Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Кладочні суміші

керамейя тротуарна плиткабудматеріали асортиментбудматеріали ЖБІстовпи з бетонуплити залізобетонні дорожнітеплофікаційні камеризалізобетонні вентиляційні блокитротуарна плитка бетоннасходи сходовішлакоблоки для заборуперегородковий керамзитоблокфундамент опалубкасилікатна облицювальна цеглалоток інженерних мережвеликоформатна бруківка
Показано 1 по 19 з 19 (Всього сторінок 1)

Кладочні суміші для будівництва та оздоблення

     Для будівельних і ремонтних робіт необхідні не тільки самі матеріали, з яких виконують кладку конструкцій і споруд, а й спеціальні кладочні суміші. Це сухі продукти для кладки і обробки швів. Міцний еластичний продукт виходить за допомогою методу створення розчину з водою. Головні характеристики сумішей - міцність і поєднується з нею в правильній пропорції еластичність. Найважливішим компонентом продукції є сполучна речовина. Воно визначає густоту і еластичність одержуваного розчину. Наповнювачі та мінеральні добавки вдосконалюють кладочні суміші. Їх властивості виходять різними, корисними для певних сфер використання. Змінити відтінок складу дозволяють барвники. Завдяки їх впровадженню отримують різні колірні рішення, за допомогою них можна сприятливо виконати ремонтні роботи. 

     Кладочні суміші, ціна яких різна в залежності, як мінімум, від складу, необхідні в дуже різних областях будівництва. Якщо ви є представником компанії або приватним покупцем і у перед вами стоїть мета реалізувати проект, виконати будівельно-ремонтні роботи, вам краще всього купити кладочні суміші в ТБК "Апельсин". У нашому асортименті багатство вибору продукції від відомих постачальників, які постачають нам товари без посередників. Таким чином, кожна суміш кладочна - це вигідна для вас ціна, якщо ви звертаєтеся за всім необхідним для реалізації проекту в компанію ТБК "Апельсин". 

Який може бути кладочна суміш?

     Від вашого завдання залежить вибір суміші, адже існує безліч рішень - кожне для конкретного застосування. Пластичність, міцність, марка складу, довговічність готового матеріалу при висиханні і естетичні зовнішні дані - все це важливі характеристики сумішей. Основними елементами складів можуть бути:

  • гіпс;

  • вапно;

  • цемент;

  • вапно разом з цементом. 

     Міцність гіпсових сумішей збільшується при застиганні. Вапняні аналоги більш пластичні, їх усадка мінімальна. Однак навантажень такі суміші не люблять, та й зберігати їх довго не слід. Цементні склади сьогодні доповнюються різноманітними добавками. Це мінерали, пластифікатори, гравій і так далі. Суміш дуже популярна, її просто використовувати, вона підходить для несучих конструкцій, володіє середньою швидкістю висихання. Цементна суміш кладочна

— дешева і доступна. Змішаний цементно-вапняний варіант використовується навіть для підземних робіт, не тільки несучих стін. 

     Оптимальні суміші необхідні для виконання кладки. Змішані - теж використовуються з цією метою, але можуть мати особливі властивості. Наприклад, перлітова - утеплює будівлю. Кольорові кладочні суміші варто купити для креативних цілей. Їх використання дає можливість реалізувати дизайнерську задачу. Спеціальні склади універсальні і міцні. Їх купують навіть люди, які не є професіоналами кладки. 

Як вибрати суміші для кладки, а також інших завдань?

     Стяжка підлог, спорудження стін, монтаж фундаменту і обробка - популярні напрямки в ремонтно-будівельних роботах, для яких застосовують кладочні суміші. Вони дозволяють виконувати укладання шлакоблоків і цегли, складання залізобетонних елементів, здійснювати декоративно-захисний монтаж, відновлювати конструкції при наявності тріщин, вибоїн, зіпсованих стиків. 

     Перш ніж купити кладочную суміш, враховуйте призначення і особливості складів. Щоб придбати потрібний продукт, врахуйте такі дані:

  • вид суміші (затирка, стяжка, штукатурка, кладка, клейова суміш і так далі);

  • тип (для швів або газоблоків, штукатурення або інших цілей);

  • місце (внутрішні або зовнішні роботи намічаються);

  • призначення по відношенню до будматеріали (клінкер, піно або газобетон, наприклад);

  • локацію (для стін або підлог). 

    Конкретна кладочна суміш, купити яку у нас вам буде вигідно, може мати певний набір властивостей. Тому обов'язково продумайте, які з них потрібні для ваших робіт. Це вологостійкість, гідрофобність або рухливість? Ці дані можна вказати безпосередньо на сайті ТБК "Апельсин". Обрана вами кладочна суміш - це ціна за конкретну вагу продукції. Він розраховується з розміру майбутніх робіт. 

Прайс, цены на Кладочні суміші

Клей жаростійкий для кладки печей і камінів Поліпласт ПП-074 10кг ціна від 170 грн.
Суміш легка для кладки теплоізоляційна Поліпласт ПСМ-050 30л/18кг ціна від 166 грн.
Поліпласт ПСТ-090 25кг Клей для піно-та газобетонних блоків ціна від 75 грн.
Кладочна суміш кольорова універсальна Поліпласт ПСМ-080 25кг ціна від 133.84 грн.
Суміш кольорова для розшивки швів кладки лицьового, клінкерної цегли і каменю Поліпласт ПСМ-081 25кг ціна від 265 грн.
Суміш кольорова для заповнення та розшивки швів термопанелей Поліпласт ПСМ-082 25кг ціна від 301 грн.
Кладочна суміш кольорова для клінкерної цегли Поліпласт ПСМ-085 25кг ціна від 106.19 грн.
Мурувальна суміш універсальна Поліпласт ПСМ-075 25кг ціна від 68 грн.
Мурувальна суміш універсальна Поліпласт ПСМ-075 25кг (Зима -5) ціна від 68 грн.
Розчин будівельний монтажний Поліпласт ПСМ-100 25кг ціна від 74 грн.
Dops (Допс) Block 25кг Клей для пінобетонних і газобетонних блоків ціна від 71 грн.
Dops (Допс) Brick 20кг Кладочна суміш теплоізоляційна для керамоблока ціна від 82 грн.
Dops (Допс) UNIVERSAL 25кг Універсальна цементно-піщана суміш ціна від 64 грн.
Клей для газобетону SILTEK М-2 ціна від 89 грн.
Клей білий для газобетону Аерок ціна від 108 грн.

 

Фільтр