Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Блоки декоративні

Картинка Блок колотий Рустик 450-180-150
Новинка
Блок Рустик 450-180-150 Авеню

ціна від 180 грн.

Показано 1 по 27 з 27 (Всього сторінок 1)

Блоки декоративні: застосування привабливого будівельного матеріалу

     Для стін, парканів і стовпів використовують різні облицювальні матеріали, часто це плитка або клінкерна цегла. Однак поява на будівельному ринку декоративних блоків, що мають відмінні характеристики, змінило ситуацію. Завдяки доступній ціні, універсальності і легкості застосування такі блоки активно використовуються в будівельно-облицювальних роботах. 

     Залежно від різновиду декоративного блоку його можна застосовувати в різних областях. Так, наприклад, вони придатні для зведення несучих конструкцій приватних будинків. У цьому напрямку можна застосовувати матеріал в якості оформлення кутів і порталів, орнаменту, а також безпосередньо цільної кладки або часткового заповнення, поєднуючи декоративні бетонні елементи з іншими. На те, як буде використовуватися блок, впливають особливості конкретного проект. Прораховують кількість блоків, їх відтінок.

     Для кладки парканів зручно замовляти блоки декоративні парканні поряд з основними матеріалами. Виробник виготовляє відповідні один до одного елементи, так що краще купити блоки одного бренду - всі вони будуть гармонійно поєднуватися. Пустотні, орнаментальні декоративні блоки і кришки стовпів і парканів вписуються в оформлення конструкції, тому користуються стабільно високим попитом. Якщо виникає потреба зі смаком і без втрат якості виконати кладку тієї чи іншої конструкції, ТБК "Апельсин" рекомендує продукцію «Золотого мандарина», «Сілта Брік», «Ковальської».

Які блоки декоративні можна купити в нашому інтернет-магазині?

     Рядова кладка, в будівництві якої використовуються різні різновиди бетонних матеріалів, може бути доповнена будь-якими декоративними блоками. Завдяки впровадженню пластикових форм для відливання блоків з'явилися красиво оформлені блоки з декоративним виглядом однієї або декількох граней. Виливок таких елементів дозволяє домагатися цікавих рішень по фактурі. Для зовнішніх стін, фундаментів, огорож, парканів і колон застосовують такі блоки декоративні (ціна елементів завжди буде більш вигідною, ніж, наприклад, клінкеру):

  • рвані;

  • колоті;

  • пустотілі. 

Активно використовуються одинарні і полуторні, а також напівблоки. Двосхилі і чотирьохскатні кришки служать довговічним прикрасою для парканів. Цікаво, що таке блоки декоративні, вартість яких набагато вигідніше, застосовують як за прямим призначенням, так і в при бажанні замінити якісь інші матеріали. Адже характеристики цих будівельних елементів дуже привабливі. Цікаво, що з декоративною метою розчин, на який садять блоки, також може бути змінений за колірною гамою завдяки спеціальним пігментів. Поєднання красивих фактурних декоративних блоків з кольоровим розчином дозволяє домагатися індивідуального рішення для створення конструкції.

Декоративний блок - матеріал високої якості

House Construction! | Coworking space design, Design, Space design     Щоб вибрати такі блоки, необхідно врахувати, зрозуміло, розмір елемента. Важливий і вагу, який, до речі, залежить від кількості пустот. Але для продуманого проекту мають значення всі складові бетонних матеріалів. Це такі параметри:

  • щільність бетону (наприклад, 2400 кг / м³ - середній показник матеріалу, маркування в ТБК "Апельсин" представлена цифровим показником з латинською літерою D);

  • міцність (рекомендуємо вибирати вироби в залежності від конструкції кладки, від М150 до М400);

  • теплопровідність (її коефіцієнт важливий, якщо матеріал потрібен для проекту малоповерхового приватного будови). 

