Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Теплокамери

   Залізобетонні вироби теплокамери призначені для прокладання в них підземних комунікацій. Будучи прихованими від людських очей теплокамери виконують дуже важливу функцію, вони утримують в собі тепло, забезпечуючи якісне функціонування розташованих в них трубопроводів і теплотрас. Теплові камери на будівельні об'єкти поставляються як в розібраному, так і зібраному вигляді. При виготовленні теплових камер застосовують бетон з спеціальними хімічними добавками, що поліпшують його фізичні характеристики.

КС-1

ціна від 2 760 грн.

КС-2

ціна від 3 746 грн.

КС-3

ціна від 4 555 грн.

КС-4

ціна від 4 619 грн.

КС-5

ціна від 5 052 грн.

КС-6

ціна від 6 248 грн.

КС-7

ціна від 6 532 грн.

КС-8

ціна від 7 790 грн.

КС-9

ціна від 3 746 грн.

КП-2

ціна від 4 673 грн.

КП-3

ціна від 6 903 грн.

КП-4

ціна від 9 086 грн.

КП-5

ціна від 7 896 грн.

КПд-1

ціна від 2 092 грн.

КПд-2

ціна від 4 639 грн.

КПд-4

ціна від 8 388 грн.

ТК-2

ціна від 44 716 грн.

Показано 1 по 17 з 17 (Всього сторінок 1)

Теплофікаційні камери - що це і для чого застосовуються?


Найрізноманітніші комунікації оточують людину повсюдно. Газо-, водопровід, каналізація - це ті блага цивілізації, без яких неможливо сьогодні уявити існування людини в цивілізованому світі. Вони можуть бути як централізованими і виробляти життєзабезпечення офісних хмарочосів і багатоповерхових житлових будинків, так і приватними, які використовуються в індивідуальному порядку для постачання газом і водою одного або декількох будівель. Незалежно від свого виду, прокладка будь-яких комунікацій проводиться за однією технологією. Одним з основних елементів, без використання якого обійтися просто неможливо, є теплова камера (теплокамера) залізобетонна.

Збірні залізобетонні камери стали широко використовуватися в промисловому будівництві в 1960-х і поступово поширилися на приватне будівництво. Така швидка популярність пояснюється тим фактом, що за допомогою цього нехитрого виробу можна забезпечити максимально технічно правильну та довгострокову роботу будь-якої комунікаційної системи. Теплова камера теплових мереж відрізняється довговічністю і зносостійкістю, адже якісні вироби виготовляються з матеріалу, який не схильний до агресивного впливу навколишнього середовища, корозійних процесів і окисленню.

Теплові камери (теплокамера) ЗБВ - різновиди


Сучасний вітчизняний ринок пропонує широке розмаїття цих габаритних спеціальних виробів для прокладання теплотрас. Але основною їх відмінністю є конструктивне виконання. Теплова камера, купити яку в Україні пропонує інтернет-магазин ТОВ "ТБК Апельсин", може мати монолітну або збірну конструкцію. Обидва варіанти однаково хороші в технічному плані, але останнім часом покупці все частіше вибирають розбірні конструкції з огляду на те, що їх значно легше транспортувати до місця будівництва, а збірка досить проста і не займає багато часу. Залізобетонна теплокамера поміщається під невеликий шар грунту і в її міцному корпусі розміщуються в основному такі елементи теплотраси:

  • засувки;

  • приводи;

  • запірна арматура;

  • системи управління теплотрасою.

Таким чином, камери теплові дозволяють не тільки зберегти їх від негативного впливу навколишнього середовища і передчасного руйнування, а й зберігають достатню кількість тепла для їх нормального функціонування. Відповідно, замерзання води в каналізації, окислення металевих елементів зводиться до мінімуму. Крім усього перерахованого вище, купити теплову камеру на сайті t-b-k.com.ua необхідно для забезпечення безперешкодного доступу до вищеперелічених комплектуючих для швидкого та комфортного ремонту або планового технічного обслуговування.

Теплова камера теплотраси - вартість в Україні


Монолітні і збірні теплові камери виробляються з високоякісного армованого бетону, який може витримувати значні навантаження. Вони можуть бути розміщені в будь-якому місці комунікаційного трубопроводу, незалежно від його функціонального використання. Простіше кажучи, камери теплових мереж можна розміщувати навіть під автомобільною трасою, та не хвилюватися про те, що вона деформується від вібрацій або навантаженні. Єдиний нюанс - під і над конструкцією в цьому випадку необхідно розмістити додаткові дорожні бетонні плити.

Якісні залізобетонні теплові камери для теплових мереж купити з доставкою в усі регіони України завжди можна в спеціалізованому інтернет-магазині ТОВ "ТБК Апельсин". Вони забезпечать відмінну гідроізоляцію всіх вузлів, а також залишаться неушкодженими навіть в разі зміщення або просідання грунту. Теплова камера - незамінний елемент при прокладці теплотрас, а її ціна - найоптимальніша на нашому сайті t-b-k.com.ua.

  Також можливий продаж з доставкою в міста України і Київської області - Обухів, Бровари, Васильків, Фастів, Бориспіль, Вишневе, Боярка, Ірпінь, Вишгород, Іванків та ін

Прайс, цены на Теплокамери

КС-1 ціна від 2 760 грн.
КС-2 ціна від 3 746 грн.
КС-3 ціна від 4 555 грн.
КС-4 ціна від 4 619 грн.
КС-5 ціна від 5 052 грн.
КС-6 ціна від 6 248 грн.
КС-7 ціна від 6 532 грн.
КС-8 ціна від 7 790 грн.
КС-9 ціна від 3 746 грн.
КП-2 ціна від 4 673 грн.
КП-3 ціна від 6 903 грн.
КП-4 ціна від 9 086 грн.
КП-5 ціна від 7 896 грн.
КПд-1 ціна від 2 092 грн.
КПд-2 ціна від 4 639 грн.

 

Теплокамери - повышенная надежность и практичность

Добро пожаловать в интернет-магазине строительных материалов и железобетонных изделий. Здесь Вы можете выбрать и приобрести бетонные столбы для забора по актуальной цене с доставкой в Кропивницкий и по другим уголкам страны. Если вас интересует кольца колодец - цена на данный товар Вас приятно удивит. Среди ассортимента Вы также сможете найти бетонные плиты для дорог , а также кирпич. В результате купить блоки на забор можно по ценам производителя всего за пару кликов.

Теплокамери - практичность в использовании

Также акцентируем внимание на то, что в каталоге магазина лояльные цены на товар, а для постоянных покупателей действуют скидки на гараж из бетонных блоков - лучшее качество в нашем онлайн-магазине. Не упустите информацию про жби колодезные кольца , которые дадут высокое качество и надежность. Если Вы выбрали газобетонные плиты перекрытия - купить Вы можете в нашем онлайн-каталоге. В том числе, если вас устраивает цена забора из бетона , то для покупки необходимо добавить товар в корзину и указать удобный способ оплаты и доставки. Если же Вы еще на этапе выбора, то рекомендуем обратить внимание на самую актуальную позицию: ограничители парковочных мест - цена доступна каждому. Мы с удовольствием ответим на все возникающие вопросы.
Фільтр