Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Розчини

Показано 1 по 9 з 9 (Всього сторінок 1)

Розчини для будівництва - склад і застосування

    До складу розчинів для будівництва входять вода, в'язкі речовини і дрібний заповнювач. У процесі затвердіння розчин стає однорідним, каменеподібним. У ньому відсутні фракції великого розміру, так як розчин застосовується у вигляді тонкої кладки.   

     Щоб виготовити розчинні суміші, частіше користуються неорганічними в'яжучими речовинами. Вони бувають гіпсовими, цементними, вапняними і змішаними. Існує відмінність склади по щільності. Можна купити розчин важкий або легкий. У першому випадку в ролі основи виступає кварцовий пісок, у другому - пористий дрібний заповнювач.   

Матеріали, які використовуються для виробництва розчинних сумішей

     Будівельні розчини підрозділяються на кілька типів за призначенням. Вони бувають кладочна, штукатурна, монтажними і спеціальними.

     В процесі виробництва розчинів користуються такими компонентами:

  • В'яжучими речовинами. У подібній ролі виступає портландцемент і шлакопортландцемент. Також вводиться в суміш вапняне тісто. У деяких випадках користуються меленої вапном, яка не була погашена. Щоб зв'язати гіпсові і вапняно-гіпсові розчини, користуються будівельним гіпсом.

  • Пісками. Застосовуються до матеріалів природного і штучного походження. Щоб приготувати легкі розчини, використовуються пористі піски. При наявності великих включень виконується просіювання матеріалу. Якщо виконується цегляна кладка, діаметр зерна не повинен перевищувати 2 мм.     

  • Пластифікуючими добавками. Найчастіше для укладання розчинних сумішей використовуються пористі підстави, які здатні увібрати воду. Для того щоб розчин було зручно укладати, використовуються добавки, за допомогою яких волога утримується всередині.

  • Неорганічними дисперсними добавками. У розчин входять дрібні частинки, які добре утримують воду. У разі використання глини потрібно звернути увагу на відсутність в ній органічних домішок. Також мають бути відсутні легкорозчинні солі.  

    Якщо розчин планується застосовувати в холодну пору року, до нього додаються прискорювачі твердіння, зазвичай вони представлені поташом, хлористим кальцієм, хлорним вапном, хлористим натрієм. Вони необхідні для зниження температури замерзання будівельного розчину.  

     Від складу розчину залежить його застосування. Цементні суміші є міцними і водостійкими. Їх використовують, щоб виконувати кладку нижче шару гідроізоляції в тому випадку, якщо грунт сильно насичений водою. Підвищена міцність, морозостійкість і зручність кладки - основні характеристики цементно-вапняних складів. Вони застосовуються при закладці різноманітних частин будівель. У складі вапняних розчинів присутній чиста вапно. Відмінні характеристики - підвищена пластичність, мала усадка, хороше зчеплення з поверхнею. Їх використовують для наземних конструкцій, напруга яких - не дуже велике.   

Де замовити розчин високої якості?

     Ціна розчину - не головна характеристика, на яку слід звертати увагу. Вибір матеріалу залежить від:

  • складу;   

  • міцності;

  • щільності;

  • водонепроникності;

  • морозостійкості.

     Вартість розчину залежить від усіх цих характеристик. Обов'язково необхідно враховувати призначення суміші розчину. Щоб співвідношення компонентів було оптимальним, виконуються розрахунки, засновані на різних методиках.   

     У магазинах можна придбати суміші, які використовуються для приготування розчинів. Зробити це нескладно. Спочатку дозуються компоненти, додаються в барабан растворосмесителя разом з водою, потім перемішуються до однорідності. Для перемішування важкого розчину достатньо трьох хвилин, для легкого - більш тривалий період часу. Для полегшення процесу суміш розбавляється глиняним або вапняним молоком.

    Будівельний розчин, ціна якого найвигідніша в Україні, можна вибрати в каталозі торгово-будівельної компанії «Апельсин». Менеджери в телефонному режимі допоможуть вибрати матеріал, розкажуть про особливості. При необхідності буде організована доставка в будь-яку точку країни.       

 

Фільтр