Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Цегла вогнетривка шамотна та пічна керамічна

будматеріали плити перекриттяпрогони залізобетонні сортаментзалізобетонний бордюрребристі панелі перекриттяльох кесонурни роздільного збору сміттясходи сходовіпалета газоблокулоток інженерних мережліфт шахтастовпи бетонні для виноградукерамейя цеглаaeroc газобетонstonelight газоблоквеликоформатна бруківка

Вогнетривка або шамотна цегла має жаростійкі властивості і якнайкраще підходить для будівництва печей, камінів, барбекю та інших теплових агрегетів.

Показано 1 по 28 з 28 (Всього сторінок 1)

Жаростійка цегла та область його застосування

Піч - камін із вогнетривкої цеглиЦегла є найбільш затребуваним будівельним матеріалом, який використовується з різною метою: для будівництва житлових будівель, промислових об'єктів, ангарів, стоянок, господарських будівель, огорож та іншого. Цегла можуть бути різні згідно виду сировини, особливостям виробництва та галузі застосування. У будівництві дуже часто застосовується жаростійка цегла, яку можна купити за доступною ціною. Це будівельний матеріал, який у своєму складі має дрібнозернисту вогнетривку глину і шамот (каолін, обпалений і спеклий до втрати пластичності), що зменшує усадку. Компоненти змішують з водою, заливають у форми та обпалюють при високих температурах. Така цегла здатна витримувати температуру до 1800 градусів.

Головна сфера застосування цього термостійкого будматеріалу - конструкції, які піддаються впливу високих температур та відкритого вогню. Це можуть бути печі, каміни, барбекю та відкриті осередки, димохідні та пічні труби, промислові теплові конструкції (у коксохімічній галузі, наприклад). Така цегла також застосовується для обмуровки конвекційних шахт, газоходів парогенераторів.

Різновиди термостійкої цегли з шамотом, яку можна купити за доступною ціною в Україні

Вогнетривка шамотна цегла - опір високій температуріВартість вогнетривкої цегли залежить від їхньої термостійкості, якості сировини, форми. Відмінності матеріалу відображаються у його маркуванні. Перша буква маркування "Ш" означає наявність шамоту у складі. Друга буква означає клас вогнетривкості (яку максимальну температуру здатний витримати матеріал):

 

  • клас "А" - 1690 градусів;
  • клас "Б" - 1350 градусів;
  • клас "В" - 1250 градусів.

 

Також у маркуванні є цифри, які вказують на розміри виробу. Найчастіше можна зустріти цифри 5 (230мм х 114мм х 65мм) та 8 (250мм х 124мм х 65мм). Даний будматеріал може мати відмінності в пористості та щільності. Від цих параметрів залежить його теплопровідність та вага. Чим щільніший матеріал, тим довше він нагрівається та остигає. Це добре тим, що після згоряння палива камін або піч ще довго віддають тепло. Міцність цегли залежить від пористості. Чим вона нижча, тим будматеріал міцніший.

Форма матеріалу тако ж може відрізнятися. Найбільш затребуваною є прямокутна цегла, половинка, також є клиноподібна, трапецієподібна, арочна, реброва, торцева - види, які використовуються для створення рівномірної кладки в нестандартних місцях. Це позбавляє різання матеріалу. Колір виробів може змінюватись від світло-сірого до жовтого і червоного.

Переваги використання вогнетривкої цегли

Кладка шамотної цегли

Цей матеріал використовується в будівництві та промисловості дуже широко завдяки численним перевагам, таким як:

  • стійкість до тривалого нагрівання без втрати характеристик міцності;
  • стійкість до відкритого вогню, дії лугів, вапна;
  • здатність збереження тепла всередині каміна, печі завдяки низькому коефіцієнту теплопровідності;
  • високий рівень теплоємності, що дозволяє накопичувати тепло та його віддавати;
  • висока теплова інерція (довгий нагрівання та повільне охолодження);
  • мінімальне розширення та усадка при нагріванні або охолодженні.

Вогнетривка цегла виробляється різними компаніями, від цього може залежати її ціна.

На сайті компанії "ТБК Апельсин" можна купити за вигідною ціною вогнетривку шамотну цеглу з доставкою в Київ, Харків, Одесу, Дніпро (Дніпропетровськ), Вінницю та інші міста України (актуальну вартість товарів можна уточнити у менеджерів за вказаними телефонами). Також в електронному каталозі інтернет-магазину представлений величезний вибір інших будівельних матеріалів: ЗБВ, бетонів, розчинів, тротуарної та фасадної плитки, піноблоків, клейових сумішей та багато іншого. Висока якість продукції, що постачається безпосередньо від виробників, її доступна вартість залучає дедалі більше клієнтів.

 

Фільтр