Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Урни сміттєві для вулиці і будинку

тротуарна плитка мандаринсортамент перемичокстовпи з бетонусекційний паркан бетоннийплити покриття теплотрасплити перекриття балконнітротуарні бетонні плитильох кесонтротуарна плитка бетоннапоребрикифундамент опалубкафасадна цегласилікатна облицювальна цеглатротуарна плитка старе місто ковальськаплитка під дерево тротуарна
Картинка Урна для сміття Модерн виробництво Золотий Мандарин
Новинка
Картинка Урна для сміття Глорія виробництво Золотий Мандарин
Новинка
Картинка Урна для сміття Кантрі виробництво Золотий Мандарин
Новинка
Картинка Урна для сміття Соло виробництво Золотий Мандарин
Новинка
Картинка Урна для сміття Форест виробництво Золотий Мандарин
Новинка
Картинка Урна для сміття Венеція виробництво
Новинка
Урна Венеція

ціна від 515 грн.

Картинка Урна для сміття Куб виробництво
Новинка
Урна Куб

ціна від 640 грн.

Картинка Урна для сміття Невада виробництво
Новинка
Урна Невада

ціна від 840 грн.

Картинка Відро для урни Куб, Венеція виробництво
Новинка
Картинка Відро для урни Невада виробництво
Новинка
Відро для урни Невада

ціна від 430 грн.

Показано 1 по 29 з 29 (Всього сторінок 1)


Урни для сміття вуличні

Українцям, та й жителям інших країн, чудово знайома проблема брудних вулиць з повсюдно валяються сміттям. Багато в чому вона пов'язана з відсутністю у громадян розуміння власної відповідальності за стан навколишнього середовища. Але в нашій країні така проблема існує і через те, що часто в муніципальних громадських місцях спостерігається гострий брак такого простого і функціонального предмета, як вулична кошик для сміття. Сьогодні ситуація дещо покращилася в зв'язку з підвищенням рівня особистого самосвідомості населення і завдяки тому, що власники або орендарі приміщень для приватного бізнесу взяли на себе тягар відповідальності для забезпечення прилеглої території достатньою кількістю вуличних сміттєвих урн.

Можливість вільно купити смітник на вулицю з'явилася в Україні, як це не дивно, тільки в 20-х роках XX століття. Хоча, як стверджують історики, вперше задумався про створення урни ще Юлій Цезар. Правда, далі заборони викидати сміття на вулицях Рима справа не пішла. Вперше урни для сміття вуличні з'явилися в Парижі в 1884-му році в період правління префекта Р. Пубеля. Саме він зобов'язав домовласників встановити біля приміщень ящики для збору сміття. На перших порах це викликало хвилю обурень, але незабаром парижани, перестали потопати в відходах і смороді, оцінили вуличні сміттєві урни і навіть назвали їх на честь префекта. Завдяки старанням цього чиновника сьогодні купити смітник (урну) для вулиці можна в будь-якій країні світу.

Вуличні урни для сміття - різновиди і особливості

На вітчизняному ринку сьогодні можна купити сміттєву урну будь-якої конструкції і зовнішнього вигляду. Вибір, в основному, залежить від:

  • фінансових можливостей покупця;

  • передбачуваного місця установки;

  • передбачуваної кількості накопичуються відходів в одиницю часу.

Останній фактор особливо важливий, тому що перш ніж купити урну для сміття, необхідно зрозуміти, корзина якого розміру зможе задовольнити потреби. Наприклад, на вході в торговий центр абсолютно безглуздо ставити урну невеликого обсягу, так як вона буде блискавично заповнюватися, що призведе або до скупчення відходів або до переплат за працю прибиральників. Купити урни для сміття вуличні, ціни на які відрізняються доступністю, пропонує з доставкою по Україні інтернет-магазин ТОВ "ТБК Апельсин".

Урна сміттєва для вулиці, купити яку онлайн в будь-якому місті країни можна на нашому офіційному сайті t-b-k.com.ua, може бути обрана за наступними критеріями:

  • матеріал виготовлення (бетон, метал / бетон);

  • зовнішні габарити;

  • розмір корисного внутрішнього обсягу;

  • спосіб кріплення / установки.

У нас можна вибрати і замовити функціональні і красиві урни для сміття, які дозволять швидко і ефективно вирішити проблему скупчення відходів життєдіяльності на приватних або муніципальних територіях.

Вулична урна для сміття - який різновид оптимальний?

Урна для сміття вулична - це той предмет, купити який необхідно для підтримки чистоти і охайного зовнішнього вигляду, тим більше що ціна її не така висока в порівнянні з функціональністю. Щодо зовнішнього вигляду, тут рішення, які сміттєві урни купити, залежить від покупця. Але практика показує, що найбільш зручним і практичним варіантом є вуличні мусорки, що представляють собою комбінацію корпусу, бляшаного відра і одноразового мішка. Така конструкція дозволяє не тільки швидко очищати урну, а й позбутися від неприємного запаху з неї. Бажано наявність окремого відсіку для недопалків і кришки, яка зупинить загоряння.

Також велику популярність сьогодні набувають урни для роздільного збору сміття. Урна для сміття на вулицю з можливістю сортувати відходи - винахід далеко не нове і сама ідея належить все тому ж префекта Парижа Пубелю, але купити такі вироби з'явилася можливість не так давно. Яка б не була необхідна сміттєва урна, купити її завжди можна в інтернет-магазині ТОВ "ТБК Апельсин", де ціна на цю групу товарів найоптимальніша, а якість відповідає світовим стандартам.

Прайс, цены на Урни сміттєві для вулиці і будинку

Урна Модерн Софт Золотий Мандарин ціна від 5 500 грн.
Урна Модерн Лунго Золотий Мандарин ціна від 5 500 грн.
Урна Модерн Золотий Мандарин ціна від 11 700 грн.
Урна Руеда 600 Золотий Мандарин ціна від 1 050 грн.
Урна Руеда 900 Золотий Мандарин ціна від 1 350 грн.
Урна Руеда колекціі Барселона Золотий Мандарин ціна від 1 750 грн.
Урна Руеда Фактурна Золотий Мандарин ціна від 123 грн.
Урна Руеда Форест Золотий Мандарин ціна від 1 550 грн.
Урна Сільвер Золотий Мандарин ціна від 14 500 грн.
Урна Сільвер Сорт Золотий Мандарин ціна від 14 500 грн.
Урна Глорія Золотий Мандарин ціна від 11 000 грн.
Урна Глорія колекції Барселона Золотий Мандарин ціна від 11 000 грн.
Урна Глорія Софт Золотий Мандарин ціна від 4 500 грн.
Урна Глорія Софт колекції Барселона Золотий Мандарин ціна від 4 500 грн.
Урна Глянець Золотий Мандарин ціна від 12 000 грн.

 

Фільтр