Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Цегла вогнетривка шамотна та пічна керамічна

Основною особливістю вогнетривкох цегли є її здатність протистояти впливу високих температур, і при цьому зберігти свої властивості протягом багатьох років.

Показано 1 по 28 з 28 (Всього сторінок 1)

Вогнетривка шамотна цегла отримала свою назву від складу сировини, з якох вона виробляється, а також від призначення. Головним завданням цього матеріалу є надійний вогневий захист будівель від високих температур всередині печей, камінів, димоходів і димарів.

Така цегла застосовується як в промислових теплових агрегатах, так і в приватному будівництві для кладки склепінь, печей, димоходів, груб, камінів і барбекю, така цегла витримує без наслідків температуру до 1800 ° C.

Особливості виробництва


Для виготовлення шамотної цегли використовуються дрібнозернисті вогнетривкі глини і шамот - тверда обезводнена речовина, що отримується шляхом перепалювання каоліну при температурі до 1500 ° С. Готовий шамот дроблять, змішують з подрібненими сортами вогнетривкої глини з додаванням води, і отримують пластичну масу для формування цегли.
Залитий в форми розчин піддається випалу при дуже високих температурах. Додавання шамоту в вогнетривку глину виснажує розчин, зменшуючи його пластичність, і знижує відсоток усадки при випалюванні. Таким чином зберігається первинний об'єм і форма глиняного бруска. У підсумку виходить міцна вогнетривка пічна цегла. Вона здатна без збитку для своєї цілісності витримувати температури до 1800 ° С.


Технічні характеристики

Пічна цегла з додаванням шамоту різниться по маркам. При маркуванні зазвичай використовуються дві літери. Перша позначає склад - шамотний (Ш), а друга - максимальну температуру, яку витримує дана марка:

Марка Максимальна температура нагріву
ША 1690 ° С
ШБ 1350 ° С
ШВ 1250 ° С


Крім того, в маркуванні присутній цифра, яка вказує на розмір і форму цегли. Цифрою «5» позначають розміри (мм) 230х114х65; цифрою «8» - 250х124х65.


Так, наприклад, маркування цегли ША5 означає максимальну вогнетривкість 1690°С і розмір (мм) 230х114х65.

Цегла шамотна ША5

Важливо: Перш ніж купити шамотну цегла, визначте, для яких цілей вона буде призначена, і за яких максимальних температурах ви збираєтеся її експлуатувати.

Крім розмірів і вогнетривкості, важливі такі характеристики, як:

  • форма цегли - стандартна, половинка, трапецієвидна, клиноподібна;

  • структура і щільність, що впливають на масу і теплопровідність цегли для печі;

  • вага - вона залежить від марки цегли, тому при не дуже міцній основі, наприклад, для надвірної печі, краще брати легку вогнетривку цеглу.


Важливо: При різних формах споруд, в залежності від призначення, необхідні різні форми цегли, для додання кладці естетичного завершеного вигляду. Різка цегли забирає багато часу, і не завжди вдається надати бруска правильну форму. Тому краще відразу розрахувати потребу матеріалів і купити шамотну цегла в асортименті, з урахуванням фасонних форм.

Види шамотної цегли

Переваги вогнетривкої цегли

Головною особливістю і перевагою шамотної цегли є його відмінна стійкість проти нагрівання до високих температур, зі збереженням своїх експлуатаційних якостей на довгі роки. Крім того, йому властиві:

  • низька теплопровідність, що сприяє збереженню високих температур всередині печі;

  • висока термостійкість, що дозволяє витримувати численні чергування розжарювання і охолодження;

  • висока теплоємність, що сприяє накопиченню тепла, і теплова інертність, при якій цегла для каміна або печі довго нагрівається, але і зберігає тепло тривалий час після загасання вогню.

При порівнянні властивостей звичайного червоної і шамотної цегли встановлено, що шамотна цегла, ціна якої як правило вище, ніж у червоного, нагрівається повільніше, але при цьому набагато довше зберігає і віддає накопичене тепло. При цьому цегла зберігає свою структуру і цілісність тривалий період.
Ціна вогнетривкої цегли стандартної форми стартує від 8 грн. Однак, чим вище за якістю марка і складніше фасонная форма, тим вище ціна пічного цегли.
В останні роки стало модним використовувати шамотну цегла для будівництва камінів і відкритих вогнищ на присадибних ділянках. Одне з нових захоплень - пікніки на природі, тому цегла для барбекю буде дуже доречним.

 

Де купити пічної цегла

В м.Київ продаж і доставку будівельних матеріалів власним транспортом здійснює торгово-будівельна компанія Апельсин. В каталозі Компанії, розміщеному на офіційному сайті, можна підібрати потрібну марку пічного цегли, ціна якої вас приємно здивує. Вартість вогнетривкої цегли в нашій Компанії - одна з найнижчих, оскільки ми безпосередньо працюємо з виробниками будівельних матеріалів, і є їх офіційними представниками.

Для того, щоб купити пічну цегла, досить відвідати наш сайт і залишити заявку. За бажанням покупця фахівці Компанії нададуть необхідну допомогу у виборі потрібної марки і підрахунку потреби матеріалу. Можлива доставка транспортом Компанії в будь-яке місто України.

У нас Ви можете купити або замовити пічну вогнетривку, шамотну цегла типів ША, ПБ за вигідними цінами, можливі індивідуальні знижки. Практично всі представлені позиції в наявності, вартість може трохи відрізнятися від заявленої за більш точною інформацією зв'яжіться з нашом менеджером по телефону. Подивитися всю цеглу.

 

Фільтр