

Play.” (Building Blocks) | Building blocks, Childhood toys, Animation     Також в асортименті нашого інтернет-магазину пропонуються наступні види матеріалів: 

  • Піскоцементні блоки. Для їх виробництва застосовується цемент, пісок, будівельні добавки. Ці блоки найчастіше використовуються в процесі створення фундаменту для будинків, цокольних поверхів, перегородок і огороджень. Варто зазначити, що такі конструкції максимально міцні, здатні вбирати в себе вологу. Вони пропонуються в широкій палітрі відтінків. Єдиний недолік - мінімальний показник збереження тепла. Наприклад, для будівництва сараю, гаража цей матеріал підійде, але для житлових споруд краще підібрати варіант «тепліше».

  • Керамзитобетонні. В процесі виробництва застосовується керамзит, цемент, пісок, добавки і вода. При цьому блоки мають невелику вагу, за рахунок чого навантаження на фундамент буде мінімальна. До переваг такого будівельного матеріалу можна віднести теплоізоляцію, звукоізоляцію. 

     На будівельні блоки ціна в нашому інтернет-магазині цілком прийнятна, завдяки чому кожен зможе підібрати і замовити собі якісні матеріали.

 

Фільтр