Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Блоки декоративні

фундаментних блоківкільце під колодязьребристі панелі перекриттятротуарна плитка бетоннасходи сходовікапелюхи на стовпи парканупаркова лавочкабудівельні піноблокифасадна цеглаутеплення ракушнякабруківка ковальськаaerocкератерм блокибруківка без фаскивеликоформатна бруківка
Картинка Блок колотий Рустик 450-180-150
Новинка
Блок Рустик 450-180-150 Авеню

ціна від 180 грн.

Показано 1 по 27 з 27 (Всього сторінок 1)

Блоки декоративні: застосування привабливого будівельного матеріалу

     Для стін, парканів і стовпів використовують різні облицювальні матеріали, часто це плитка або клінкерна цегла. Однак поява на будівельному ринку декоративних блоків, що мають відмінні характеристики, змінило ситуацію. Завдяки доступній ціні, універсальності і легкості застосування такі блоки активно використовуються в будівельно-облицювальних роботах. 

     Залежно від різновиду декоративного блоку його можна застосовувати в різних областях. Так, наприклад, вони придатні для зведення несучих конструкцій приватних будинків. У цьому напрямку можна застосовувати матеріал в якості оформлення кутів і порталів, орнаменту, а також безпосередньо цільної кладки або часткового заповнення, поєднуючи декоративні бетонні елементи з іншими. На те, як буде використовуватися блок, впливають особливості конкретного проект. Прораховують кількість блоків, їх відтінок.

     Для кладки парканів зручно замовляти блоки декоративні парканні поряд з основними матеріалами. Виробник виготовляє відповідні один до одного елементи, так що краще купити блоки одного бренду - всі вони будуть гармонійно поєднуватися. Пустотні, орнаментальні декоративні блоки і кришки стовпів і парканів вписуються в оформлення конструкції, тому користуються стабільно високим попитом. Якщо виникає потреба зі смаком і без втрат якості виконати кладку тієї чи іншої конструкції, ТБК "Апельсин" рекомендує продукцію «Золотого мандарина», «Сілта Брік», «Ковальської».

Які блоки декоративні можна купити в нашому інтернет-магазині?

     Рядова кладка, в будівництві якої використовуються різні різновиди бетонних матеріалів, може бути доповнена будь-якими декоративними блоками. Завдяки впровадженню пластикових форм для відливання блоків з'явилися красиво оформлені блоки з декоративним виглядом однієї або декількох граней. Виливок таких елементів дозволяє домагатися цікавих рішень по фактурі. Для зовнішніх стін, фундаментів, огорож, парканів і колон застосовують такі блоки декоративні (ціна елементів завжди буде більш вигідною, ніж, наприклад, клінкеру):

  • рвані;

  • колоті;

  • пустотілі. 

Активно використовуються одинарні і полуторні, а також напівблоки. Двосхилі і чотирьохскатні кришки служать довговічним прикрасою для парканів. Цікаво, що таке блоки декоративні, вартість яких набагато вигідніше, застосовують як за прямим призначенням, так і в при бажанні замінити якісь інші матеріали. Адже характеристики цих будівельних елементів дуже привабливі. Цікаво, що з декоративною метою розчин, на який садять блоки, також може бути змінений за колірною гамою завдяки спеціальним пігментів. Поєднання красивих фактурних декоративних блоків з кольоровим розчином дозволяє домагатися індивідуального рішення для створення конструкції.

Декоративний блок - матеріал високої якості

House Construction! | Coworking space design, Design, Space design     Щоб вибрати такі блоки, необхідно врахувати, зрозуміло, розмір елемента. Важливий і вагу, який, до речі, залежить від кількості пустот. Але для продуманого проекту мають значення всі складові бетонних матеріалів. Це такі параметри:

  • щільність бетону (наприклад, 2400 кг / м³ - середній показник матеріалу, маркування в ТБК "Апельсин" представлена цифровим показником з латинською літерою D);

  • міцність (рекомендуємо вибирати вироби в залежності від конструкції кладки, від М150 до М400);

  • теплопровідність (її коефіцієнт важливий, якщо матеріал потрібен для проекту малоповерхового приватного будови). 

Зовнішні ознаки - це фактура, яка може бути рваною, гладкою, декорованого. Колір - обов'язковий аспект вибору декоративного елемента, так як це його основна дизайнерська риса, крім фактурності. У ТБК "Апельсин" можна замовити блоки декоративні гірчичного, бордового, персикового та багатьох інших відтінків. 

     Обов'язково розраховують ширину простінка і вага виробу. Наприклад, декоративний камінь може важити 10,5 кг. Це сильно впливає на локацію використання матеріалу. 

     Так як блок декоративний - це елементи різноманітного типу, при виборі будматеріалів враховують їх обов'язкові характеристики, до яких відносяться:

  • відсоток усадки;

  • морозостійкість;

  • вологостійкість. 

     Усадка визначається через час, цей параметр вже задається виробником. Оптимальне рішення - 0,015. Кількість річних циклів відображає дані про морозостійкість. А водопоглинання декоративних блоків, як правило, становить показник, що не перевищує п'яти відсотків.

Прайс, цены на Блоки декоративні

Блок декоративний (односторонній скол) Золотий Мандарин 400*200*200 ціна від 60 грн.
Блок декоративний для стовпа (чотиристоронній скол) Золотий Мандарин 400*400*200 ціна від 195 грн.
Блок декоративний (двохсторонній скол) Золотий Мандарин 400*200*200 ціна від 70 грн.
Блок опалубки декоративний Золотий Мандарин 510*400*235 ціна від 220 грн.
Блок малий декоративний (двосторонній скол) Золотий Мандарин 300*100*100 ціна від 25 грн.
Блок малий декоративний для стовпа (двосторонній скол) Золотий Мандарин 300*200*100 ціна від 45 грн.
Блок малий декоративний для стовпа (двосторонній скол) Золотий Мандарин 300*300*100 ціна від 60 грн.
Блок малий декоративний для стовпа (чотиристоронній скол) Золотий Мандарин 300*300*100 ціна від 60 грн.
Блок Гармонія Золотий Мандарин ціна від 40 грн.
Блок декоративний (односторонній скол) Silta Brick 390*190*140 ціна від 44 грн.
Блок пустотілий Сб-прн-ц-лг-190х190х190 Авеню ціна від 18 грн.
Блок пустотілий СБ-Прн-Ц-Лрб-190х190х190 Авеню ціна від 30 грн.
Блок пустотілий Сб-прн-ц-лг-390х190х190 Авеню ціна від 34.5 грн.
Блок пустотілий Сб-прн-ц-лрб-390х190х190 Авеню ціна від 54 грн.
Блок Рустик 450-180-150 Авеню ціна від 180 грн.

 

Фільтр