Зовнішні ознаки - це фактура, яка може бути рваною, гладкою, декорованого. Колір - обов'язковий аспект вибору декоративного елемента, так як це його основна дизайнерська риса, крім фактурності. У ТБК "Апельсин" можна замовити блоки декоративні гірчичного, бордового, персикового та багатьох інших відтінків. 

     Обов'язково розраховують ширину простінка і вага виробу. Наприклад, декоративний камінь може важити 10,5 кг. Це сильно впливає на локацію використання матеріалу. 

     Так як блок декоративний - це елементи різноманітного типу, при виборі будматеріалів враховують їх обов'язкові характеристики, до яких відносяться:

  • відсоток усадки;

  • морозостійкість;

  • вологостійкість. 

     Усадка визначається через час, цей параметр вже задається виробником. Оптимальне рішення - 0,015. Кількість річних циклів відображає дані про морозостійкість. А водопоглинання декоративних блоків, як правило, становить показник, що не перевищує п'яти відсотків.

Прайс, цены на Блоки декоративні

Блок декоративний (односторонній скол) Золотий Мандарин 400*200*200 ціна від 60 грн.
Блок декоративний для стовпа (чотиристоронній скол) Золотий Мандарин 400*400*200 ціна від 195 грн.
Блок декоративний (двохсторонній скол) Золотий Мандарин 400*200*200 ціна від 70 грн.
Блок опалубки декоративний Золотий Мандарин 510*400*235 ціна від 220 грн.
Блок малий декоративний (двосторонній скол) Золотий Мандарин 300*100*100 ціна від 25 грн.
Блок малий декоративний для стовпа (двосторонній скол) Золотий Мандарин 300*200*100 ціна від 45 грн.
Блок малий декоративний для стовпа (двосторонній скол) Золотий Мандарин 300*300*100 ціна від 60 грн.
Блок малий декоративний для стовпа (чотиристоронній скол) Золотий Мандарин 300*300*100 ціна від 60 грн.
Блок Гармонія Золотий Мандарин ціна від 40 грн.
Блок декоративний (односторонній скол) Silta Brick 390*190*140 ціна від 44 грн.
Блок пустотілий Сб-прн-ц-лг-190х190х190 Авеню ціна від 18 грн.
Блок пустотілий СБ-Прн-Ц-Лрб-190х190х190 Авеню ціна від 30 грн.
Блок пустотілий Сб-прн-ц-лг-390х190х190 Авеню ціна від 34.5 грн.
Блок пустотілий Сб-прн-ц-лрб-390х190х190 Авеню ціна від 54 грн.
Блок Рустик 450-180-150 Авеню ціна від 180 грн.

 

Блоки декоративні - лучшее качество и надежность

Рады приветствовать Вас на сайте интернет-магазина строительных материалов. Предлагаем Вам уникальную возможность подобрать и купить сборные железобетонные гаражи по выгодной стоимости с доставкой в Николаев и по другим уголкам страны. Если вас интересует тротуарные плитки - цена на данный товар Вам понравится. На сайте стройматериалов ТБК Апельсин имеются плиты перекрытия каналов теплотрасс , а также товарный бетон В результате купить столб электрический можно по хорошей цене всего за пару кликов.

Блоки декоративні - отменное качество

Обращаем также внимание, что в каталоге магазина лояльные цены на товар, а для наших клиентов работают выгодные скидки на бетонные столбы для сада - лучшее качество в нашем онлайн-магазине. Рекомендуем обратить внимание на железобетонные изделия и конструкции , которые могут гарантировать высокое качество и надежность. Если Вам подходит лавочки для улицы - купить Вы можете в нашем онлайн-каталоге. Также, если для Вас оптимальна цена бетонного кольца для колодца , то для покупки товара нужно добавить его в корзину и указать удобный способ оплаты и доставки. Если же Вы еще на этапе выбора, то предлагаем обратить внимание на одну из популярных позиций: тепловые камеры - цена будет доступна каждому. Мы с радостью ответим на дополнительные вопросы и поможем выбрать.
Фільтр