Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Шлакоблок

19 марта, 2019
403

В першу чергу слід відзначити, що в порівнянні з цеглою, шлакоблок є більшим стінових матеріалом, проте шлакоблоки бувають декількох стандартних розмірів, в залежності від призначення цього будівельного матеріалу (стіновий, перегородковий), так само він відрізняється і вартістю. Завдяки цій властивості, зведення будівель істотно прискорюється і для будівництва з цього матеріалу потрібна значно менша кількість цементного розчину, адже один блок за об'ємом дорівнює 4-8 цеглин, в залежності від розміру.

 

В основному розрізняють два види шлакоблоків, а саме пустотіла і повнотіла. Обидва види шлакоблоків мають відмінні звукоізоляційні властивості. Купити такий будівельний матеріал в Україні можна в місті Києві, у компанії «ТБК Апельсин», у нас завжди великий асортимент будівельних товарів, і доступні ціни.

 

Повнотілі блоки мають гарну міцність і більшою здатністю навантаження. У зв'язку з цим їх, як правило, використовують для створення фундаментів споруд. Відмітною властивістю пустотілих блоків служать їх високі теплоізоляційні властивості і, як вже зрозуміло з назви, для виробництва їх необхідно меншу кількість сипучих матеріалів. Відзначимо, що з точки зору міцності, пустотіла шлакоблок зовсім трохи поступається повнотілої такому ж матеріалу. Дуже часто у виробництві шлакоблоків, крім самого шлаку і щебеню, зокрема використовуються ще й такі наповнювачі, як тирса або керамзит. Завдяки такій технології, шлакоблоки служать відмінною теплоізоляцією, і стіни з такого матеріалу не вимагають додаткового утеплення мінеральною ватою або пінополістирольними плитами. Отже, при проектуванні будинку з розрахунку на використання таких «теплих» блоків, немає необхідності включати в проект утеплення стін будівлі. У зв'язку з такими перевагами шлакоблоку, попит на них збільшується з кожним роком. Сьогодні на вітчизняному будівельному ринку можна знайти величезну кількість різних синтетичних і мінеральних утеплювачів. Якщо ж оцінити їх надійність і довговічність, то виявиться, що вони представляють далеко не кращі показники, які бажані при будівництві будинку. Наприклад, пінопласт, який вважається самим довговічним утеплювачем, розрахований на термін експлуатації не більше 10 років. До того ж, пінопласт горючий і його дуже часто руйнують гризуни. Ось тут якраз і очевидні переваги пустотілих шлакоблоків, адже конструкція будівлі не потребує будь-яких утепленні, отже, є більш надійною. Шлакоблок за терміном служби порівняємо з цеглою, однак за теплоізоляційними властивостями істотно його перевищує, володіючи при цьому кілька меншою вагою.