Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Силікатна цегла

суміші для кладкитротуарна плитка вібропресованатротуарна плитка мандаринтруби з бетонуплити покриття теплотрасзбірний залізобетонний гаражпоребрикиурни роздільного збору сміттястінові блоки з бетонуцеглирядова цеглашамотна вогнетривка цеглаліфт шахтаблоки теплостінстовпи для забору бетонні
Показано 1 по 9 з 9 (Всього сторінок 1)

Особливості та переваги силікатної цегли

    Вперше силікатна цегла з'явився на ринку ще в далекому 19 столітті. Першим запатентував такі блоки з вапна і піску іменитий доктор Міхаеліс з Німеччини. В основі його виробництва лежала обробка блоків гарячою парою під максимально високим тиском. В процесі виготовлення застосовувалися такі компоненти: вода, пісок, вапно, добавки для прессформованія. Вироби ретельно обробляються в автоклавних печах, де досягають необхідного показника міцності. Зараз технологія виробництва не сильно змінилася, суть залишилася колишньою. Головне, що і зараз додаються тільки природні, абсолютно безпечні компоненти. Все ретельно зважується, виходячи з встановленої рецептури. Колір цегли може змінюватися, в залежності від додавання барвників. 

     Цегла силікатна зараз знаходиться на самому піку своєї популярності. Він застосовується для створення стін, заповнення пустот і отворів, зведення різних конструкцій широкого спектру призначення.

Купити силікатна цегла: гідності 

     До основних переваг такого товару можна віднести наступні моменти: 

  • високий рівень міцності; 

  • ідеальна геометрія; 

  • досить багато варіантів розмірів, а також великий вибір кольорів, так як можуть використовуватися спеціальні барвники.

     Але існують і деякі мінуси використання силікатної цегли: його не можна використовувати для зведення цоколя і фундаменту, він менш теплий, ніж керамічний. 

     Вибрати можна вироби наступних параметрів: 

  • одинарний силікатна цегла білий - 250*120*65, важить не більше 3,6 кг.;

  • полуторний - 250*120*88, важить близько 5 кг. 

    Ви маєте можливість підібрати варіант, який ідеально підійде саме у вашому випадку, в залежності від бюджету, можливостей, побажань і вимог. Також потрібно обов'язково враховувати місце будівництва, призначення конструкції, для якої плануєте покупку цегли. Не забувайте також і про місцевості, кліматичних умовах, де планується будівництво. 

     Силікатна цегла володіє величезною кількістю циклів заморозки і розморожування, тому допустимо застосування в північних умовах. Кладка такого будівельного матеріалу відбувається оперативно і легко. Надалі ви отримаєте досить якісне будова, але воно здатне віддавати тепло з будинку. Тому якщо ви все ж зважилися на будівництво житла з цього цегли, тоді попередньо все детально продумайте, можливо, буде потрібно додаткове утеплення конструкції зовні або зсередини. 

Цегла силікатна: рекомендації по вибору 

     Проводиться силікатна будівельну цеглу кількох видів: 

  • одинарний і полуторний (можуть бути порожнистими і повнотілими);

  • подвійний (може бути тільки порожнистим). 

     Який би вид не був застосований в будівництві, перед покупкою завжди варто звертати увагу на такі характеристики: морозостійкість, поглинання вологи, теплопровідність, жаропоніженіе.

     Якщо у вас виникнуть труднощі з вибором, проконсультуйтеся з нашими співробітниками по телефону. Вони допоможуть вибрати товар недорого, розкажуть про властивості та характеристики будматеріалів, аж до того, які вироби застосовувати для несучих стін, які - для перегородок або ж при кладці фундаменту. При цьому, звичайно ж, будуть враховані всі нюанси. 

     На цегла силікатна ціна цілком прийнятна, але вона залежить від цілого ряду чинників. Наприклад, від виробників. У нас можна замовити вироби від перевірених виробників. Звичайно ж, вартість варіюється ще і від об'єму замовлення. Однозначно, якщо купувати цегла в значних обсягах, він буде запропонований за вигіднішою ціною, ніж за невелику партію. 

     Можна використовувати комфортні фільтри в інтернет-магазині. У них ви відразу зможете вибрати наступні параметри: формат, ціна, марка, порожнистість, виробник, фактура і т.д. Система в автоматичному режимі підбере для вас рішення. Надалі вам буде набагато простіше зупинитися на одному варіанті. Потім оформляйте покупку онлайн або по телефону. Доставка проводиться за вказаними адресами за допомогою спеціалізованої техніки. 

 

Фільтр