Зворотній
виклик
Надіслати
повідомлення
Надіслати
запит
Контакти

Відмінності пінобетону від газобетону

19 марта, 2019
470

В принципі, за своїми властивостями - це аналоги.

 

Істотних відмінностей декілька:

 

1. Колір.

Газосилікатний блок - брудно білого (вапняного) кольору

Пінобетонний блок - сірого (цементного) кольору.

2. Водопоглощаемость. Газосилікатний блок посилено вбирає вологу (через великий вміст в ньому вапна). Відповідно, вимагає обов'язкової зовнішньої обробки. Пінобетонний блок до води байдужий. Можна не обробляти.

3. Міцність. Газосилікатний блок трохи міцніше на стиск, ніж пенобетонний (автоклавного виробництво). Але більш крихкий (внутрішня напруга через прискорений затвердіння)

4. Маса. Газосилікатний блок трохи легше піноблоку

5. Екологічність. Якщо брати за еталон екологічності деревину (1), то матеріали будуть розташовуватися таким чином:

деревина - 1

пінобетон - 2

цегла керамічна - 4

цегла силікатна - 10

газосилікатний блок - 20

шлакоблок, керамзітеблок - 25

Інші показники ідентичні.

 

Порівняння пінобетону і газобетону:

Якщо порівнювати їх як будівельні матеріали, очевидно перевага газобетону або газосилікату за однією ознакою: при однаковій щільності, газобетон міцніше. І за всіма іншими характеристиками він поступається пінобетону. Слід зазначити, що максимальну міцність, газосилікат має на момент виготовлення. А в подальшому, цей показник, поступово знижується. У той час, як в бетонах міцність зберігається десятиліттями, а свою мінімальну міцність, бетонні або пінобетонні вироби мають на момент виробництва, і далі вона тільки збільшується.

На відміну від газобетону, у пінобетону закрита структура пористості. Це означає наступне: всередині самого матеріалу, бульбашки повітря ізольовані один від одного. А в газобетоні (газосилікат) вони сполучаються між собою, тому пінобетон, при однаковій щільності, спливає на поверхню води, а газобетон тоне. При цьому пінобетон не має водопоглинання, і за рахунок відсутності даної характеристики, має чудові морозостійкими і високими теплозахисними характеристиками. Пінобетон може застосовуватися на стиках "холод-тепло", де відбувається випадання конденсату - утворюється "точка роси", або в місцях підвищеної вологості. У таких місцях застосування газобетону абсолютно неприпустимо, або ж вимагає використання таких будівельних технологій, які незмінно призводять до значного подорожчання будівництва.