Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Блоки, плити для стін і фундаментні

19 марта, 2019
375

Блоки бетонні, будівельні.

За допомогою бетонних блоків можна швидко побудувати стіну, але при цьому потрібно облицювання. Вони зазвичай розміром 20 x 50 см, товщиною від 2,5, до 20 см. У роботі застосовуються як суцільні, важкі блоки, так і пустотілі блоки. Перший шар на бетонній основі, вкритому розчином, встановлюється перфорованої (з дірками) стороною вниз.

Бетонні плити з наповнювачем з гравію.

Це доступне за ціною і швидке за часом установки покриття для терас і алей. Установка здійснюється торцем до торця на піщану основу. Їх розміри коливаються від 30 х 30,40 х 40 до 50 х 50 см при товщині 3 - 4 см.
Кінець в кінець лежить на дні пісок.
Розміри варіюються від 30 x 30, 40 до 50 х 50 см, з товщиною 3-4 см.

Бруківка для мощення.

Встановлюються на піщану основу; де пісок забезпечує зв'язуючим матеріалів.
- бетонні або цегляні блоки встановлюються рядами, не треба забувати про перев'язку;
- деякі блоки зв'язуються паз в паз і утворюють міцну пряму поверхню. При відповідній кольоровій гамі можна отримати хороший декоративний ефект.

Гіпсокартонні панелі і плити.

Панелі призначені для будівництва перегородок. Великого розміру панелі (66 x 50 см при товщині від 4 до 10 см) стикуються в шпунт з на спецклей, що має гіпсову основу .. Вони формують ідеально гладку поверхню, що підходить для будь-якого виду облицювання.
Плити використовуються для швидкої побудови перегородок, а також виконують декоративні функції. Вони розрізають пилкою або різаком і кріпляться стик в стик на металевій або дерев'яній рамі. Їх звичайний розмір від 1.20 x 2.50 до 2,60 м, товщина 13 - 15 мм Плити ,, які мають термоізоляційне покриття кріпляться до стін на клею.

Цегла «Клітка» або стільниковий цегла.

Будівельні матеріали часто забруднюють повітря в приміщеннях. Тому будівельники вважають за краще чисту обпалену глину. Стільниковий цегла забезпечує термоізоляцію без застосування інших теплоізоляційних матеріалів. Для високої тепмоізоляціі стін потрібна цегла з великою кількістю порожнин, що значно уповільнює охолодження матеріалу. Нагрівається на сонці стіна віддає тепло в нічний час.